Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zawadzka i Maserak ODPADLI!

234
Podziel się

"Jak ja bym chciał zobaczyć pana Rafała w więzieniu..." - rozmarzył się Andrzej Grabowski. Chyba mu nie pomógł.

Zawadzka i Maserak ODPADLI!
bEgMlolN

W dzisiejszym Fakcie ukazała się dość filozoficzna wypowiedź Rafała Maseraka, który stwierdził, iż eliminacja z Tańca z gwiazdami jego i Marceliny Zawadzkiej jest, niestety, możliwa. Zobacz: Maserak w "Fakcie": "Nasza przygoda może się skończyć!". Zapewne miało to zmobilizować widzów do głosowania, wyszło jednak odwrotnie i to właśnie oni odpadli z programu.

Zaprezentowali się w trzech tańcach: cha-chy, popie oraz walcu wiedeńskim. Za pierwszy otrzymali 36 punktów, za drugi 35, zaś za ostatni aż 40. Nie zabrakło emocji oraz dość niezręcznych komentarzy - po wykonaniu układu w stylu pop, w którym Zawadzka przebrała się za Beyonce z Crazy in Love, a Maserak za strażnika więziennego (!), Andrzej Grabowski stwierdził, iż "chciałby zobaczyć pana Rafała w więzieniu". Miało być chyba zabawnie, ale wszyło dość topornie. Szczególnie, że tancerzowi lubiącemu wyzywać policjantow raczej nie jest do śmiechu. A przynajmniej nie powinno.

bEgMlolP

Jako pierwsi w finale znaleźli się Ania Wyszkoni i Jan Kliment, którzy podczas namiętnej rumby zaliczyli sporą wpadkę - tancerz potknął się o własną nogę... Później, wśród pełnych podniecenia okrzyków Krzysztofa Ibisza ogłoszono, iż drugą parą w finale będą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino.

Komu kibicowaliście?

bEgMlolV
bEgMlomq
KOMENTARZE
(234)
Gość
7 lat temu
Aga fajna ale Marcelina lepiej tanczy
Gość
7 lat temu
Bo my Polacy nie oceniamy po umiejetnosciach tylko prywatnie.Szkoda bo w tancu jest mistrzem.
gość
7 lat temu
Starak powinien ściąć włosy.!!!
bEgMlomr
gość
7 lat temu
Ja uwielbiam stefka ❤️
gość
7 lat temu
Niestety Maseraka mało kto lubi
Najnowsze komentarze (234)
gosiulka
7 lat temu
kocam marcelinę zawadzką i rafała maseraka
gość
7 lat temu
A powinna Sienkiewicz odpasc, jest najgrsza w tym programie
gość
7 lat temu
miałam nadzieję ze odpadnie Wyszkoni ona jest tak przesłodzona taka stara młoda i wciąż nieustająco słuchająca rad a jaka zainteresowana jest po prostu nudna . a Marcelina SUPER Masarak zachowuje się bardzo fajnie. Wyjątkowo Wyszkoni nie pasuje do tego programu .Mam nadzieję że wygra Agniecha . No i partner Wyszkoni Jan gwiazdorzy.
gość
7 lat temu
Sienkiewicz pokazala prawie p...ei weszla do finalu nie zasluzyla ,Kiepski niech wraca pod budke z piwem bo tam jego miejsce m***a
gość
7 lat temu
Az trudno uwierzyć, że akurat ta para odpadła? Przecież Oni byli najlepsi .Ani Anna ani Aga nie sięgali Marcelinie do pięt. Brawo Marcelina i Maserak ! Maserak to prawdziwy mistrz tańca ale jak zawsze zazdrość ludzka jest ślepa.
r
7 lat temu
Na pewno nie kibicowałam Maserakowi,sztywniak zadufany w sobie ważniak takich ludzi nie lubimy
gość
7 lat temu
od pierwszego odcinka bylo widac ,ze jurorzy faworyzuja Wyszkoni i to ona ma wygrac - dziwne ,ze mimo upadku dostala takie wysokie noty inni za drobne bledy dostawali gorsze,a to przeciez juz byl polfinal i gdzie tu sprawiedliwosc ????????
gość
7 lat temu
MASERAK powinien siedzieć jak powiedział GRABOWSKI .
bEgMlomj
gość
7 lat temu
przypomnieli mu TORUŃ I JEGO BURDY .Za bardzo się był pewny bardzo dobrze tylko partnerki szkoda bo na to nie zasłużyła .A powinna odpaść SIENKIEWICZ
gość
7 lat temu
żadnej elegancji i tylko parówa estetyczna dla mas, nic więc dziwnego, że się przejadła
kama
7 lat temu
Pan Grabowski dobrze trafił bo za te zachowania Maseraka dawno miał tam być.
gość
7 lat temu
Maserak to d***l który na swoją opinie sam zapracował. Bardzo ubogie ma słownictwo natomiast świetnie włada obelgami.
gość
7 lat temu
Nie oglądam , kiedyś ogladałam jeszcze na TVN i to nie do końca, tam już od dawna nie tańczą gwiazdy bo takowych tam nie ma bardziej znani są chyba tancerze i tancerki jak te niby "gwiazdy"
gość
7 lat temu
nie wiem czy to nie jest z góry przesądzone ponieważ już w poniedziałek na okładce teletygodnia była Ania i Aga
...
Następna strona
bEgMlomL