Utalentowana Ula Dębska?

133
Podziel się

Na pewno tak, ale showbiznes nie pomaga się uczyć.

Utalentowana Ula Dębska?

Często piszemy o młodych polskich gwiazdach, które pojawiają się znikąd i zdobywają, zazwyczaj chwilową popularność poprzez występy w serialach i telewizyjnych show. Co ci ludzie robią oprócz pokazywania się na imprezach? Większość z nich uczy się lub studiuje, słusznie sądząc, że kariera może skończyć się równie szybko, jak się zaczęła. Niestety, showbiznes nie pomaga się uczyć.

Studiuję razem z Ulą Dębską i muszę przyznać, że orłem to ona nie jest - mówi jej koleżanka z uczelni. W zeszłym roku miała problemy z dopuszczeniem do egzaminu z prawa rzymskiego, migała się od pisania kolokwiów w terminie, tłumacząc się służbowymi wyjazdami itp.

Cóż, gra w Plebanii i romans z Mroczkiem to na pewno absorbujące zajęcia. Znana twarz pomaga jednak w wytłumaczeniu każdej nieobecności, co wzbudza zrozumiałą niechęć kolegów z wydziału.

KOMENTARZE
(133)
din
12 lat temu
Bo prawo rzymskie na studiach na prawie to jeden z najtrudnijesych egzaminów, matołki !!! Osobiście go zdawałam, więc wiem, co mówię. A jak ktoś ma inne zajęcia poza studiami na prawie, musi być mu ciężko to pogodzić.
iiv
12 lat temu
Każdy miga się jak może, ale z drugiej strony odrobina uczciwości jest wskazana :P
gość
12 lat temu
Dlaczego wszystkie "utalentowane" "polskie" gwiazdy mają urodę semicką?
gość
12 lat temu
Niechec to raczej wzbudza jej zachowanie i podejscie do innych, mam z nia zajecia wiec wiem. A prawo rzymskie to nic w porownaniu z cywilem.
Martu$$ka
12 lat temu
Ona studiuje prawo??????? :lol:
Najnowsze komentarze (133)
gość
5 lata temu
Brzydula do tego wredna i wypelniona japa:/
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
10 lat temu
prawniczka ...
gość
11 lat temu
Ładna jest
gość
12 lat temu
niutalentowana, banalna, płytka cizia wylansowana przez tatusia. masakra. żal...
gość
12 lat temu
o jakie to straszne, ze nie chcial pisac kolokwium albo, ze nie miala zalicznia przed egzaminem ..rzeczywiscie bo malo jest studentow ktorzy nie maja zaliczenia przed egzaminem..A to sensacja ha ha ha
postblue
12 lat temu
TAK PISALIŚCIE O NIEJ NA POCZĄTKU ;] ::::Nowa dziewczyna Rafała Mroczka - Ula Dębska studiuje na I roku na Wydziale Prawa i Administracji UW. Jej znajome z roku twierdzą, że jest miła, sympatyczna, nie zadziera nosa i "służy wglądem do notatek". Przynajmniej na prawie rzymskim i logice...:::: jesteście chwiejni jak choroągiewka na witrze :P
gość
12 lat temu
jej droga do "kariery" ma 4 litery
Magdziz
12 lat temu
Ale wredna ta "koleżanka z uczelni".Prawo to naprawdę ciężkie studia,a ty po prostu zazdrościsz dziewczynie,że robi karierę!
sandrusi@
12 lat temu
współczucia dziewczyna ale wieże że dasz rade
gość
12 lat temu
zazdrość i zawiść ludka nie zna granic a zwłaszcza jak ktoś na wydziale jest popularny ,życzę Uli pomyślnych egzaminów a wiem że żaden profesor jej forów robić nie będzie , POWODZENIA i nie przejmuj się złośliwimi komentarzami
gość
12 lat temu
a czy ona czasami nie gra romansu z mroczkiem w m jak miłość??????????? Z tą plebanią to jakaś pomyłka
yo-anna
12 lat temu
Jeśli sie skończyło studiowanie prawa na pierwszym roku gdzie był egzamin z rzymu to faktycznie to był najtrudniejszy przedmiot;)
Martu$$ka
12 lat temu
Ona studiuje prawo??????? :lol:
...
Następna strona