Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kalisz będzie kandydował na prezydenta?! "Mam predyspozycje"

361
Podziel się

Ponoć udało mu się uzyskać poparcie Millera i Palikota...

Kalisz będzie kandydował na prezydenta?! "Mam predyspozycje"
bDmAKUzV

Ambicje prezydenckie Ryszarda Kalisza od dawna nie są tajemnicą. Jak do tej pory jednak trudno było mu się jednak wybić, głównie ze względu na silną pozycję Leszka Millera czy Aleksandra Kwaśniewskiego. Zresztą, to właśnie owe ambicje i nieskrępowane brylowanie w mediach i na pierwszych stronach tabloidów doprowadziło do wyrzucenia Kalisza z Sojuszu Lewicy Demokratycznej w kwietniu zeszłego roku.

Teraz Kalisz, obecnie poseł niezrzeszony i szef stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska, nie kryje, że ma ambicje na najwyższy urząd. Planuje wystartować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich, z ramienia bliżej nieokreślonej "zjednoczonej lewicy". Jak donosi Wprost, Kalisz chciałby przede wszystkim uzyskać poparcie SLD.

Ryszard Kalisz jest przekonany, że mógłby uzyskać poparcie SLD i startować w nadchodzących wyborach prezydenckich - informuje tygodnik. Jako kandydata miałaby go zgłosić koalicja zjednoczonej lewicy. Polityk liczy na poparcie nie tylko Leszka Millera, ale i Janusza Palikota.

bDmAKUzX

Poseł przekonany jest o swoich dużych szansach i poparciu wśród elektoratu: Mam predyspozycje do prezydentury - twierdził w ubiegłym roku.

Największy problem Kalisz może mieć jednak ze pogodzeniem swoich kolegów - polska lewica jest podzielona jak nigdy, targają nią konflikty, medialne spory oraz ogromne, personalne ambicje. Palikot stracił w ubiegłym tygodniu 15 posłów i udzielił poparcia rządowi Ewy Kopacz, co nie spodobało się z kolei Millerowi.

Dla Kalisza byłaby to też szansa na zwiększenie zarobków. Może wtedy jego koledzy nie patrzyliby już na niego "z politowaniem". Zobacz: "Zarabiam 9 tysięcy miesięcznie, patrzą na mnie z politowaniem!"

bDmAKUAd
bDmAKUAy
KOMENTARZE
(361)
gość
6 lat temu
powiem tyle HAHAHAHAHAHAHA nie.
T.
6 lat temu
Sejm to koryto świń, nawet wizualnie niektórzy jak widać tam pasują.
gość
6 lat temu
No chyba nie.
bDmAKUAz
gość
6 lat temu
predyspozycje moze i ma, ale prezencji to wogóle...
gość
6 lat temu
Ale wyglądu nie ma obleśny spaślak.
Najnowsze komentarze (361)
betty
6 lat temu
Ze wszystkich aktualnie kandydujących Ryszard Kalisz w mojej opinii jest najbardziej wiarygodny i pomimo swojego wyglądu (kto z nas chciałby być oceniany tylko na podstawie wyglądu?) nadaje się na prezydenta. Jeśli się zdecyduje, ma mój głos. :)))
gość
6 lat temu
Panie pan może być prezydentem w swojm domu jeśli pozwolą
gość
6 lat temu
wstyd i wstyd i wstyd .....chłopie ty chyba lustra nie masz
gość
6 lat temu
chyba prezydenta republice ludowej
gość
6 lat temu
ten pan pasztetowke powinien reklamowac.
y
6 lat temu
masakryczny w*****ł ale przez ch
y
6 lat temu
co za warhoł
jacek
6 lat temu
Boze jeszcze nam knura na prezydenta chron nas panie
bDmAKUAr
gość
6 lat temu
Boże co za wieprz.
h ana
6 lat temu
ale gdzie chyba do żarcia bo wygląda jak warchlak
Jan
6 lat temu
Ale szpetny ten facet.
gość
6 lat temu
Wyborcy ocenią jego predyspozycje. Ma duże możliwości myślenia o sobie w kategoriach przywódcy, ale jak za dużo zje i popije, to tylko sen dobrze mu zrobi..
gość
6 lat temu
Prezdyspozycje do chlania i k******a
RYSZARD
6 lat temu
PAZECZEWA !!!
...
Następna strona
bDmAKUAT