Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Kozidrak "zabiega o jej względy, błaga o wybaczenie"

226
Podziel się

"Podział tego majątku to byłaby walka, jakiej nie było w Polsce. Beata jest przerażona wizją takiej rozprawy".

Mąż Kozidrak "zabiega o jej względy, błaga o wybaczenie"
bEhAjgid

Kilka tygodni temu Beata Kozidrak wyprowadziła się z domu i zamieszkała u córki. Nie wiadomo dokładnie, co było powodem tej decyzji. Podobno piosenkarka chciała odpocząć od męża, z którym w zeszłym roku świętowała 35. rocznicę ślubu. Pojawiły się pogłoski, że Andrzej Pietras, kierujący przez te wszystkie lata karierą żony, za bardzo ingerował w materiał, który przygotowała na nową płytę. Spory artystyczne to jedno, ale też Kozidrak nigdy nie wypierała się, że jej małżeństwo należy do burzliwych. Znajomi pary twierdzili, że piosenkarka i jej mąż potrafią kłócić się "jak włoskie małżeństwo", a rozłąka tylko wzmocni ich miłość.

Rzeczywiście, wygląda na to, że Beata osiągnęła swój cel. Pietras początkowo próbował przebłagać ją w Fakcie obietnicą sfinansowania filmu o niej. Przyrzekł jej nawet główną rolę...

bEhAjgif

To jednak nie poskutkowało. Beata wciąż jest wobec niego chłodna.

Ostro się pokłócili, ale to nie pierwsza taka sytuacja - uspokaja osoba z otoczenia pary. Oboje są bardzo temperamentni, często się spierają. Andrzej zabiega o jej względy, przeprasza, błaga o wybaczenie. Ona jeszcze trzyma się twardo ale w końcu mu wybaczy, jak zawsze.

Oprócz długoletniego stażu małżonków trzymają przy sobie również pieniądze. Ze względów finansowych rozwód im się nie opłaca, a wojna w sądzie mogłaby być wyniszczająca dla obu stron. Kozidrak od lat nie kontroluje swoich własnych kontraktów, bo wszystkimi sprawami zawodowymi zajmuje się jej mąż.

Podział tego majątku to byłaby walka, jakiej nie było w Polsce - ocenia informator tabloidu. On jest agentem i menedżerem Bajmu, finanse są skomplikowane, mają wiele nieruchomości. Beata jest przerażona wizją takiej rozprawy.

bEhAjgil
bEhAjgim
bEhAjgiG
KOMENTARZE
(226)
gość
6 lat temu
Polaczyla ich milosc, podzielily pieniadze... Story of my life.
T.
6 lat temu
Co się dzieje z tymi ludźmi? Jestem rocznik '89, ale nie rozumiem tych wszystkich rozłąk. Czy człowiek nie umie już usiedzieć w jednym miejscu osobą, którą kocha?
gość
6 lat temu
Beatka, nie daj sie!
bEhAjgiH
gość
6 lat temu
To smutne kiedy ludzie niezbyt się już lubią, a są ze sobą bo muszą, bo są powiązani tysiącami różnych spraw tylko nie miłością :(
;)
6 lat temu
Mafioso i diva hehehehe
Najnowsze komentarze (226)
ona czeka
3 lata temu
to był błąd zawróć Andrzej
gość
6 lat temu
oboje na emeryturkę czas najwyższy
gość
6 lat temu
Ja odeszlam RAZ - i nigdy nie wracalam-jestem silna i zdecydowana a pieniadze to nie wszystko -i mimo dlugow jakie pozostaly DALAM rade-dzis samotna szczesliwa-kobieto odejdz RAZ i nie zawracaj z drogi-pozd.
gość
6 lat temu
o ja pier ,...to ona powinna się prosić ,żeby ją jeszcze chciała
gość
6 lat temu
może pojechała wstawić następne silikony na CITO !!!!!
gość
6 lat temu
Niech Pani Kozidrak nie straszy tego swojego amanta, bo on to olewa . W tym wieku i przy takim majatku on będzie żył bez rozwodu i Pani Kozidrak może mu wskoczyć.......
gość
6 lat temu
jak nie wiadomo o co chodzi ??? - o kase !!!
gość
6 lat temu
ta jak zwykle jakaś bzdura... myślę że pomaga córce przy dziecku i tyle... ale odrazu afera że uciekła od męża albo wyprowadziła się ... zazdrość niektórych bierze, że są jeszcze takie małżeństwa długotrwałe... nie twórzcie sensacji z czegoś czego nie ma...
bEhAjgiz
gość
6 lat temu
ludzie przeciez to wygląda na promocje nowej plyty zrobić szum
gość
6 lat temu
myślałam że z niej jest silna kobieta
gość
6 lat temu
Taki szczegol,ze pewnie pojechala do corki po prostu pomagac, bo corka wlasnie urodzila.
gość
6 lat temu
a ja myslę ze chca podkręcić tylko zainteresowanie sobą - tymi plotami
gość
6 lat temu
stare dziady kasa kasa kasa
gość
6 lat temu
MIeszka z córką w Warszawie, bo nagrywa płytę. Barany.
...
Następna strona
bEhAjgjb