Opalona Paschalska reklamuje nową ramówkę TVP!

469
Podziel się

Sukienka nie była za krótka?

Opalona Paschalska reklamuje nową ramówkę TVP!

Kai Paschalskiej najwidoczniej nie przeszkadza to, że od kilku lat jest aktorką jednej roli. Kiedyś próbowała swoich sił w muzyce, ale to w Klanie znalazła spełnienie swoich zawodowych ambicji. Czasem i ona narzeka jednak na wady swojej popularności. Przypomnijmy: Paschalska: "Wolałabym być nierozpoznawalna!"

Na ostatniej imprezie Telewizji Polskiej Kaja pojawiła się w odważnej, białej sukience, do której dobrała szeroki pasek i żółte szpilki. "Mała biała" podkreślała jej wakacyjną opaleniznę.

Niestety, nie była to chyba zbyt udana stylizacja. A Wam się podoba?

KOMENTARZE
(469)
dvn
5 lata temu
ona zawsze wygląda tak samo, ni to dobrze ni to źle
gość
5 lata temu
Taka zdrowa wiejska dziołcha.
Gość
5 lata temu
Lekki bazar.
Gość
5 lata temu
Ah te wielkie gwiazd Klanu...
Gość
5 lata temu
Ladnie
Najnowsze komentarze (469)
toms shoes an...
5 lata temu
toms shoes australia toms shoes and sunglasses
gość
5 lata temu
Bardzo ładna dziewczyna, dobrze że wraca!!
Moncler Pas C...
5 lata temu
We have learned several essential things via your current publish. I may also love to express that can be a condition in which you may apply for a personal loan and never demand a co-signer such as a Regime University student Assist Mortgage. But should you be acquiring that will personal loan through the typical banker you then should be manufactured all set to have a co-signer prepared to assist you to. The lenders can bottom their very own conclusion on a number of components nevertheless the most important will probably be your credit worthiness. There are many loan companies that could moreover have a look at your job history and determine based on this in nearly all instances it will count on your personal review. [url= Pas Cher[/url]
ナイキ エアマックス90
5 lata temu
In sports, lefties are often difficult to deal with. Left-handed pitchers in baseball make things difficult for batters because they can put different spins on the ball. In tennis, left-handed players also cause trouble as they create angles others are not used to dealing with. [url= エアマックス90[/url]
Izydor
5 lata temu
Ona zawsze pozostanie jakaś taka "drewniana" ((((
grazia
5 lata temu
piszecie ....nie lubie jej nie srubie jej trele morele a nozki krotkie ,popatrz na swoje zapewme modelka jestes I oczywiscie czytasz pudla ,po co to glupie obgadywanie kazdy jest jaki jest co was to obchodzi gdzie gra ech bzdety szok
Iza
5 lata temu
Kreacji nie ma najładniejszej, ale muszę przyznać, iż Kaja jest sympatyczną osobą. Miałam okazję przypadkowo rozmawiać z nią w Gdyni. Bardzo sympatyczna i skromna osoba. Nie gwiazdorzy, po prostu - fajna. :) Pozdrowienia dla Pani Kai.
gość
5 lata temu
a ja ją akurat szanuję.nie pojawia się na każdej możliwej imprezie, nie pozuje na ściankach i nie wdzięczy się do każdego obiektywu. wolę patrzeć na nią i na jej "nietrafione" stylizacje niż na celebrytki znane z tego,że są znane.
gość
5 lata temu
Super wyglada!
gość
5 lata temu
Wygląda trochę grubo i czy ona nie robiła nic z twarzą?
gość
5 lata temu
Nie trawię tej dziewczyny, jakaś taka buraczano - pyrkowata i ten sztuczny uśmiech....
gość
5 lata temu
przynajmniej laska nie ma parcia na szkło i chwała jej za to
gość
5 lata temu
Ładnie wyglądała.Gdyby tak ubrana była inna ,popularna obecnie celebrytka to redakcja zachwycałaby się jej wyglądem.
gość
5 lata temu
Nie podoba mi się, chociaż nie wiem, w czym rzecz. Pasek? Paznokcie? Fryzura? Może makijaż? Wszystko razem jakoś zgrzyta.
...
Następna strona