Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Manowska: "Rolnicy nie znaleźli żon, bo panie się za bardzo zaangażowały"

140
Podziel się:

"To pokazuje, że przez cały czas jesteśmy prawdziwi!" - przekonuje.

Marta Manowska: "Rolnicy nie znaleźli żon, bo panie się za bardzo zaangażowały"

Pierwsza edycja programu Rolnik szuka żony okazała się wielkim sukcesem. Niestety, nie dla uczestników. Dla nich skończyło się na jednym związku i wielu rozczarowaniach. Z czasem wyszło na jaw, że nie wszyscy rolnicy byli zainteresowani znalezieniem żon. Już podczas trwania programu Magdalena Środa oceniała, że nie szukają miłości tylko "robotników do gospodarstwa". Po finale okazało się, że niektórym chodziło głównie o promocję w telewizji. Dzięki niej jeden z uczestników został radnym, inny nadal kolekcjonuje listy od wielbicielek, zaś trzeci oczernia publicznie swoją wybrankę, sugerując, że... rzuciła na niego urok.

Dwa ostatnie odcinki były dla widzów trudne - ocenia w Fakcie prowadząca, Marta Manowska. Wcześniej się wszystko tak dobrze rozwijało i układało. Ale takie jest przecież życie i prawda. Mam nadzieję, że widzowie nie mają pretensji, że nie powstało pięć związków, tylko jeden faktyczny i drugi rokujący. To pokazuje, że przez cały czas jesteśmy prawdziwi.

Gdy powstawał program, nikt do niego nie przychodził z założeniem, że powstanie pięć związków. Finał był bardzo konkretny. Nie jest najważniejsze, czy ktoś znalazł partnera w programie, czy nie. Choć ludzie czasem się buntują, że nie ma happy endu, to czują, że bohaterowie są prawdziwi. Nie udają nikogo, kim nie są. Mamy do czynienia z pięcioma mężczyznami, którzy w sposób naturalny, szczery i prosty mówią o swoich uczuciach. Oni mówią o najgłębszych i najbardziej intymnych sprawach. Ludzie – nieważne czy są z miasta, czy ze wsi – widzą w nich kawałek siebie.

Zdaniem Manowskiej, słaby wynik jeśli chodzi o związki, mógł wynikać stąd, że kobiety, które zgłosiły się do programu, za bardzo naciskały.

One czują troszkę poczucie krzywdy, mimo tego, że jedna z nich stworzyła już nowy związek. One się bardzo zaangażowały. Nie wiem, czy nasi bohaterowie nie byli gotowi, czy się wystraszyli, bo nie chcę tego roztrząsać. Nie mam prawa oceniać tego, że ktoś nie odwzajemnił innego uczucia - komentuje w tabloidzie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(140)
%%%
9 lat temu
No chyba miały się zaangażować !!!!
gość
9 lat temu
To zrobcie program "rolnik szuka robotnika"
gość
9 lat temu
i tak nie wierze ze to nie bylo ustawiane, moze nie l***i ale rolnicy pewnie mieli swoje role do odegrania
MK
9 lat temu
i znowu złe zdjecie z zagranicznej edycji...
gość
9 lat temu
zlitujcie sie i nie wrzucajcie zdjec tego paszteta, bo aż strach je ogladac...
Najnowsze komentarze (140)
gość
9 lat temu
beznadziejny program w którym poniża sie kobiety i każe się im całować od razu i udawać miłość ((((( a panowie nigdy żon nie szukali , tylko pomocy domowych - jak każdy facet (((
gość
9 lat temu
bredzi jak potłuczona,zachowali się skandalicznie wobec tych kobiet
gość
9 lat temu
durny program - w życiu bym nie chciała być żoną prawdziwego rolnika, po to by żyć z dala od innych ludzi, wstawać o 4 rano i od rana tylko obrabiać gospodarkę i rodzić stado dzieci, żeby kto miał przy gospodarce pomagać?
gość
9 lat temu
jak się nie zaangażujesz to źle, a jak zaangażujesz to jeszcze gorzej...co jest nie tak z tymi chłopami przy nich nie można być sobą stale trzeba udawać pod nich a potem są zdziwieni, że ożenili się zupełnie z kimś innym niż myśleli....
gość
9 lat temu
KIBICUJE ZBYSZKOWI I KASI TACY NATURALNI
KJKJ
9 lat temu
ROLNIK ZAWSZE SZUKA...KROWY
ZYTA
9 lat temu
znałam rolnika, do dziś woli krowy 'rolniku daj krowie, krowa da tobie"
gość
9 lat temu
żeniująca wypowiedzi zenujący program
gość
9 lat temu
Chlopaki do wziecia - najlepsi !!!!
gość
9 lat temu
pic na wodę fotomontaż... że też ktoś w to jeszcze wierzy... masakra. ludzie obudźcie się toż to przecie wszystko na niby i wyreżyserowane!!! prawdziwe reality show nie istnieją, wszystko wymyślają scenarzyści!
gość
9 lat temu
Adam na pewno nie szukał żony , bo on grał rolę rolnika szukającego . Po co ta scena z kłódką na mostku we Wrocławiu. Powinien podarować sobie tą scenę z kłódką, ta pani do niego pasowała.
zzzzzz
9 lat temu
Adas miał chrapke na rudzie z krakowa. Ona po awfie to pale mogla by mu robić z różnych pozycji...
gość
9 lat temu
czyje to sa slowa w tytule artykulu?Bardzo glupie
gość
9 lat temu
Co za bzdury,panie sądziły że rolnicy naprawde szukają zon więc się zaangażowaly ale ci rolnicy to jakieś skończone buraki impotenci lub nie wiadomo jakiej orientacji(z wyjątkiem Pawla i Zbyszka)
...
Następna strona