Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Piotrowska o komentarzach po śmierci syna Filipa Chajzera: "Wszelkie granice ZOSTAŁY PRZEKROCZONE!"

591
Podziel się:

"Bezczynność państwa w tej kwestii jest przerażająca, choć mamy już ofiary śmiertelne internetowego hejtu".

Korwin-Piotrowska o komentarzach po śmierci syna Filipa Chajzera: "Wszelkie granice ZOSTAŁY PRZEKROCZONE!"
bESECDmd

Filip Chajzer poinformował wczoraj na swoim Facebooku o tragedii, która spotkała jego rodzinę. W wyniku wypadku w czwartek zginął jego jedyny syn, Maksymilian (zobacz: Nie żyje 10-letni syn Filipa Chajzera).

Po publikacji informacji o tragedii, na Facebooku prezentera oraz pod informacjami we wszystkich popularnych serwisach pojawiły się okropne, podłe komentarze dotyczące śmierci dziecka. Do identycznych sytuacji doszło po śmierci 14-letniego Dominika z Bieżunia czy blogerki modowej, znanej jako Maddinka.

Trudno powiedzieć, jak można nazwać ludzi piszących takie rzeczy. "Hejterami"? "Trollami"? Cynicznymi prowokatorami? Może po prostu skur**synami.

bESECDmf

My też usunęliśmy setki takich wulgarnych komentarzy. Walczyła z nimi na Facebooku również Karolina Korwin-Piotrowska.

Moim zdaniem powinna powstać ustawa, obywatelski projekt regulujący to zjawisko - mówi w rozmowie z Pudelkiem. Wszelkie granice zostały przekroczone, brak reakcji ludzi sprawi, że stanie się to realnym problemem i wtedy oczywiście będzie za późno na jakiekolwiek działanie. Jeśli czegoś szybko nie zrobimy, zaraz może być za późno. Bezczynność państwa w tej kwestii jest przerażająca, choć mamy już ofiary śmiertelne internetowego hejtu.

Przypomnijmy, że przez nękanie Dominik Szymański popełnił samobójstwo. Nękanie nie skończyło się jednak wraz z jego śmiercią: Ludzie NADAL SZYDZĄ z 14-letniego samobójcy z Bieżunia...

