Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lena Dunham szczerze o Woodym Allenie: "Jest ZBOCZEŃCEM!"

149
Podziel się

"Molestowanie seksualne jest epidemią, a ofiarom odmawia się głosu!" - powiedziała w trakcie Sundance Film Festival.

Lena Dunham szczerze o Woodym Allenie: "Jest ZBOCZEŃCEM!"
bDfgUidh

Lena Dunham została jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd Hollywood. Producentka i aktorka znana z serialu Dziewczyny nie kryje tego, co myśli na temat show biznesu i zasad, jakie nim rządzą. Nauczyła się robić to w taki sposób, że koledzy i koleżanki z branży nie wiedzą, kiedy mówi im gorzką prawdę, a kiedy z poważną miną parodiuje ich zwyczaje.

bDfgUidj

Dunham wystąpiła podczas panelu na trwającym do 1 lutego Sundance Film Festival. Tym razem zabrała głos na temat licznych spraw dotyczących kobiet. Mówiła bez ogródek i odniosła się do tematów, które są poruszane w kuluarach, ale mało kto oprócz dziennikarzy mówi o nich głośno.

Lena skrytykowała fakt, że kobiety tworzące filmy zawsze są porównywane do swoich bohaterek, podczas gdy nigdy nie robi się tego z mężczyznami. Jako przykład podała Woody'ego Allena, przy okazji przypominając wszystkim o pedofilskiej aferze, która jest przez reżysera wyciszana, a on sam od lat pozostaje bezkarny. Po ostatnich wyznaniach jego adoptowanej córki nie ma już właściwie wątpliwości, że Allen jest pedofilem, który skrzywdził swoje dzieci. Mimo to dzięki znajomościom i dorobkowi udaje mu się unikać jakichkolwiek konsekwencji.

bDfgUidp

Dunham podkreśliła, że mimo iż Allen od lat w swoich filmach przedstawia nastolatki jako obiekty seksualne, nikt nie łączył tego z jego życiem prywatnym. Dopiero po serii głośnych oskarżeń zaczęto łączyć fakty:

Woody Allen jest żywym dowodem na to, że ludzie nie uważają, że w życiu naprawdę robi to samo, co opowiada w swoich filmach. A przez wszystkie te lata spotykał się z 17-latką i nikt z nas nic o tym nie powiedział głośno. Nikt nie pomyślał, że skoro w "Manhattanie" umawia się z 17-latką, to prawdopodobnie jest zboczeńcem. A teraz patrzcie i podziwiajcie!

Dunham skomentowała także serię głośnych afer na amerykańskich uczelniach, gdzie ujawniono przypadki molestowania seksualnego w kampusach akademickich. Maile członków bractw studenckich wskazywały, że gwałty były często zaplanowane, a członkowie organizacji zapewniali sobie kolejne ofiary dzięki siatce "naganiaczy" oraz zmowie milczenia.

Jednym z powodów, dla których ważne jest, żeby rozmawiać o problemie molestowania na kampusach jest to, że nawet te niezwykle uprzywilejowane kobiety są wciąż zmuszane każdego dnia, aby walczyć o swoją prawdę. To wskazuje również na problem, że molestowanie seksualne jest epidemią a ofiarom odmawia się głosu! - mówiła. Myślę, że kampusy to wspaniałe miejsce, żeby zacząć, gdyż to tam jesteśmy edukowani, a także mówi się nam, że powinniśmy tam być bezpieczne.

bDfgUidq

Zgadzacie się z nią?

bDfgUidr
bDfgUidK
KOMENTARZE
(149)
23
6 lat temu
Od początku wiedzialam ,ze z nim jest cos nie tak. Zboczeniec. Jego gesty, wyglad, oczy--na normalnego On nigdy nie wygladal!!!!
gość
6 lat temu
to się robi jakaś plaga!!!
miki
6 lat temu
nareszcie jakaś odważna, by przeciwstawić się pedofilstwu
bDfgUidL
Gość
6 lat temu
Mądra dziewczyna!
gość
6 lat temu
Dziewczyny utrzyjcie nosa tym zwyrodnialcom!!
Najnowsze komentarze (149)
gość
5 lata temu
stary sekciarz zboczony
Gość
6 lat temu
Ci za zdzira
gość
6 lat temu
PEDOFILE DO KRYMINAŁU!!!!!!
gość
6 lat temu
przecież 17-latka to już prawie dorosła kobieta, biologicznie dawno rozwinięta, psychicznie an tyle żeby rozumieć pewne rzeczy i wiedzieć czy czegoś chce czy nie. pedofilia z tego co wiem dotyczy dzieci. prawo pozwala legalnie obracać już 15-latki i nikt jakoś się o to nie burzy. gdyby laska miała 18 lat a nie 17 to nikt by go o pedofilię nie oskarżał, mimo że to tylko kwestia roku, który niewiele zmienia w rozwoju.
gość
6 lat temu
normalny to on nigdy nie byl choc byl idolem kinematografii gdyz byl zydem i choc na jego filmach przysypiala widownia to dmuchanie tej postaci bylo az nazbyt widoczne
David koshern...
6 lat temu
Gdyby tak roman doopadł woodiego, niezły by filmik powstał z tego.
gość
6 lat temu
brawo lena :)
gość
6 lat temu
jej to kijem i po pijaku nikt by nie tknął, po zdjęciach widac, ze ma problemy z higieną
bDfgUidD
gość
6 lat temu
Zdziwilam sie jak widiząlam Allena z zona i adopotowanymi dziewcyznkami tak w wieku około 10 lat, sorry, mysle, ze bardzo duzo jest w tym prawdy, ze w hoolywood i nie tylko kipi od pedofili:(
gość
6 lat temu
Sam wyglad sugeruje jego sklonnosci.
gość
6 lat temu
niech tlusta krowa schudnie pietnascie kilo boczku to zaczniemy jej sluchac
marysia
6 lat temu
HAHAHAHA :) : "A przez wszystkie te lata spotykał się z 17-latką" ... Szurnięty to on jest - prawda, ale nie znam kobiety, która miałaby przez lata 17 lat i była tym samym objęta ochroną prokuratora jako nieletnia. Taki Nabokow to dopiero musiał byc pedofil! ;) .... jehowa zrobił jej krzywdę i dałj ej za mały rozumek.
gość
6 lat temu
J****a hipokrytka. Zapomniała już o tym jak molestowała własna siostrę?
gość
6 lat temu
a ona sama molestowała swoją siostre!
...
Następna strona
bDfgUief