Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Kaczyńska z córkami na łyżwach (ZDJĘCIA)

152
Podziel się

Dubienieckiego wciąż ani śladu...

Marta Kaczyńska z córkami na łyżwach (ZDJĘCIA)
bCIjNFGZ

Status małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego co prawda wciąż jest dość niejasny, jednak to Martę zdecydowanie częściej "przyłapać" można na opiece nad ich dwiema córkami. 11-letnia Ewa i 7-letnia Martyna towarzyszą mamie podczas zakupów, są odprowadzane i odbierane ze szkoły i oczywiście spędzają wspólnie czas wolny. Ostatnio mówiło się co prawda o nowym mężczyźnie w życiu Kaczyńskiej, a Dubieniecki od miesięcy jest ponoć związany z byłą żoną Artura Boruca, jednak ich pozew rozwodowy został już dawno wycofany z sądu... Zobacz: Kaczyńska ma nowego faceta? (ZDJĘCIA)

Tymczasem Marta, Ewa i Martynka korzystają z niespecjalnie białej w tym roku zimy. Nasz czytelnik spotkał Kaczyńską z córkami na jednym z trójmiejskich sztucznych lodowisk. Dziewczynki spotkały się z koleżankami i bawiły się pod czujnym okiem mamy, która jednak nie zdecydowała się założyć łyżew i do nich dołączyć.

Później Marta wybrała się jeszcze do sklepu z biżuterią.

bCIjNFHb
bCIjNFHh
bCIjNFHi
bCIjNFHC
KOMENTARZE
(152)
gość
6 lat temu
Dajcie jej spokój, spędza prywatny czas ze swoimi dziećmi. Nie afiszuje się. Cała polska nie musi o tym wiedzieć.
gość
6 lat temu
matko, kaczyńska kupuje choinkę, kaczyńska na łyżwach, kaczyńska odprowadza dzieci do szkoły, uczepiliście się byle czego i za każdym razem przetrzepujecie temat "czy ona jest jeszcze z dubienieckim czy już nie". To się robi naprawdę męczące, na chama ją wciskacie a może napiszecie o kasi tusk dla odmiany? albo o powiązaniach synusia tuska z amber gold?
Gość
6 lat temu
Ona ma zawsze taką smutną twarz
bCIjNFHD
gość
6 lat temu
odczepcie się od niej, nie pcha się do mediów ani szołbiznesu, lepiej zajmijcie się tuskami, syn tuska jest umoczony w aferę amber gold, ale o tym cisza co?
gość
6 lat temu
co was obchodzi status ich małżeństwa? wsadzacie byle zdjęcie z jej wyjść i wciąż się zastanawiacie nad statusem jej małżeństwa... dostaliście zlecenie?
Najnowsze komentarze (152)
gość
6 lat temu
Jakos tak z nia byle jak
Gość
6 lat temu
Piękna po matuli
gość
6 lat temu
Dziewczynkom potrzebna jest babcia i dziadek-smutne, jak fajni ludzie odeszli !!!
gość
6 lat temu
Dajcie jej spokój , nie ma nic gorszego jak stracić rodziców w katastrofie/zamachu. Trzeba być potworem żeby jeszcze dołować tak smutną twarz. Ten Dubieniecki też drań, tylko po to się przy niej kręcił żeby ją wykorzystać do swoich celów-p. Marta wie najlepiej !!!
gość
6 lat temu
Wszyscy na wszystkich patrzą i kombinują jak d*********ć, szukają jeden na drugiego haka !!! Wszyscy diabła warci !!!
gość
6 lat temu
spir..dalc z ta chuda pokraka z mediow, po co o niej piszecie? kolena celebrtyka co nic nie robi wartosciowego ale sie o niej pisze!!! dosc o takich
Sopot
6 lat temu
A kto jest ojcem jej pierwszego dziecka ? Jak rozwodzila sie z 1 mezem to wniosla o zaprzeczenie ojcostwa ?
gość
6 lat temu
Po co jej Dobieniecki. PUDLU odczep się od Pani Marty.
bCIjNFHv
Gość
6 lat temu
przerąbane samemu wychowywać dwójkę dzieci, nie jest lekko, szkoda, że dziadkowie nie mogą uczestniczyć w życiu wnuczek ♡
jadwiga
6 lat temu
pani Marto z córkami na łyżwach się jeździ a nie stoi przy bandzie. ja mam 62 lata i z moimi wnukami jeżdżę na łyżwach. zapraszam na naukę - "zimowy narodowy"
gość
6 lat temu
z biżuterią,bo przecież nie po kostkę masła i bochenek chleba
gość
6 lat temu
coraz dłuższy nos;-(
gość
6 lat temu
Coś podobnego? Żeby na łyżwach?!
gość
6 lat temu
Ale sensacja! Każdy normalny rodzic spędza czas na zabawach z dziećmi. A p. Dubieniecki, o ile wiem jest ojcem tylko jednej córki. Jeżeli mnie pamięć nie myli.
...
Następna strona
bCIjNFHX