Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska odchodzi z "The Voice of Poland"!

272
Podziel się

"Muszę zająć się sukcesami, podbijaniem innych rynków. Czekają na nas Chiny, a co potem, to zobaczymy..."

Steczkowska odchodzi z "The Voice of Poland"!
bCxBcrOZ

Przyszłość kolejnej edycji _**The Voice of Poland**_ jest dość niejasna. Eksperyment z umieszczeniem dwóch "diw" w jednym programie chyba nie do końca się udał - Justyna Steczkowska i Edyta Górniak po prostu się nie lubią, co można było zaobserwować na wizji. Zresztą, sama Górniak ma już ponoć dość Telewizji Polskiej i szuka pracy gdzie indziej. Zobacz: Górniak odchodzi z TVP! "Ma dość telewizji publicznej"

Teraz swoją decyzję o odejściu z show ogłosiła również Steczkowska. Jak twierdzi, plany zawodowe nie pozwolą jej na zaangażowanie się w kolejny program telewizyjny. Chwali się, że czeka ją teraz światowa kariera:

Nie, nie dam rady. Siedzenie w fotelu jest bardzo miłą rzeczą i bezpieczną, ale dla mnie, artysty, bezpieczeństwo jest najgorszą rzeczą jaka może być. Bo jeśli chcesz siedzieć w tym fotelu, to musisz sam osiągać własne sukcesy i one powinny być spektakularne - tłumaczy w rozmowie z Programem Muzycznym. Było fajnie, bo mądrzyłam się przez 3 sezony i znam się na swoim zawodzie, śpiewaniu, ale na dzień dzisiejszy wystarczy, bo muszę zająć się swoją pracą, sukcesami, podbijaniem innych rynków. Bardzo dziękuję za ten miły czas, ale w tym roku nie mam gdzie szpilki wcisnąć. Czekają na nas Chiny, a co potem, to zobaczymy. Bo myślę, że świat stoi przed nami otworem.

bCxBcrPb

Nie wiadomo na razie, czy TVP będzie szukać innych jurorów, czy ostatecznie zrezygnuje z programu.

bCxBcrPC
KOMENTARZE
(272)
gość
5 lata temu
szkoa :( kompetentna babka nie to co edzia
gość
5 lata temu
Nie ma czegos takiego jak dobry Islam. Dlugo oszukiwalam sie, ze istnieje cos takiego... Ale teraz miarka sie przebrala. Nie chce tych swirow wsrod nas...
Gość
5 lata temu
Skoro właśnie trwają precastingi to raczej nie zrezygnują z programu. XD -.-
bCxBcrPD
gość
5 lata temu
Justysiu coś Ty brała??? podaj dealera .......... życzę oczywiście podbijania rynkóww ale jakich ......
Czarna
5 lata temu
Justyna śpiewaj bo masz warunki! Powodzenia!
Najnowsze komentarze (272)
klaps
5 lata temu
Ona jest ogarnięta, zbalansowana, inteligentna, wykształcona i oczytana. Serio jest. Jak miałaby się dobrze czuć w towarzystwie rozhisteryzowanej Edyty i przygłupich, sztucznych ludzi pracujących w telewizji?
gość
5 lata temu
Oglądam ten program tylko dlatego że ona tam była :(
gość
5 lata temu
pociągnąć ją za tą kite to połowa sztucznych włosów wyleci
gość
5 lata temu
NARESZCIE!!! na te naćpane oczka już nie da się patrzeć
gość
5 lata temu
nareście dobra wiadomośc zostań w chinach na polu ryżowym jak strach na ptaki boś już zrobiła z siebie takie straszydło i maszkarę.
gość
5 lata temu
A mnie się podobało, przynajmniej były starcia dwóch inteligentnych osób
mucha13
5 lata temu
To wszystko przez głupią Edytę
ja~~
5 lata temu
dadzą sobie radę bez niej, spoko! A tak nawiasem mówiąc, to czyżby Jusia pozazdrościła Bayerfull-om? Oni też Chiny ponoć podbili. No, no... co klasa, to klasa. Jeszcze tam jej nie było!
bCxBcrPv
gość
5 lata temu
Powiem tak, fajna, z klasą, elokwentna kobieta, coś tam zaśpiewa dość możliwie i to tyle, kiepsko u niej z talentem. Edzia, dziwaczka, zachowująca się jak duże dziecko, ale śpiewać zdecydowanie potrafi, ma wielki talent.
gość
5 lata temu
Dosc Steczkowskiej w mediach, niech sie wezmie n****b do uczciwej roboty. Pytanie tylko co to niewyksztalcone b****o moze robic (srednia szkola to troche za malo w dzsiejszych czasach, zeby miala konkretny fach np. Manikiurzystka, krawcowa, kucharka)?
gość
5 lata temu
ona mnie irytuje.......niech odejdzie
gość
5 lata temu
Edzia dla Justy ma co zazdrościć, Justyna dostała rozum, a Edka tak nie bardzo i Edzia zazdrości fajnej rodzinki...........
daria
5 lata temu
Szkoda
gość
5 lata temu
takim śpiewaniem to zrobi kariere tylko w Chinach i krajach wschodnich bo tam śpiewają podobnie
...
Następna strona
bCxBcrPX