Wtorek 24.02.2015 00:08

Mercedes została wideoblogerką: "TAK SIĘ MALUJĘ na czerwony dywan!"

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Kirschner

Mercedes została wideoblogerką: "TAK SIĘ MALUJĘ na czerwony dywan!"

Odkąd w sieci pojawiły się niezbyt "twarzowe" zdjęcia Jessiki Mercedes, celebrytka przestała się publicznie uśmiechać. W końcu stwierdziła, że zaciskanie ust na widok każdego fotografa nie jest rozwiązaniem i postanowiła wziąć się za siebie. Poszła w tym "na całość", gdyż zajęła się nie tylko zgryzem, ale także ogólną "metamorfozą" i kondycją pod okiem Ewy Chodakowskiej.

Zobacz: Uśmiech Jessiki Mercedes... (FOTO)

ODMIENIONA Jessica Mercedes! Poznajecie?

Pierwsze efekty metamorfozy można już ocenić na kontach społecznościowych Jessiki. Powoli upodabnia się do swojej trenerki zarówno pod kątem muskulatury, jak i pociągłej twarzy o wydatnych kościach policzkowych. Okazuje się, że to zasługa nie tylko diety i ortodoncji, ale także odpowiedniego makijażu.

Niedawno Jessica zaczęła promocję swojego nowego programu na YouTube, gdzie pokazuje, jak się malować.

czy powiększyłam sobie usta? zmniejszyłam nos? a może to makijaż permanentny? nie, bo to wszystko zasługa makijażu - kusi Jessica. więcej dowiecie się w moim filmiku GET READY WITH ME | RED CARPET , gdzie pokazuję Wam jak się maluję na CZERWONY DYWAN lub SESJE ZDJĘCIOWE NA BLOGA - sama, po amatorsku, kiedy nie mogę liczyć na pomoc makijażystów. a na co dzień oczywiście zostaję przy naturalnym i delikatnym make up'ie.

Na nagraniu szafiarka pokazuje, jak wsmarowuje w twarz kolejne warstwy kosmetyków, które w różnym stopniu odbiegały od naturalnego koloru jej twarzy. Policzyliśmy, na policzki nałożyła aż 11 warstw różnych specyfików, od podkładu, pudru, cieni po rozświetlacz. Wyznała też, że wydłużony kształt żuchwy to trik optyczny, który osiąga brązowym i cieniami.

Przewodnik nie spodobał się wszystkim fankom szafiarki. Na jej profilach wyrażały swoje uwagi, co nie ucieszyło świeżo upieczonej wideoblogerki. Poskarżyła się na Instagramie:

mój tutorial na YouTube jest juz online. już są hejty, że nie umiem się malować, źle trzymam pędzle, nie umiem konturować etc. Co z tego, ja nie jestem makijażystką, ja tylko Wam pokazałam, bo prosiliscie (dostałam ponad tysiąc maili!!!) o filmik z instrukcją, jak ja się maluję. maluję się jak amatorka, ale efekt końcowy jest chyba ok, skoro zawsze Wam się podoba.

PUDELEK EXCLUSIVE
PUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (451)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 451
Odpowiedz
17 52
zgłoś
gość 24.02.2015 00:09
Już od jakiś miesięcy nią jest
Odpowiedz
975 176
zgłoś
Gość 24.02.2015 00:09
Tej pani już podziekujemy:)
Odpowiedz
2023 215
zgłoś
gość 24.02.2015 00:09
A co to się stało, że na Oscary jej nie zaprosili?
Odpowiedz
1498 166
zgłoś
gość 24.02.2015 00:09
Może spokojnie w warsztatach auta szpachlować ...
Odpowiedz
1172 130
zgłoś
gość 24.02.2015 00:09
Super. Teraz tylko dywan w Ikei kupic i gotowe!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 451