Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Powinni dać mu status świadka koronnego i WYWIEŹĆ Z KRAJU..."

307
Podziel się:

Naprawdę...? Tak twierdzi znajoma Edyty Górniak. Piosenkarka boi się o swoje bezpieczeństwo i zemsty bandytów.

"Powinni dać mu status świadka koronnego i WYWIEŹĆ Z KRAJU..."
bEUbXlkl

Tabloidy od tygodni sugerują, że Dariusz K. w obawie przed 12-letnim wyrokiem za zabicie kobiety zacznie sypać narkomanów z show biznesu i narkotykowych dilerów. Nikt dotąd nie brał tego całkiem na poważnie. Plotki wyśmiewał nawet publicznie jego kolega, Kuba Wojewódzki, który przeżył kiedyś nerwowy epizod podejrzeń o branie kokainy.

Dopiero kiedy policja sama ogłosiła to w głównym wydaniu Wiadomości, ludziom zaczęły puszczać nerwy. Okazuje się, że partnerki Dariusza K.: była żona Edyta Górniak i obecna kochanka, Iza Adamczyk, boją się... zemsty.

Policja liczy, że dzięki Dariuszowi K. dotrze do środowiska wcześniej dla niej nieosiągalnego - podano w Wiadomościach. Do hermetycznego świata dilerów, rozprowadzających narkotyki wśród gwiazd show biznesu i bogatych elit.

bEUbXlkn

Następnie kamera pokazała oficera policji, z twarzą zakrytą kominiarką, który przybliżył temat.

Dariusz K. może nam bardzo pomóc - zapowiedział. Chętnie wysłuchamy, co ma do powiedzenia.

Szczerość policjanta wprawiła w przerażenie bliskich Dariusza K. Iza Adamczyk i Edyta Górniak boją się podobno o swoje bezpieczeństwo.

Jesteśmy zdziwieni, że o tak delikatnych kwestiach poinformowano w programie oglądanym przez miliony - komentuje w tygodniku Na żywo osoba z otoczenia Górniak. Policjanci, z obawy przed narkotykowymi bossami chowali twarze. Zapowiedzieli, że w razie konieczności będą chronić Dariusza K. przed zemstą przestępczego świata. Dlaczego w takim razie narażają jego bliskich? Przecież twarze jego żony, syna, członków nowej rodziny znają wszyscy! Jeśli namówili go do zeznań, powinni trzymać to w tajemnicy. Dać mu status świadka koronnego i wywieźć z kraju, a nie trąbić o tym w mediach.

bEUbXlkt

Naprawdę? Powinni wywieźć Dariusza K. z kraju...? Może niech najpierw odsiedzi swoje 12 lat.

Były menedżer gwiazd zaczął już chyba ujawniać pewne fakty. Policjanci, którzy znaleźli przedwczoraj narkotyki u aktora Marka B., wiedzieli podobno dokładnie, czego szukają.

bEUbXlku
bEUbXlkv
bEUbXlkO
KOMENTARZE
(307)
gość
7 lat temu
zabił człowieka i ma zostać koronnym tylko po to by złapać paru celebryckich ćpunów? żart jakiś
ola
7 lat temu
a moze jeszcze mu zasponsorujemy willę na Hawajach..? i niech się buja beztrosko w hamaku...
wróżka
7 lat temu
Edyta uciekaj z kraju robić karierę za granicą, tu się marnuje Twój talent! Jeszcze nie jest za późno, bierz Allanka i uciekaj. A Krupa niech siedzi.
bEUbXlkP
gość
7 lat temu
Nie obchodzi mnie to ile zarabiasz w sieci i ile pracowałeś godzin w poprzedniej robocie!!!
gość
7 lat temu
hehe dobre
Najnowsze komentarze (307)
gość
7 lat temu
H**P
Sara
7 lat temu
Jaki świadek koronny????A co on działał w jakiejś zorganizowanej grupie przestępczej bo o ile się nie mylę wtedy przysługuje status świadka.Chce za wszelką cenę uniknąć kary jeśli tak się stanie to znaczy że w tym kraju nie ma sprawiedliwości i kasa zawsze zrobi swoje.
gość
7 lat temu
a ta niunia na przedostatnim zdjęciu co wygląda jakby się strasznie przejęła niech pomyśli o zabitej. Ofiarą należy się przejmować, ofiarą a nie sprawcą.
adi
7 lat temu
Powinien dostać dożywocie, bo zabił. Co, zostajesz celebrytą i możesz wszystko?!?
gość
7 lat temu
tak powinni go wywieżć i od kary w nagrodę uwolnić prawda ?? to słaby czlowiek bez honioru _ podpiera się innymi i sypie aby chronić swoją d**ę !!!!
gość
7 lat temu
bzdury..to zwykly cpun i kombinator ,jakby byl kims z mafii,czlonkiem zorganizowanej grupy przestepczej to mogliby mu dac ,gdyby wiedzial o jakim zabojstwie ale Krupa to zwykly cienias cienki bolek to po prostu celebryta z przecpanym mozgiem Przepisy mowiace kim moze byc swiadek koronny sa jasne i proste
gość
7 lat temu
Taki glina sam maskuje swoją twarz bo się boi zemsty, a sami upubliczniają osobę zeznającą zeznania. To jest chore !!!!!
gość
7 lat temu
Jak najbardziej niech go ukarają, ale takie mafijne sprawy rozgłaszać publicznie ? Ta nasz Policja ma nie pokolei poukładane w głowie!!! I teraz idż jak coś widziałeś i zgłoś to Policji, nigdy w zyciu bym tego nie zrobiła, bo Policja to też takie konfidenty, jeszcze gorsze niż tajniaki bo tajniaki po cichu doniosą, a Policja rozgłasza to przez media, to jest chore !!!!!!
bEUbXlkH
gość
7 lat temu
Dareeeeeeeeek wracaj na wolnoś... ANAL też cie potrzebuje,skoncz z tymi krechami i wez sie w garsc nie martw sie ja też tak mam
gość
7 lat temu
Kapuś nie schowa nigdzie tego chudego tyłka, a od kapowania w więzieniu będzie miał zajady do końca życia.
Teresa
7 lat temu
Ten wyliniały szczur nawet z wyglądu przypomina kapusia.
gość
7 lat temu
dno i wodorosty
gość
7 lat temu
za sprzedanie byle dilera nie przyznają takiego statusu wy warszawskie ćpuny
gość
7 lat temu
ALE KIT WCISKAJĄ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbXllA
bEUbXllB
bEUbXllC
bEUbXllD
bEUbXllE
bEUbXllj