Trwa ładowanie...
Przejdź na

O'Connor o Bieberze: "Kreują go na obiekt seksualny!"

120
Podziel się:

Sinead twierdzi, że wytwórnia zabrała Justowi dzieciństwo i zrobiła z niego obiekt pożądania. "Odbiorcami tych artystów są po prostu dzieci".

O'Connor o Bieberze: "Kreują go na obiekt seksualny!"

Sinead O'Connor przypomniała o sobie listem otwartym do Miley Cyrus, który pojawił się w mediach w październiku ubiegłego roku. Chciała uświadomić młodej gwiazdce, że jej zachowanie nie ma zbyt wiele wspólnego z tak często przywoływanym przez nią "feminizmem". Wręcz przeciwnie. Zobacz: O'Connor do Miley: "Robią z ciebie PROSTYTUTKĘ! Mają cię w DUPIE!"

Miley niespecjalnie przejęła się tymi radami, co jednak nie zniechęciło 48-letniej wokalistki do wygłaszania opinii o młodych celebrytach. W najnowszym wywiadzie stwierdziła, że Justin Bieber również padł ofiarą polityki swojej wytwórni płytowej, która zrobiła z niego obiekt seksualny.

Seksualizacja dotyczy przede wszystkim kobiet, ale nie tylko. Prawie każdy młody wykonawca, który często jest jeszcze dzieckiem, jest kreowany na obiekt seksualny - tłumaczy O'Connor w rozmowie z radiem Magic FM. Świetnym przykładem jest tutaj Justin Bieber. Kiedy pojawił się w przemyśle muzycznym, miał zaledwie 16 lat. Był niesamowicie utalentowany, ale i tak sprzedawano go głównie poprzez jego seksualność. Wykreowano na obiekt seksualny, kiedy był jeszcze bardzo młody. To, co mnie w tym przeraża najbardziej, to fakt, że odbiorcami tych artystów są ich rówieśnicy, a często po prostu dzieci.

Rzeczywiście, ostatnio narzekała na to nawet jego matka...

KOMENTARZE
(120)
gość
7 lat temu
Masz kobieto rację! Jak zwykle!
gość
7 lat temu
To prawda. Zniszczyli dzieciaka, tak jak kiedyś zniszczyli Britney. Jego rodzice widzą w nim tylko forsę. Sinead to inteligentna babka. I taka była piękna w mlodości!
Gość
7 lat temu
mądrze mówi
gość
7 lat temu
racje ma babka
Gość
7 lat temu
Rozwydrzony bachor.
Najnowsze komentarze (120)
toms australi...
7 lat temu
toms shoes cheap toms australia store
mysia pysia
7 lat temu
szkoda w tym wszystkim biebera .
Gość zdenerwo...
7 lat temu
G******z cały czas w majtach od Calvin Klein
Gość zdenerwo...
7 lat temu
G*****e cały czas w majtach od Calvin Klein
gość
7 lat temu
Szkoda że wszyscy widzą w nim Biebera z teledysku "One Time" czy "bebe" . Tak naprawdę stął się już mężczyzną a Wy wszyscy dalej żyjecie tym, że kiedyś miał piękny dziewczęcy głos.... uwaga oświecę Was: przeszedł etap dorastania, mutacje i stał się dorosłym mężczyzną.
Rafał Rychlew...
7 lat temu
Czesc
gość
7 lat temu
Siema ziom
gość
7 lat temu
Dobrze gada
gość
7 lat temu
jaka to jest parowa w prawdziwym wiezieniu lub nawet na poskiej pradze rzopruli by mu d**e
gość
7 lat temu
Straszny on jest.
gość
7 lat temu
Sinead sama święta nie jest i ma mnóstwo nieprzemyślanych słów puszczonych w eter, ale z wiekiem zaczyna mi się podobać. Jej kawałki zawsze mi się podobały, a jej spojrzenie na młodociane gwiazdki świeże, dyktowane wiekiem i doświadczeniem. Szkoda, że smarkacze nie słuchają jej przestróg...
gość
7 lat temu
jpd, sama k***a jesteś obiektem seksualnym. p*****l się. a wgl to czasem mam wrażenie, że pudelka piszą 10-latki
gość
7 lat temu
ale ciało ma świetnie umiesnione, pokażcie mi chłopaka w jego wieku z takimi miesniami, wiekszos albo za chuda alo za gruba i do tego pryszczata
gość
7 lat temu
racja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie