Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stylistka Olejnik: "Mężczyźni mają słabość do takich kobiet"

583
Podziel się:

"Monice wszystko wolno!" - zachwyca się. To ta sama, która nazwała czytelniczki "Vivy" "starymi, pomarszczonymi, wstrętnymi babami"...

Stylistka Olejnik: "Mężczyźni mają słabość do takich kobiet"

Pani Wiganna Papina już raz stanęła w obronie wdzięków Moniki Olejnik. Stylistka, która od wielu lat współpracuje z dziennikarką, broniła w ostrych słowach wyretuszowanej okładki Vivy. Stylistka stwierdziła, że urody i pieniędzy zazdroszczą jej stare, wstrętne baby. Zobacz: "Zaniedbane STARE BABY ośmielają się krytykować osobę piękną! To powinno być ZAKAZANE!"

W wywiadzie dla magazynu Gwiazdy Wiganna Papina kontynuuje zachwyty nad figurą Moniki.

Monika jest osobą zadbaną, o perfekcyjnej sylwetce - mówi stylistka. Dba o siebie, dużo biega, nie przejada się i dlatego jest sexy! Jednak najbardziej seksowną częścią jej ciała jest mózg. Mężczyźni mają słabość do takich kobiet filigranowych blondynek, które są piekielnie inteligentne.

Monika uwielbia szaleństwa, nietrudno ją na nie namówić, dlatego współpracuje się nam cudownie. Monice wszystko wolno! - dodaje. Nie boi się szalonych kombinacji i kontrowersji. Dzięki nienagannej sylwetce i wrodzonemu wyczuciu stylu potrafi obronić najbardziej ryzykowną kreację. Nie ma takiego stroju, w którym wyglądałaby niekorzystnie. Jeśli ktoś odnosi takie wrażenie, to zwykle na podstawie fatalnych, złośliwych zdjęć.

Rzeczywiście, Monika Olejnik zawsze wygląda korzystnie i seksownie. Krytykować mogą ją tylko, jak wyraziła się Wiganna Papina, "pomarszczone, stare, wstrętne baby".

KOMENTARZE
(583)
gość
7 lat temu
Korzystnie i seksownie tylko z fotoszopem. Bez niego, niechlujnie i brudno.
gość
7 lat temu
strasznie wyglada
gość
7 lat temu
Muszą kiepsko widzieć ci styliści.
gość
7 lat temu
moim zdaniem, ona ma głowę, ale na pewno nie urodę. Styl, kasę, uinteligencje, wszystko ale nie urode. No coz nie można mieć wszystkiego.
gość
7 lat temu
Nigdy głowy nie myje i nie czesze wlosow
Najnowsze komentarze (583)
gość
7 lat temu
przez grzeczność nie porównam jej do kobiety uprawiającej najstarszy zawód świata.. Olejnik! nie słuchaj pani tej całej Papiny, tylko zapytaj jak wyglądasz ,swojego syna..
gość
7 lat temu
przez grzeczność nie porównam jej do kobiety uprawiającej najstarszy zawód świata.. Olejnik! nie słuchaj tej całej Papiny, tylko zapytaj jak wyglądasz ,swojego syna..
szczecinianka
7 lat temu
Nie jest już nastolatką! Ma 58 lat. Ubiór, ubiorem, ale czas na zmiany. Niezmiennie od lat fatalna fryzura sprawiająca wrażenie, że włosy są przetłuszczone, nieuczesane....brudne
gość
7 lat temu
A jak ta wagina pipana wygląda? Bo nie widziałam...
gość
7 lat temu
Olejnikowa powinna zwolnić tą swoją stylistkę. Jest nieskuteczna.
gość
7 lat temu
Na HALOWEEN Monika Olejnik jest jak znalazł
gość
7 lat temu
ble,ble,ble i co jeszcze papkino
gość
7 lat temu
jaki typ pożądają mężczyźni ? podstarzałej desperatki która ubiera się jak trzydziestolatka ?
gość
7 lat temu
Waginna?
gość
7 lat temu
ona zawsze wyglada niechlujnie, zawsze nieuczesana, rozczochrana. zero klasy i stylu. A jest brzydka więc ogólnie okropnie. Co z tymi wlasami???
gość
7 lat temu
Podobna do Dody
Dyzio
7 lat temu
Wygląda dobrze jak na swój wiek a na okładce wyglądała jak z kreskówki robionej w programach 3D. Co zaś tyczy się mózgu to może i ma ale jakby mniej go używa od jakiegoś czasu. Taki wniosek mi się nasuwa po każdej audycji prowadzonej przez Panią Monikę. Bardzo prawdopodobne, że uwierzyła, iż jej wszystko wolno i przestałą się starać. Niektórym jej wypowiedziom bliżej do piaskownicy niż do wielkiego dziennikarstwa.
DH
7 lat temu
Pamietacie jak miala tlenione wlosy,przerwe w zebach,pol kilo tuszu na rzesach,wymazane na czarno oczy i smierdzialo od niej petami?Ona jest dla mnie najbardziej szokujaca zmiana po 89 roku :D
gość
7 lat temu
liże doopę aż miło
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie