Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "Ludzie muszą zaufać mi tak, jak lekarzowi! ZMIENIAM LUDZI"

142
Podziel się

Celebrytka TVN narzeka, że przez gotowanie... ma "zniekształconą rękę".

Gessler: "Ludzie muszą zaufać mi tak, jak lekarzowi! ZMIENIAM LUDZI"
bCZdvlSd

Magda Gessler stała się znana nie tylko dzięki nazwisku byłego męża, ale przede wszystkim za sprawą występów w show TVN. W Kuchennych rewolucjach miała być "polskim Gordonem Ramsayem" i trzeba przyznać, że w swoją rolę wczuła się wyjątkowo mocno. Niestety, nie wszystkim to chyba odpowiadało, bo niektóre jej rewolucje skończyły się w sądzie.

bCZdvlSf

Celebrytka lubi podkreślać swoją zbawienną rolę dla polskiej gastronomii, a także umiejętność jednania rodzin i współpracowników. O własnych talentach opowiedziała Twojemu Imperium:

Na uratowanie restauracji mam tylko cztery dni. Ludzie którzy mnie zapraszają, muszą mi zaufać. Tak samo jak trzeba zaufać lekarzowi. Chorzy nie pytają go, skąd wie, na co chorują. Słuchają diagnozy, biorą receptę i stosują się do zaleceń. Jestem surowa, bo tylko tak mogę zmobilizować ludzi, by obudzili się z marazmu - chwali się Magda i dodaje, że jej telewizyjne wrzaski spowodowane są lenistwem uczestników programu: Nie znoszę udawania, lenistwa. Dlatego krzyczę. Ale wierzę, że zmieniam ludzi i ich destrukcyjne przyzwyczajenia. Naprawdę bym chciała, żeby Polska była atrakcyjna, a nie nijaka. Ale najbardziej cieszy mnie fakt, że ludziom udaje się uchronić od upadku rodzinne biznesy, a także unormować swoje życie osobiste. Nieskromnie powiem, że uważam się za dobrego człowieka. Pomaganie innym buduje mnie i sprawia mi ogromną radość.

Gessler skorzystała również z okazji, żeby zareklamować swoje własne lokale. Przy okazji pożaliła się... na "rękę zniekształconą gotowaniem".

Restauracje, które prowadzę, działają fantastycznie. Nie obawiam się zatem konkurencji. W ogóle nie istnieje dla mnie takie pojęcie jak konkurencja. Wiadomo, że nie mogę być we wszystkich lokalach naraz. Lecz menu dla każdej restauracji układam osobiście. A jeśli tylko czas mi pozwala, sama przyrządzam potrawy. Od gotowania mam trochę "zniekształconą rękę".

bCZdvlSl

Dobrze, że w Kuchennych rewolucjach Magda głównie krzyczy.

bCZdvlSm
bCZdvlSG
KOMENTARZE
(142)
michal__
5 lata temu
ja ja tam lubie! opier*ala tych wszystkich, pozal sie Boze, kucharzy i ich syf w kuchni i lokalach!
Gość
5 lata temu
zazdroszcze pewnosci siebie...
addy
5 lata temu
MADZIA kochamy Cię!
bCZdvlSH
martusia
5 lata temu
lubie ten jej program. czesto nagrywam sobie odcinki giga nagrywarka bo leca zazwyczaj o 18 kiedy nie ma mnie w domu a nie lubie potem ogladac w internecie. gessler to fajna babka!!
gość
5 lata temu
Jak tak dalej pójdzie to wybudujemy Magdzie drugi pomnik w Świebodzinie. Nie wiem na czym Madzia jedzie, ale bankowo to nie jest ziołowa herbata z teekanne. Dobrze, że jeszcze jakiś scen na ulicach nie robi, chociaż nie wiadomo. Wszystko przed nami, tak to jest jak celebryta dojdzie do głosu:P
Najnowsze komentarze (142)
Gość
5 lata temu
Pani Magda uczy cholote dyscypliny problem w tym ze bolaczki nie wiedzą co to dyscyplina.
Gość
5 lata temu
Są 2 rzeczy w tym kraju które są dobre Magda Gessler i Biedronka reszta to szkoda gadać.
gosia
5 lata temu
lekarzom się nie ufa, to k******y :D
gość
5 lata temu
Chyba mózg uszkodzony
Gość
5 lata temu
Walić ta gesler. P****k
gość
5 lata temu
garkotłuk na prezydenta
Gość
5 lata temu
Cudowna osoba! A ten pajaczyna powinien wiadro tych ogorkow wpierodlic, skoro innym serwowal!
gość
5 lata temu
Moim zdaniem to nie tylko rękę ma zniekształconą !!!!!
bCZdvlSz
slomka
5 lata temu
Oblesna baba opiera za syf w kuchni a może by założyła czepek zamiast wrzucać swoje klatki do garow.
gość
5 lata temu
jest obleśna
gość
5 lata temu
odwalcie sie od magdy dobrze robi niech nie truja ludzi bo mamy super prokukty tylko nieuczciwych wlascicielow ktorzy nas truja i po takim obiedziedzie siedzienie w kiblu a corke ma super niech sie zajma corka tuska
09
5 lata temu
leb se wymien na swinski
gość
5 lata temu
...a od jedzenia ma zniekształconą d..pę.
gość
5 lata temu
p.magdo proponuje zaczac od siebie zmiane!jest p.otyla chorobliwie!
...
Następna strona
bCZdvlTb