Trwa ładowanie...
Przejdź na

Do Polski przyleci z Niemiec... DRON ABORCYJNY! Z pigułkami wczesnoporonnymi

777
Podziel się:

Pigułki te są w Polsce nielegalne. Ich zażywanie traktowane jest jako poddanie się aborcji.

Do Polski przyleci z Niemiec... DRON ABORCYJNY! Z pigułkami wczesnoporonnymi
bESJrodN

Na początku tego roku pojawiła się informacja, że Polska przyjęła decyzję Komisji Europejskiej na temat dostępności pigułki "dzień po" bez recepty. Choć z wykonaniem tego zalecenia w aptekach bywa różnie, przeciwnicy tego pomysłu z Małgorzatą i Tomaszem Terlikowskimi na czele przestrzegają, że pigułka powoduje uprzedmiotowienie kobiet. Jednocześnie parom mającym trudności z ciążą zamiast in vitro polecają pielgrzymki.

bESJrodP

Już pigułka "dzień po" jako forma antykoncepcji budzi w Polsce wiele kontrowersji. Grupy zajmujące się problemami kobiet dążą do tego, żeby dyskutować także na temat dostępności tabletek wczesnoporonnych. Tych w Polsce nie można legalnie kupić, gdyż według naszego prawa ich stosowanie jest równoznaczne z poddaniem się aborcji.

Organizacja Kobiety na Falach postuluje powszechny dostęp do legalnej i bezpiecznej aborcji. Znana jest z tego, że jej działaczki przypływają statkami do krajów, gdzie zakazane są aborcje, a następnie wypływają na pełne morze i dokonują tam zabiegów.

Teraz holenderska organizacja pozarządowa postanowiła zainterweniować w sprawie tabletek wczesnoporonnych. Jej działaczki zamierzają wysłać z Frankfurtu... drona z pigułkami wczesnoporonnymi. Zastosowanie dronów do transportu przesyłek organizacja podpatrzyła m.in. w internetowym sklepie Amazon.

Organizacja chce nagłośnić wydarzenie i sprawić, żeby wywołało dyskusję na temat legalności i dostępności aborcji w Polsce. W oficjalnym oświadczeniu Kobiet na Falach czytamy:

bESJrodV

W sobotę 27. czerwca "Abortion drone" po raz pierwszy przetransportuje paczki z pigułkami poronnymi z Frankfurtu nad Odrą w Niemczech do Słubic w Polsce.

Kampania ta jest owocem współpracy Women on Waves z berlińską grupą wsparcia dla Polek - Ciocia Basia, kolektywem feministycznym Feminoteka oraz inicjatywą feministyczną, walczącą o prawa kobiet - Porozumienie Kobiet 8 Marca.

"Abortion drone" pokaże różnice w realiach, w jakich żyją Polki, w porównaniu do realiów w innych krajach Europy. W niemal wszystkich europejskich krajach aborcja jest legalna, poza Polską, Irlandią i Maltą. W tych trzech krajach prawa kobiet nadal są łamane.

Dron rozpocznie swoją podróż o 11 rano z "Am Winterhafen" we Frankfurcie nad Odrą. Dziennikarze i reporterzy będą mieli możliwość zadawania pytań po wylądowaniu drona w Polsce.

bESJrodW
bESJroeq
KOMENTARZE
(777)
gość
6 lat temu
Gdzie mam czekać ? Hahaha
Gość
6 lat temu
Chore ze o zakazie aborcji decyduje mafia w celibacie
gość
6 lat temu
Głupota, ale gdyby Polska podchodziła do pewnych spraw bardziej normalnie, nie byłoby tej całej szopki.
bESJroer
gość
6 lat temu
dziecko to decyzja każdej kobiety, co innego aborcja a co innego poronienie....... każda powinna decydować z własnym sumieniem przez sobą i bogiem
gość
6 lat temu
niech ta cała fundacja spunk wykształci nam ludzi, bo nie odróżniają ANTYKONCEPCJI od ABORCJI! to dwie rozne rzeczy!!!
Najnowsze komentarze (777)
gość
6 lat temu
dlaczego obce kraje oraz ich obywatele wtrącają się do spraw naszego państwa? niech zajmą się swoimi sprawami. Dziś wyślą drona, a jutro samoloty z bombami... ta akcja uderza w suwerenność naszego kraju
gość
6 lat temu
całe anty to tylko mohery zajmijcie się domem i chłopem DURNOTO
gość
6 lat temu
lepiej by extazy dronem wyslali
gość
6 lat temu
k****a co za ciemnogrod z tej polski... Kobieta powinna sama decydowac o tym czy chce urodzic dziecko czy nie.. podczas zabezpieczenia zdarzyc sie moze wypadek: prezerwatywa peknie, wkladka zawiedzie, g***ty itp. Dziwic sie że zabijaja matki dzieci.... W cale sie nie dziwie. A i co powiem jeszcze? Daleko polsce do innych krajów... oj daleko... A tak w ogole to te pigulki to refundowane byc powinny.
gość
6 lat temu
najbardziej zalosne sa te osoby walczace o zycie poczete-staruszki,dziadkowie,zakonnice,ksieza i nawiedzona mlodziez,ktora w razie wpadki sciaga sie gorsetem i leci do proboszcza po slub
gość
6 lat temu
najbardziej zalosne sa te osoby walczace o zycie poczete-staruszki,dziadkowie,zakonnice,ksieza i nawiedzona mlodziez,ktora w razie wpadki sciaga sie gorsetem i leci do proboszcza po slub
gość
6 lat temu
No właśnie z Niemiec.
gość
6 lat temu
taaaaaa, chyba mają prawo do własnej głupoty, jakimś cudem Polska jeszcze ucieka przed kalectwem i zarazą świata, ale ciągle durnie podpatrują zachowania innych krajów... Polacy czy wy nie macie własnego rozumu, wszystko musicie robić jak inni, jak jakaś g****a masa?1
bESJroej
gość
6 lat temu
takie tabletki mozna kupic przez internet i to za darmo jeśli sie nie ma pieniędzy. są sponsorowane przez organizacje feministyczne. wystarczy pogrzebac w necie. womens on waves. taka stronka dla potrzebujących. dostawa w miejsce które sama kobieta wyznacza. bardzo dyskretnie. chore jest to ze ustawa sprawiła że podziemie aborcyjne zbiera żniwa a specjaliści od skrobanek buduja kolejne domy i kupuja coraz to nowsze samochody.
MJJJ
6 lat temu
Same nie kochane paszczury na łodzi. Smutne.
gość
6 lat temu
Dlaczego kobiety wolą usuwać, zamiast zabezpieczać się? Dlaczego skoro nie chcą dzieci nie podwiążą się? Powiem wam dlaczego. Bo doskonale wiedzą, ze może przyjdzie taki czas, że będą chciały być mamami ale dopiero jak się wyszaleją. To dopiero egoizm i hipokryzja ! Tylko jakie będą z nich wyrachowane i zakłamane matki !
gość
6 lat temu
SUPER !!!!! I NIECH LECI NA KLUB CZARNYCH KRUKÓW CZYLI EPISKOPAT POLSKI !!!!! MÓJ BRZUCH MOJA SPRAWA A TELKIOWSCY NIECH IDA NA PIELGRZYMKĘ PO ROZUM BO NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY Z DRAMATÓW .
Gość
6 lat temu
Bo łatwiej zabić niż założyć gumkę...
gość
6 lat temu
Większej bredni jeszcze nie słyszałem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESJrofc
bESJrofd
bESJrofe
bESJroff
bESJrofg
bESJroeL