Lupita Nyong'o na gali Kobieta Roku "Glamour"! (ZDJĘCIA)

Jak wypadła?

Obraz

Wczoraj w Carnegie Hall w Nowym Jorku odbyło się wydarzenie, na które świat mody czekał od dawna. Amerykańska edycja magazynu Glamour rozdała nagrody dla najbardziej stylowych i wpływowych kobiet w show biznesie.

Na uroczystym bankiecie pojawiła się między innymi Lupita Nyong'o. Przyszła ubrana w białą, krótką sukienkę z długim rękawem. Kreację ozdobiono wzorami z kryształków.

Jak wypadła?

Obraz
© fot. EASTNEWS
Obraz
© fot. EASTNEWS
Obraz
© fot. EASTNEWS
Obraz
© fot. EASTNEWS
Obraz
© fot. EASTNEWS
Obraz
© fot. EASTNEWS
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą