Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska rozwiedzie się tuż przed wyborami?

232
Podziel się

"Marcin chciał chyba w ten sposób dokuczyć żonie".

Kaczyńska rozwiedzie się tuż przed wyborami?
bEhzNFQl

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki omal nie rozwiedli się wiosną zeszłego roku. Rozprawa jednak została odwołana.

Strony doszły do wniosku, że przyda im się więcej czasu na rozmowę co do dalszych losów małżeństwa - wyjaśniał wtedy mecenas Artur Wdowczyk z warszawskiej kancelarii.

Podobno na decyzję Kaczyńskiej miał wpływ jej stryj, Jarosław Kaczyński, który obawiał się, że drugi rozwód bratanicy źle wpłynie na notowania jego partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kaczyńska ponoć obiecała stryjowi, że wstrzyma się z rozwodem do czasu zakończenia kolejnych kampanii. Nieoczekiwanie jednak jej mąż złożył wniosek o wyznaczenie kolejnej rozprawy, co oficjalnie potwierdza rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku, Tomasz Adamski. Odbędzie się ona 28 kwietnia, czyli niespełna 2 tygodnie przed I turą wyborów prezydenckich.

bEhzNFQn

Marcin chciał chyba w ten sposób dokuczyć żonie, a nie mógł wymyślić bardziej dotkliwego sposobu - komentuje w tygodniku Na żywo znajomy pary.

Pozew rozwodowy leży w gdańskim sądzie od 31 grudnia 2013 roku. Początkowo wszystko wskazywało na to, że rozstanie odbędzie się w spokojnej atmosferze. Ostatnio między Martą i Marcinem znów jednak coś się popsuło. Jak wspomina tabloid, gdy pod koniec lutego jeden z dziennikarzy zapytał Dubienieckiego o nową kancelarię adwokacką żony, usłyszał chłodną odpowiedź.

Nic mnie nie obchodzą sprawy mojej żony - oświadczył Dubieniecki.

Czy jednak zemsta, którą wymyślił, rzeczywiście będzie tak dotkliwa? Kaczyńska popiera wprawdzie oficjalnie kandydata PiS na prezydenta, Andrzeja Dudę, ale, jak w tym tygodniu ujawnił Super Express, trochę jej podpadł podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej. Na grobie pary prezydenckiej złożył wieniec z napisem: "Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP". Nie zaskarbił tym sobie sympatii Marty, która uznała, że kandydat PiS promuje się na tragedii jej rodziców, a z wizyty na ich grobie robi element kampanii wyborczej. Fotoreporterzy zauważyli, że nie podała mu ręki, a najbliżej stojący twierdzą, że wysyczała do niego: Nie chcę brać udziału w twojej kampanii.

bEhzNFQt
bEhzNFQu
bEhzNFQO
KOMENTARZE
(232)
Asiapelasia
6 lat temu
Emocje jak na rybach....
prawnik
6 lat temu
Rozwody teraz na TOPIE także nic już takiego nikogo nie dziwi.
gość
6 lat temu
drugi rozwód, a dzieci jeszcze z innymi facetami, typowa hipokrytka z PISu
bEhzNFQP
Gość
6 lat temu
ona ma ciągle taka zacięta mine
gość
6 lat temu
Oni są tragiczni !!!!!
Najnowsze komentarze (232)
gość
6 lat temu
A ja osobiście do niej nic nie mam. Nie znam Jej, ale wydaje mi się , że jest taka dziewczyna z jajem. On mi wygląda na taką cwaną gnidę. Da sobie radę, ma kasę i fajne dziewczynki.Jej mama też była bardzo sympatyczna.
gość
6 lat temu
Fajna para.
gość
6 lat temu
tez bym sie z nia rozwiodla
Stiff
6 lat temu
Rozwód w tak KATOLICKIEJ rodzinie?
POLKA
6 lat temu
.Marto i Marcinie opamiętajcie się i nie róbcie tego tzn. rozwodu pokonujcie swoje słabości i umiejcie sobie wybaczać. Trochę tolerancji dla siebie na wzajem okażcie. Proszę Was o to !!! Zobaczycie, dacie sobie radę i na nowo odkryjecie w sobie miłość do siebie. Wierzę w Was i waszą walkę o miłość i zgodę, zaufanie.
gość
6 lat temu
I będzie trzeci dzidziuś z trzecim tatusiem:(
gość
6 lat temu
a na taką katoliczkę się promowała
gość
6 lat temu
a kto by z taką wytrzymał
bEhzNFQH
gość
6 lat temu
ona jest b. brzdka.
gość
6 lat temu
Dubieniecki to p*****k przeciez.
gość
6 lat temu
niech słucha stryja, to kiedyś sobie zawyje do księżyca, dzieci dorosną, zostanie sama.
gość
6 lat temu
a ja ich widzialem jak wrocili z warszawy do sopotu i razem zgodnie i spokojnie wsiadali do taksowki i jechali do chaty :)
gość
6 lat temu
no i dobrze niech się rozwiedzie z nim wreszcie.. zdecydowanie lepiej być szczęśliwym niż ciagnac cos co unieszczesliwia tylko dlatego ze polityka tego wymaga.
Gość
6 lat temu
Po co leżą na. Wawelu może dlatego że tatuś chlal jak królowie bo więcej zaslug nie ma. Odszkodowania rodzinom powinna zapłacić Kaczyńska z wujem i pis
...
Następna strona
bEhzNFRj