"Jest strzępkiem nerwów. Źle sypia, straciła apetyt"

490
Podziel się

Małgorzata Rozenek martwi się już o pieniądze?

"Jest strzępkiem nerwów. Źle sypia, straciła apetyt"

Małgorzata Rozenek zrozumiała ostatnio, że szczęście w życiu osobistym nie zawsze idzie w parze z sukcesami zawodowymi. Celebrytka znalazła wprawdzie nową miłość, jednak związek z Radosławem Majdanem i upodabnianie się do jego byłej żony nie przysłużyły się jej karierze.

Znam Radka. Wbrew wizerunkowi, jaki utrwalił się w mediach, jest błyskotliwy i wrażliwy - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jego znajomy. Jednak dwa rozwody, romans, zakrapiane alkoholem imprezy i awantury z policją sprawiły, że przylgnęła do niego łatka bawidamka i nadszarpnęły jego reputację. Pary, chcące zaistnieć w show biznesie muszą mieć spójny wizerunek, a wybranek Perfekcyjnej Pani Domu nie pasował do jej idealnego świata.

Widzowie TVN-u odebrali romans Rozenek z Majdanem jako rysę na jej wykreowanym na potrzeby programu wizerunku. Tak uważa w każdym razie szef stacji, Edward Miszczak, który podjął decyzję o zakończeniu prowadzonych przez nią programów. W jesiennej ramówce zabrakło Bitwy o dom, zaś obecnie emitowana seria Perfekcyjnej Pani Domu, będzie, jak wszystko na to wskazuje, ostatnią. Rozenek, przyzwyczajona do łatwych sukcesów, nie może tego zaakceptować.

Jest strzępkiem nerwów, źle sypia, straciła apetyt - ujawnia znajomy celebrytki.

O tym, że rzeczywiście ponoszą ją nerwy, przekonała się ostatnio Karolina Korwin-Piotrowska. Rozenek wściekła się za porównanie jej i jej rosnących ust do Dody. Zadzwoniła do niej z pogróżkami. Groziła sądem i skargą u dyrektora TVN-u.

Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że nie życzy sobie, żebym pisała na jej temat i zarabiała na jej szanownej osobie - powiedziała Piotrowska. Ja jej cały czas mówiłam, bo była potwornie zdenerwowana, żeby się nie denerwowała, bo jej żyłka pęknie, bo naprawdę, emocje ją poniosły straszne. Że nie można nic mówić o tym, bo to jej telewizja i ona zadzwoni do Edwarda Miszczaka albo sąd na mnie naśle. (...) Kiedy komuś rosną usta, nie można udawać, że to się nie stało.

KOMENTARZE
(490)
gość
5 lata temu
miała fajnego Jacka, dwóch synów i piękne życie, ale sodówka zrobiła swoje
gość
5 lata temu
Goska te romanse z Krasko ciebie drecza.
HL
5 lata temu
stara baba a zachowuje się jak nastolatka
gość
5 lata temu
nie wierzę że to miało jakiś wpływ na oglądalność, po prostu się przejadła jak Cichopek itp. co za dużo to i ś****a nie zeżre... ;)
gość
5 lata temu
nie znoszę jej opadniętych kącików oczu, niev mogę na nią patrzeć.. nie godzi się chyba z upływającym czasem, wygląda na jakieś 45lat, fuu
Najnowsze komentarze (490)
gośc
5 lata temu
ciekawa jestem jak by miala 1200 zł do ręki to jaka by była perfekcyjna pani a ta pani to umie sprzątać i coś ugotować
gość
5 lata temu
niech sie nie martwi dostanie kuroniówke i bedzie miała za co żyć bo napewno jest ubezpieczona nie tak jak większośc obywateli naszego kraju i wtedy bedzie perfekcyjną pania domu
gość
5 lata temu
powalona baba, i ten Majdan?
gość
5 lata temu
Wstyd ,odbijała rodzinie męża i ojca małych dzieci-chodzi o p.Kraśkę.Teraz zabiera dzieci od wspaniałego człowieka p.Rozenka.ta osoba nie powinna pokazywać sie w telewizji!!!!
gość
5 lata temu
a ten romans z kraśką nic nie nadszarpnął? Myślę, że "związek" z Radziem to pr-owska przykrywka dla tego skandalu. A radzio korzysta ze wzrostu popularności.
gość
5 lata temu
Zobaczymy jak długo potrwa "wielka miłość" jak kasy zabraknie
gość
5 lata temu
Zylaste stopy fuj
gość
5 lata temu
Udaje młodą a twarz nadal stara - operacje nie pomogą - wiek i zużycie widać
gość
5 lata temu
nóżki musi krzyżować jak stoi, bo strasznie nóżki krzywe ma
gość
5 lata temu
Pani Rozenek sama sobie robi pod górkę.Każdy powie, że jak na 45 wygląda nieźle, natomiast jak usłyszy bajkę o 34 (ha ha ha) to się za głowę łapie i myśli..ale staro ta baba wygląda!!!
gość
5 lata temu
Ona nie nadaje się do telewizji.Jest sztuczna ,brzydkie oczy Wilcze i bez wyrazu.Taka lalka.Gdyby odpiąć sztuczne włoski odebrać ciuszki to zostalaby stara szyjka ,chude i stare kolanka i nic więcej no i ten koszmarny nieprzyjemny glosik.Ble...
gość
5 lata temu
Jak szybko pojawiła sie tak szybko zniknie:( Oj Pani za kilka lat haluksy masz jak w banku chodząc w takich butach.
gość
5 lata temu
chce mi sie kupkę gdy ja widzę :/
gość
5 lata temu
jej telewizja......chyba coś się jej już wydaje, a to niezdrowe.
...
Następna strona