Agnieszka Radwańska na balu w Australii! (ZDJĘCIA)

Tym razem przyszła z Jerzym Janowiczem.

Obraz

Agnieszka Radwańska ostatnio dość rzadko pojawia się w Polsce. Od kilku miesięcy jest w związku ze swoim partnerem z kortu, Dawidem Celtem. Ostatnio byli razem widziani na trybunach podczas walki Tomasza Adamka z Arturem Szpilką.

Wczoraj Agnieszka wybrała nieco bardziej elegancką imprezę. Razem z Jerzym Janowiczem gościli na corocznym Hopman Cup Players Ball w australijskim Perth. Radwańska pokazała się w długiej, czerwonej sukni z koronkową wstawką.

Jak wypadła?

Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą