Dariusz K. zacznie sypać? Może UNIKNĄĆ WIĘZIENIA!

252
Podziel się

Były mąż Górniak złamie się w areszcie i zezna, od kogo gwiazdy kupują kokainę? W show biznesie zrobiło się nerwowo...

Dariusz K. zacznie sypać? Może UNIKNĄĆ WIĘZIENIA!

Chociaż początkowo większość ekspertów w dziedzinie prawa wykluczyła możliwość wyroku w zawieszeniu, w postępowaniu w sprawie Dariusza K. pojawiła się nowa możliwość. Były mąż Górniak ma jeden atut w ręku - wiedzę o tym, kto ćpa w polskim show biznesie i od kogo gwiazdy kupują od lat kokainę.

W branży zrobiło się nerwowo. Kuba Wojewódzki wyraził już zaniepokojenie tym tematem i próbował go publicznie wyśmiać. Przypomnijmy: Wojewódzki broni Dariusza K.? "W tym kraju ĆPAJĄ WSZYSCY!"

W niniejszej sprawie sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet warunkowo zawiesić jej wykonanie w sytuacji, gdy Dariusz K. ujawni istotne okoliczności innego przestępstwa, zagrożonego karą powyżej 5 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia w rozmowie z Super Expressem adwokat Waldemar Puławski.

Celebrycie, który w połowie lipca, będąc pod wpływem kokainy, zabił na pasach przechodzącą na zielonym świetle kobietę, grozi do 12 lat więzienia. Nie może już liczyć na to, że uda mu się przekonać sędziów, że wcale nie ćpał. Jak ustalili biegli, ostatnią kreskę wciągnął zaledwie 1,5 godziny przed tragedią. Zobacz:Wciągał kokainę na 1,5 godziny przed wypadkiem!

Jego prawnicy będą starali się udowodnić, że brał narkotyki, gdyż był człowiekiem o słabych nerwach i... cierpiał na wrzody żołądka. To jednak wydaje się dość ryzykowną linią obrony.

Możliwość uniknięcia więzienia metodą sypania wspólników wydaje się jednak pewniejsza. Adwokat celebryty w rozmowie z tabloidem sugeruje nawet, że trzymanie go w areszcie ma go zmiękczyć i przekonać do złożenia obciążających zeznań.

Jako adwokat nie mogę wykluczyć, że stosowanie wobec Dariusza K. aresztu tymczasowego, przy niebudzących wątpliwości okolicznościach potrącenia ofiary, może nosić cechy tzw. aresztu wydobywczego, mającego na celu ustalenie sprawców handlu narkotykami - ocenia mec. Puławski.

Jak dodaje naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową w Krakowie, aresztowany, jeśli nawet zacznie sypać, nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Jeśli skazany będzie czuł się zagrożony w więzieniu, może wystosować prośbę do dyrektora placówki o ochronę. Może dostać osobną celę czy wychodzić na spacerniak osobno - tłumaczy nam asp. szt. Robert Żmudzki.

Prawo do ochrony przysługuje także po wyjściu na wolność.

KOMENTARZE
(252)
gość
5 lata temu
czy musicie ciągle pisać o patologiach i mordercach?
gość
5 lata temu
Emocje jak na grzybach.....
gość
5 lata temu
powinien miec dozywocie za kombinowanie!
gość
5 lata temu
żenujące zachowanie. każdy ćpun jest marnością
Gość
5 lata temu
No i co z tego ze beda wiedziec od kogo gwiazdy kupuja kokaine. Jk nie od tego kupia to od innego a fakt jest ze ten czlowiek kogos zabil a nie ze bral.
Najnowsze komentarze (252)
gość
5 lata temu
Syp Darus syp, niech sie wszystko sypnie!!
gość
5 lata temu
ta k***a się nie może wyłgać. Zabójca może powie że go ktoś namawiał do ćpania?
gość
5 lata temu
żałosny szczur!
gość
5 lata temu
Sorry, ale goowniarstwo. Mężczyzna potrafi odpowiadać za to, co robi. G*******e nie. A na Powiatowego szkoda klawiatury.
gość
5 lata temu
Postrzegana przez niektórych jako niegroźny środek zwiększający wydajność i poprawiający nastrój, kokaina w krótkim czasie potrafi postarzeć serce i mózg człowieka o 40-50 lat Kokaina może postarzeć mózg o 50 lat, powodując demencję albo nawet schorzenia przypominające chorobę Parkinsona.
gość
5 lata temu
mów Darek!
Gość
5 lata temu
He he przeciez to było do przewidzenia kapus wszystko powie :D ale k***a poleca glowki male warszawskie hahahhah
gość
5 lata temu
to już wszyscy wiedzą jaka to s****a...KAPO......
gość
5 lata temu
moment, moment co ma piernik do wiatraka? wsypanie dilusów, mogłoby złagodzić karę, gdyby go złapano za posiadanie lub dilerkę. zabił niewinną osobę po wpływem i kara mu się należy i to ostra! nie ma łagodnie, nie ma bez wyroku. musi pójść siedzieć, chociażby dlatego, żeby dało to do myślenia innym!
gość
5 lata temu
Ha ha ha on już sypie!!!
gość
5 lata temu
12 lat za morderstwo? troche malo
gość
5 lata temu
Fajne mamy prawo w Polsce. Chroniony jest b*****a a nie ofiary. Tak bo ofiar jest kilka: zabita przez niego kobieta, jej mąż , dzieci, wnuki, rodze nstwo. Co z nimi.Czy maja ochrone psychologa, byc może opieki społecznej.
Gość
5 lata temu
Gamon dostanie zawiasy, proces 'dealerow' bedzie trwal laaaaaatami a kobita nie zyje. WTF!!!
gość
5 lata temu
Nie wiem co dla tego cpuna lepsz , siedzieć 12 lat , czy popelnic samobójstwo zadajac sobie dwanaście ciosow w plecy?
...
Następna strona