Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok: "Nigdy NIE MOLESTOWAŁEM ŻADNEJ KOBIETY! Poszedłem na urlop..."

752
Podziel się:

"Jestem zdemolowanym psychicznie facetem" - żalił się w TOK FM. "Bardzo bym chciał jeszcze poprowadzić "Fakty". Bardzo bym chciał".

Durczok: "Nigdy NIE MOLESTOWAŁEM ŻADNEJ KOBIETY! Poszedłem na urlop..."
bEDqwsvF

Dzisiejszy dzień w mediach zaczął się od wywiadu dawno niewidzianego Kamila Durczoka z Dominiką Wielowieyską w TOK FM. Dziennikarka wypytała go szczegółowo, czy wie, czym jest molestowanie seksualne i czy molestował, mobbingował swoje pracownice. Pytała też, czy był świadomy, że mógł tworzyć "wrogą, zastraszającą pracownice atmosferę" i sugerować im, że mogą skorzystać, utrzymując kontakty seksualne z szefem.

- Chodzi mi o taki system, w którym szef proponuje seks swoim podwładnym, wiedząc, że od niego zależy ich przyszłość zawodowa - wyjaśniła.

Durczok zapewniał, że nie ma sobie niczego do zarzucenia, choć jego głos nie brzmiał wcale pewnie, zwłaszcza pod koniec rozmowy. Nie był tak butny i zdecydowany, jak wypowiadając się na inne tematy. Widocznie poranna publikacja Wprost odebrała mu trochę pewności siebie.

bEDqwsvH

- Czy molestowałeś seksualnie swoje pracownice?

- Z całą stanowczością, nigdy nie molestowałem żadnej z podległych mi pracownic, nigdy nie molestowałem żadnej kobiety. Mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że nie naruszyłem tych zasad. Co innego styl zarządzania redakcją, ja jestem cholerykiem i czasem wybucham. Relacje w każdej takiej dużej firmie są inne niż wśród ludzi, którzy pracują przez 8 godzin w supermarkecie. Nigdy nie byłem molestującym szefem.

Durczok wyjaśnił, że zniknął z Faktów, bo jest na urlopie na czas działania w TVN-ie komisji mającej badać doniesienia o molestowaniu:

Dzisiaj zaczęła działać komisja. Poszedłem na dwutygodniowy urlop, żeby nie utrudniać pracy komisji. Czekam na wyniki jej pracy z zupełnym spokojem. Jeżeli komisja miałaby potwierdzić moją winę, w co nie wierzę, albo znaleźć w moim zachowaniu jakieś niewłaściwe zachowania, ja sam będę wiedział, co mam robić. Ze spokojem czekam na wyjaśnienia. Z absolutnym spokojem - zapewniał.

bEDqwsvN

Ja wiem, co ja robiłem w życiu, Dominika, nie jestem człowiekiem bezgrzesznym, nigdy, świadomie nie wyrządziłem nikomu żadnej krzywdy. Poniosłem bardzo dużą cenę, rozstałem się z żoną, nie jesteśmy po rozwodzie, ale rozstaliśmy się. W ogóle nie pomyślałem, że ten artykuł może być o mnie!

- Jeżeli ktoś bardzo będzie chciał postawić taki zarzut, że ja kogoś molestowałem, mobbingowałem lub poniżałem, to pewnie znajdzie taki dowod - przyznał.

- Może twój błąd polegał na tym, że nie oddzielałeś spraw prywatnych od spraw służbowych - podpowiadała Wielowieyska.

- Być może tak mogło być.

bEDqwsvO

- Będą kroki prawne przeciw blogerom i "Wprost"?

- Tak. Piszemy pismo procesowe ws. blogera, który wprost napisał, że to ja molestowałem. Ws. tygodnika... Mój prawnik, obudzony bladym świtem, zaczął nad tym pracować. To są za poważne sprawy, walczę teraz o swoją twarz. Muszę to skierować na drogę prawną.

