Honey miała wypadek! "Nie ja byłam winna"

Zamieściła zdjęcie stłuczonego samochodu.

Obraz

Wczoraj Honorata Skarbek powiadomiła swoich fanów o wypadku za pośrednictwem Facebooku. Gwiazda natychmiast napisała, że do stłuczki doszło nie z jej winy. Zamieściła także fotkę swojego "maleństwa" czyli samochodu, którym wcześniej chwaliła się na Instagramie.

Moje maleństwo Pierwszy wypadek... Oczywiście nie ja byłam winna... 5 godzin na mrozie - policja, pomoc drogowa, mechanik, auto zastępcze... Na szczęście nikomu nic się nie stało... Uważajcie na drogach Kochani, często wypadki nie zależą od nas... – napisała Skarbek.

Cieszymy się, że skończyło się tylko na staniu na mrozie i niewielkiej stłuczce.

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą