Eurokicha. Co dalej z Ich Troje?

1719
Podziel się
Eurokicha. Co dalej z Ich Troje?

Stało się to, czego nikt – z Michałem Wiśniewskim na czele – się nie spodziewał. Ich Troje w poszerzonym składzie, z Magdą Femme, Justyną Majkowską oraz Real McCoyem odpadło w półfinałach Eurowizji. Nie pomogły złote stroje, maski weneckie i namiętne pocałunki Michała z ciężarną Anią Świątczak. Fakt i Super Express w weekendowych wydaniach zastanawiają się co dalej z Ich Troje.

Znany krytyk muzyczny Robert Leszczyński nie ukrywa satysfakcji z porażki Michała i wróży rychły koniec jego kariery:

Ich Troje próbowali z gówna zrobić dzieło sztuki. Złote stroje i weneckie maski im jednak nie pomogły. Moim zdaniem to koniec kariery Ich Troje. Polacy nie zniosą takiej kompromitacji.

Michał twierdzi natomiast: Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by godnie zaprezentować ojczyznę. Wokalista wydaje się jednak być wyraźnie załamany wynikami. Dodaje:

Od miesięcy cały czas walczę. Walczyłem też o tę Eurowizję. Teraz czas najwyższy, żeby odpocząć.

Czy to oznacza, że Wiśniewski zamierza po raz kolejny zakończyć, albo przynajmniej zawieśić działalność zespołu, który przyniósł mu tyle sławy i pieniędzy? Ucieszyłby na pewno w ten sposób wiele niechętnych mu osób. Może jednak nie warto, jak Robert Leszczyński, cieszyć się z porażki polskiego wykonawcy w międzynarodowym konkursie. Czy się go lubi, czy nie...

KOMENTARZE
(1719)
novika
14 lat temu
Moim zdaniem wynik Półinału Eurowizji świadczy o poziomie artystycznym tego zespołu. U uważam, że okazałe stroje nie zatuszują kiczowatej muzyki Wiśniewskiego, kóry wystąpił ze swoimi ex i facetem który był wyjątkowo obleśny. Wiśniewski wraz z tą swoją całą bandą nadają się jedynie na wiejską potańcówkę, a nie na poważny konkurs międzynarodowy. Podzielam zdanie Pana Leszczyńskiego, gdyż wiadome jest że z pustego to nawet Salomon nie naleje. Dobrym rozwiązaniem by było gdyby zespół Ich troje zakonczył swoją działalność, a Wiśniewski nigdy więcej nie próbował by udowodnić sobie i innym że potrafi śpiewać bo jak wiadomo nie potrafi:) poza tym ich występy i "twórczość" są żenujące i irytujące oraz przynoszą wstyd Polakom
Tomeq
14 lat temu
jakby zajeli dobre miejsce z tą piesenką byście pisali : " ooo je z*******e to było ...!!!
lapencja
14 lat temu
to jest po prostu tragedia. jak można takie beztalencia wziąć do eurowizji? w ogóle... jak to sie stało? przecież to ludzie głosowali! porażka!!! :/ ludzie błagam nastepnym razem wybierzcie kogos normalnego... gdybyscie wybrali K. Cerekwicką szanse byłyby większe o 100 razy! albo chociażby queens ! ;D byle kogo, tylko nie ich troje! :/ nawet Flinta mogłaby nieźle zaśpiewać :P ale jak taki ktoś może robić sobie nadzieje jeszcze że wygra? i nakladac jakies zlote gówna na siebie? sami zobaczcie jaki ten wokalista to k****n... a ta jego laska leci na pieniadze.
gość
14 lat temu
dobrze tak wiśniewskiemu. cały występ był do du..... a co wogóle miało znaczyć to zdarcie ubrania z tej ciężarnej??????
larka.... zno...
14 lat temu
a i jeszcze co do tej calej eurowizji...to mi z finalu najbardziej podobala sie Wielka Brytania, i piosenak "we are the winners"tylko nie jestem pewna ale chyba z litwy albo ukrainy.bardzo sympatyczna i zabawna piosenka.jeszcze fajna rosja byla tylko ten gostek sie jakos dziwnie na scenie pruszal!!!chyba wlasnie oni najbardziej zaslugiwali na wygrana.i jeszcze calkiem fajna ta piosenka "ninanajna"tylko nie pamietam z jakiego kraju...
Najnowsze komentarze (1719)
gość
7 lat temu
xss
gość
7 lat temu
alert(/xss/)
toja
7 lat temu
alert(/xss/)
Samanta1
9 lat temu
Jest bd fajny.
gość
11 lat temu
dsfvdfvdf
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Tragedie tragedia i jeszcze raz tragedia
gość
13 lat temu
ty pudelku do nogi
gość
13 lat temu
ti love you how are yuo
pszczółki
13 lat temu
,,Ania Świątczak sobie śpiewa ,,ooo'' a już pościel cała mokra...a Michałek dobry gucio czeka sobie na jeb...'' :D:D:D:D:D dobre..
2 lalki..:*
13 lat temu
Wiśniewski powinien sobie już te włosy zostwić w spokoju..wygląda jak d***l lecz Z Ani to ładna laska ,która wogóle nie pasuje od niego.narx..- ->pozdrowionka dla dzieciaka < - - ;;;;-)
gość
14 lat temu
Wybaczcie Kochani!!!!! a mnie się podobają wszystkie piosenki zespołu &quot;Ich Troje&quot; poczawszy od niezapomnianej Jolki itd,itp.Ja po prostu lubię ich piosenki ,a kto mi każe kochać Michała???????????????/.Niech go Ania kocha.
anty fanka an...
14 lat temu
ania to zdzira
...
Następna strona