Durczok przyznał też, że był w apartamencie na Mokotowie podczas awantury, którą opisuje Wprost:

W wolnym, prywatnym czasie odwiedziłem mieszkanie, w którym przebywał mój znajomy. To, co tam zrobiłem, to moja prywatna sprawa. Skąd ja mam wiedzieć, co tam w ogóle było? Tam była awantura między tą osobą a właścicielami mieszkania, która, jeśli dobrze kojarzę, dotyczyła zaległości czynszowych. Przyjechała policja, zostały spisane moje dane, po dłuższej chwili policjanci wyszli, wyszła również moja znajoma, i to było tyle.

bEDqwsvP

Jestem zdemolowanym psychicznie facetem, który trzyma się jedynie dlatego, że żona, z którą się rozstałem, wciąż jest dla mnie wielkim wsparciem - dodał na koniec. Bardzo bym chciał jeszcze poprowadzić Fakty. Bardzo bym chciał.

bEDqwsvQ
bEDqwswi
KOMENTARZE
(752)
gość
7 lat temu
Prawda jest taka, że gdzie kasa i kariera tam traci się wszelkie kontrole
gość
7 lat temu
Mam nadzieje ze kobiety ktore molestowal wyjda z ukrycia i typ dostanie to na co zasluzyl!
gość
7 lat temu
szkoda żony...
bEDqwswj
gość
7 lat temu
winny się tłumaczy, juz po tobie, nigdy ci nie zaufamy
gość
7 lat temu
Jak łatwo s********ć sobie I komuś życie... Zamiast siedzieć przy żonie, dupczenia na boku I narkotyków się zachciało... Co kasa I pozycja robią z człowieka
Najnowsze komentarze (752)
ooo
7 lat temu
łuchałbym.albo dałbym się zmolestować
gość
7 lat temu
KAZDY MA COS ZA USZAM
gość
7 lat temu
UKRYWAL SIE
gość
7 lat temu
za duzo sobie pozwalaŁ
gość
7 lat temu
zona ma swoje interesy a m y wiemy o co chodzi
gość
7 lat temu
On nie ma żony to ona go się czepiła jak g****o i udaje że płyniemy. Durna baba - dawno powinna z tym coś zrobić.
gość
7 lat temu
Prawicowa, przedwyborcza nagonka. Szkoda faceta!
gość
7 lat temu
nie lubię tego grubasa
bEDqwswb
gość
7 lat temu
Durczok to chory seksoholik Durczok powinien zglosic sie do Poradni Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia i zapisac do Anonimowych Seksoholikow..korzenie problemu Durczoka sięgają dzieciństwa. Seksoholik zyje jak na haju. Prawdopodobnie przez fenyloetyloaminę, która uwalnia się przy miłosnych uniesieniach. Jej chemiczna budowa jest podobna do budowy amfetaminy.
gość
7 lat temu
nie ma wolnych mediow.,jak sie trafi rzetelny dziennikarz ktory nie boi sie niewygodnych pytan niezaleznie od tego komu je zadaje to mu podloza konia. Mam nadzieje ze sie Kamil podniesie i nie dopadnie go seryjny samobojca. W takim kraju zyjemy. TVN to tuba polityczna wiadomej stacji a Kamil nie wlazil pani premier w d. To kosztuje.
gość
7 lat temu
zastanowcie sie i obejrzyjcie jego wywiady. Nie jeden chcialby mu dokopac. I co policja weszla i nic niz bylo, piszli sobie a po miesiacu nagle tona procha gazet i kon?
Taka
7 lat temu
Ciekawe jak się żonka czuje wiedząc , że podnieca go seks z koniem 😏 porażka , ale mają w mózgach zryte, za dużo kasy , za mało roboty fizycznej lub problemów
gość
7 lat temu
wspolczuje jego żonie,w kazdej plotce jest czesc prawdy... ale on brzydki i stary ,jest zbyt pewny siebie,prawda zawsze wyjdzie na jaw.....maz ktory zdradza zone to lajdak...
tola
7 lat temu
Ludzie ze Ślàska to jednak dzicz
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqwswU
bEDqwswV
bEDqwswW
bEDqwswX
bEDqwswY
bEDqwswD