Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Fakt": "Liszowska piła pół dnia! WINO i DRINKI"

410
Podziel się:

Czy "wino do kolacji" dałoby taki efekt o 10 rano? "Pili do późnych godzin nocnych. Rano nie czuła się zmęczona."

"Fakt": "Liszowska piła pół dnia! WINO i DRINKI"

Przedwczoraj około 10 rano czarne porsche na szwedzkich numerach staranowało zaparkowanego na warszawskiej ulicy nissana, który siłą rozpędu wjechał w sąsiadującą skodę. Na szczęście nie doszło do kolejnej tragedii, bo oba auta były puste. Za kierownicą porsche siedziała znana aktorka, milionerka i matka dwójki małych dzieci, Joanna L., która, jak wykazało badanie alkomatem, miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Skoro już tak się upiła, dlaczego nie zamówiła taksówki?

W wydanym wczoraj oświadczeniu aktorka tłumaczy się, że "wypiła wino do kolacji". Czy jedno wino na jej masę mogło naprawdę dać taki wynik o 10 rano? Sprawdza to dzisiejszy Fakt i twierdzi, że Joanna L. mija się z prawdą.

Po przylocie ze Szwecji - gdzie żyje na co dzień - gwiazda spotkała się z przyjaciółmi. W ciągu wielu wspólnie spędzonych godzin popijali wino i drinki - relacjonuje tabloid. Tak dobrze się bawili, że impreza trwała do późnych godzin nocnych. Rano gwiazda nie czuła się zmęczona, nie odczuwała też kaca. Lekkomyślnie postanowiła w związku z tym sama wyruszyć na nagrania programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zdaniem pracownicy Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, to nie mógł być jeden kieliszek, lecz raczej około dwóch butelek.

Stężenie alkoholu w organizmie pijącego rośnie z różną szybkością, zależnie od tego, czy pije się na pusty, czy pełny żołądek, wolniej, czy szybciej, jak długie są odstępy czasu między poszczególnymi dawkami alkoholi - wyjaśnia w tabloidzie Jadwiga Fudała.

Jak potwierdza rzecznik stołecznej policji, Joanna L. dostała już wezwanie na przesłuchanie.

Kierująca porsche dostała wezwanie na przesłuchanie w celu złożenia wyjaśnień - informuje Mariusz Mrozek.

Po wysłuchaniu jej zeznań, policja skieruje do sądu wniosek o ukaranie aktorki. Grozi jej do 2 lat więzienia.

Na razie córki Liszowskiej, 3-letnią Emmę i roczną Stellę do przedszkola wozi opiekunka. Joanna oddała jej do dyspozycji jedno ze swoich luksusowych aut.

KOMENTARZE
(410)
HL
7 lat temu
a to pijanica… ale fakt jest faktem, po cholerę w ogóle się jeszcze zbłaźniła tym winem do kolacji, buahahhaha
PV
7 lat temu
przecierz to oczywiste, że nabącurzona musiała być jak bąk, a nie żadna kolacja
gość
7 lat temu
jak dla mnie to nie ma usprawiedliwienia dla pijanych.
gość
7 lat temu
Spaliłaś się!!!
gość
7 lat temu
Chociaż ją lubię, uważam że powinna ponieść karę!
Najnowsze komentarze (410)
gość
7 lat temu
Gruba niech lepiej zadba o siebie bo jest za gruba , nie wóda ale bieganie
gość
7 lat temu
Powinna się wstydzić sama ma dwie córki a naraża inne dzieci jeżdżąc po pijaku. Zabrać jej prawo jazdy dożywotnio. niech zap... piechotą. Jak odsiedzi kilka miesięcy to może odechce jej się jazdy.
gość
7 lat temu
Powinna być surowo ukarana. Nachlane pijaczyny nie mają prawa poruszać się po drogach i narażać na śmierć nas i naszych rodzin.
gość
7 lat temu
To nie pierwszy raz kiedy Joanna L. przylatuje do Polski więc możliwe że takich niedzielnych imprez było już wiele a to może oznaczać że wielokrotnie mogła w takim stanie jeździć do pracy.
gość
7 lat temu
przestańcie być tacy święci, mieszała wino i wódkę, dlatego ją tak długo trzymało
gość
7 lat temu
s*******j zero z Polski
gość
7 lat temu
W Szwecji by sie nie wymigala, policja kara wszystkich tak samo i jest nie przekupna. to wstyd, ze policja nie wykonuje swojej pracy wedle litery prawa. jak to mozliwe ze nie zabrali jej prawka. nie rozumiem jak dziala prawo, policjant powinien wiedziec co sie robi, czy wszyscy czekaja na skutki smiertelne ? jak zabije to moze dostanie, przeciez ona za pare lat zabije,
hana
7 lat temu
Ludzie oni piszą tu co chcą a wy durni tak im wierzycie
gość
7 lat temu
zawsze byla prostaczka , taka pegierowa --bez klasy---co tezraz dala wyraz--a raczej udowodnila.
gość
7 lat temu
skocnzone zero pisjackie mordy! kara smierci odrazu! abrac te "fortuny" kochankow i zakocnzyc ten proceder jazdy po piajku zabierac samochdy i an licytacja a pienidz e nicg na odluznei kraju!!!!!!
zly
7 lat temu
g****a bezmozgowa k..wa
gość
7 lat temu
widocznie pani liszowska ma problem z alko i tyle, bo kieliszka to ona nie wypiła a raczej dwie butle
gość
7 lat temu
dlaczego ona nie jest w kryminale ???
gość
7 lat temu
Utrata kontroli nad piciem = ALKOHOLIZM !!!! Niestety pani Joanno, ma pani problem. Teraz pytanie, kiedy zaczyna pani terapię, bo ma pani jeszcze małe dzieci. Pozdrawiam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie