Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek: "Przez ciążę ZOSTAŁAM WYKLUCZONA z show biznesu!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
222
Podziel się:

"Nagle przestałam być atrakcyjna" - żali się "sexy mama". "Kompletnie tego nie rozumiałam".

Cichopek: "Przez ciążę ZOSTAŁAM WYKLUCZONA z show biznesu!"
bEDiHDFh

_

_

bEDiHDFj

Katarzyna Cichopek 6 lat temu była u szczytu kariery. Aktorka i jej mąż, Marcin Hakiel uchodzili wtedy za najlepszy przykład młodych, sławnych i bogatych telewizyjnych celebrytów. Tabloidy donosiły o ich nowych sukcesach: otwarciu nowych szkół tańca, kontraktach reklamowych Pyzy i ogromnej, 500-metrowej rezydencji w Wilanowie, którą kupili na kredyt.

Wtedy Cichopek zaszła w ciążę i zaczęła zarabiać na byciu mamą. Była pierwszą celebrytką, której udało się zmienić macierzyństwo w tak dochodowy biznes. Dostała nawet własny program Sexy mama. To na niej wzorowały się potem kolejne mamy-milionerki Anna Mucha i Małgorzata Socha. W rozmowie z Plejadą aktorka żali się jednak, że czuła się "wykluczona z show biznesu".

Zbuntowałam się przeciwko temu, co mnie spotkało, gdy zaszłam w pierwszą ciążę. Zostałam wykluczona z show biznesu i nagle przestałam być atrakcyjna - żali się celebrytka. Kompletnie tego nie rozumiałam. Wydawało mi się, że powinno być odwrotnie, bo przecież urodzę dziecko i będę bogatsza o duże doświadczenie życiowe. Zarówno psychicznie, jak i emocjonalnie. Natomiast przestałam być już postrzegana jako kobieta, a wyłącznie jako matka.

Na szczęście Cichopek szybko nauczyła się, jak na tym zarabiać. Jako Sexy mama zaczęła też wydawać poradniki. Obecnie, mając dwójkę dzieci, uchodzi za telewizyjną specjalistkę od rodzicielstwa. Wypowiadała się nawet na temat matki Madzi z Sosnowca w programie Tomasza Lisa. Przypomnijmy: Cichopek i jej "EFEKT ZAJĄCA"... Ośmieszyła się?

bEDiHDFp

Jak przyznaje, coraz częściej myśli o kolejnym dziecku: Nie wykluczam trzeciego dziecka, jeśli przyjdzie na to odpowiedni moment.

__

__

bEDiHDFq

_

_

bEDiHDFr
bEDiHDFK
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(222)
gość
6 lat temu
To tak samo jak w zyciu każdej kobiety droga Kasiu :)
gość
6 lat temu
nie zostalam gwiazda bo zostałam matka
Gość
6 lat temu
Zrobiła z tego interesik. Niech nie robi z siebie ofiary.
bEDiHDFL
gość
6 lat temu
nigdy nie byla atrakcyjna, co tutaj do rozumienia
gość
6 lat temu
cichopek i jej życiowe problemy...
Najnowsze komentarze (222)
gość
6 lat temu
ten jej mąż to zawsze robi minę wystraszonego
psycholog pie...
6 lat temu
psycholog od siedmiu boleści...
gość
6 lat temu
Sorry, taki mamy klimat Kasiu. Nie dotyczy to tylko "szaraczków". Trzeba nie było sobie kupować 500-metrowego domu, nie byłoby problemu.
gość
6 lat temu
Na takie beztalencie to byl sukces.
gość
6 lat temu
ona była kiedyś atrakcyjna?
gość
6 lat temu
jaka atrakcyjna - wszystko już pokazałaś co potrafisz i basta - specjalistka , a od czego - od gwiazdorzenia
gość
6 lat temu
tym ludziom się p***********o do cna...nic nie znaczące zera....Nakupowali gówien...kupili dom za miliony a tutaj rzeczywistosc...ze na swieczniku jest sie tylko na moment. To takie typy,ze dla pokazania ich w necie gotowi są policzyc hemmoroidy w d***e na wizji... Zwykła purchawka...i ma al,ze nie pokazują jej...nadal... Inteligencją nie grzeszy....twarz pigi ...do kogo miec żal ze jest się takim cepem
gość
6 lat temu
tym ludziom się p***********o do cna...nic nie znaczące zera....Nakupowali gówien...kupili dom za miliony a tutaj rzeczywistosc...ze na swieczniku jest sie tylko na moment. To takie typy,ze dla pokazania ich w necie gotowi są policzyc hemmoroidy w d***e na wizji... Zwykła purchawka...i ma al,ze nie pokazują jej...nadal...
bEDiHDFD
gość
6 lat temu
i tak jak na takie beztalencie zrobiła "karierę "
gość
6 lat temu
żałosna amatorka
gość
6 lat temu
Gdzie, poza "M jak (...)" można ją było jeszcze zobaczyć?
gość
6 lat temu
Fiona :)
gość
6 lat temu
Bo nie ma czegoś takiego jak "sexy mama"!!! Zwrot wykreowany na potrzebę pustych lal, które po porodzie nadal tęsknią za życiem lalki Barbie, ale z "modnym" dodatkiem w postaci dziecka. Można być zadbaną, piękną kobietą, ale po porodzie, niestety przestaje się być seksi.
gość
6 lat temu
brzydactwo :(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiHDGw
bEDiHDGx
bEDiHDGy
bEDiHDGz
bEDiHDGA
bEDiHDGf