bESECDml
bESECDmG
KOMENTARZE
(591)
gość
6 lat temu
Pudel skasował ten komentarz, bo to prawda. I znowu to zrobi, sprawdźcie niedługo! Komentarz kogoś o który chodzi i który chcą ukryć: "nie bądźcie idiotami, te podłe komentarze były pisane przez opłaconych prowokatorów, kundel mógł je od razu usunąć, ale poczekał, żeby każdy zobaczył i żeby celebryci mogli na drugi dzień szczekać, że TRZEBA ZMIENIĆ PRAWO - to jest cel tej zaplanowanej akcji, nie mogli wprowadzić ACTA, to wprowadzą cenzurę pod pretekstem walki z szerzeniem się nienawiści w internecie, a tymczasem to zwykli prowokatorzy narobili tego bagna, żebyśmy my sami byli za ZMIANĄ PRAWA. Ograniczanie swobód obywatelskich to jeden z celów „elity”, ludzie, obudźcie się. Już Bronek podpisał ustawę POPSL o sprowadzeniu niemieckich sił w razie, gdyby nie mogli sobie poradzić z protestami w kraju. Takich ustaw jest mnóstwo. Przypominam, że jesteśmy najczęściej podsłuchiwanym przez służby narodem w Unii! Otwórzcie oczy! Internet jest JEDYNYM NIEKONTROLOWANYM PRZEZ „ELITĘ” źródłem informacji i opinii. Ich spryt polega na tym, że mamy uwierzyć, że hejterzy tego pokroju naprawdę istnieją i MY SAMI MAMY CHCIEĆ CENZURY W INTERNECIE! my sami mamy żądać nowych ustaw! a potem już blisko do PRLu bis!"
gość
6 lat temu
A ja myślę, że wystarczy już pisania o tragedii, jaka spotkała pana Chajzera. Jeden artykuł w zupełności by wystarczył. Wracanie do tematu donikąd nie prowadzi, wzbudza niezdrowe zainteresowanie osób nie związanych z rodziną p. Chajzera. Oni przeżywają dramat, a ktoś to roztrząsa.... Przykre :( Zwykle się nie wypowiadam, ale tutaj wyjątkowo mnie boli, że pojawiają się kolejne "newsy" Pytam: PO CO? Uszanujmy prawo do żałoby, niezależnie czy są to osoby znane, lubiane czy nie. To niewyobrażalny dramat dla każdego człowieka.
gość
6 lat temu
a wszystko zaczęło się od Pudla i jego prowokatorskich, hejtujących wpisów...a teraz kuźwa wielcy stróże moralności....dno i wodorosty. Korwin Piotrowska też lubi ostro komentować więc niech nie będzie taką hipokrytką.
bESECDmH
gość
6 lat temu
ludzie to jest internet, każdy niech wypisuje sobie co chce, a nad treściami powinna czuwać moderacja. Życie jest tu i teraz, a nie w internecie. Ustawa, a co za tym idzie prześladywanie internautów, skreci w taką stronę, że nie bedzie sie dało tego odwrócić. Hejty nie są dobre, ale też nie uważam, że jest to problem. Są ważniejsze rzeczy. Problemy mają Ci co traktują świat wirtualny na równi z realnym, jak Pani Piotrowska.
gość
6 lat temu
hejt internautow to efekt upadku nie obyczajow ale mediow! ile wstretnych, hejterskich komentarzy zamiescil sam hajzer pod adresem roznych ludzi? ile jadu na osoby publiczne wylala piotrowska? zacznijcie od siebie!!
Najnowsze komentarze (591)
GOŚĆ
4 lata temu
ludzie są potworami najgorsze stworzenie na tym świecie to człowiek człowiekowi potrafia wyrzadzić nawiększą krzywdę !!!!
gość
6 lat temu
G****a c**a z debilną miną usiłuje sprzedać się na wszystkim. S**a!
gość
6 lat temu
Każda śmierć to tragedia a zwłaszcza ta nagła. No ale spójrzmy na to nieco z innej strony, niedawno Pani Korwin prała brudy krytykując ludzi, niekiedy dotkliwie i niesprawiedliwie - tych ludzi którzy nadal żyją i może mają gdzieś w świadomości/pamięci jej słowa. A teraz na fali krytykuje anonimowych hejterów... Nie popieram hejtu zwłaszcza internetowego ale na czymś te dzieci i ich rodzice się wychowali, skądś biorą przykład. Trochę z Pudli, trochę z maglów. Przecież z reguły są to niezamożne sflustrowane osoby, ich dzieci. Ich nie stać na terapie na poprawę jakości swojego życia, ale stać zapewne na szmatławce z kiosku, net i TV. Czyli szambo. I koło się zamyka.
pantofelek lu...
6 lat temu
Ci co piszą nieprawdę i oszczerstw ....szczują BĘDĄ SIĘ SMAŻYĆ W SMOLE gorącej ....wiecie o czym piszę !!! W katolickim kraju takiego hej-tu ...upodlenia i szczucia NIE POWINNO BYĆ !!! Znam wielu innowierców ....ONI SZANUJĄ INNOŚĆ I WSZELKIE ISTNIENIE.
gość
6 lat temu
stara blac
fgh
6 lat temu
Jakoś dziwnym trafem nie przeszkadzały jej sto razy gorsze komentarze po śmierci Lecha Kaczyńskiego. lewackie bydło i hipokryzja.
KROKET 73
6 lat temu
Nie zapominajmy o jednej, w miom przekonaniu kluczowej rzeczy. W chwili tak niesamowitej tragedii co robi Pan Chajzer? Zamieszcza wpis na facebooku. Dla mnie, ojca dwóch synów to coś niepojętego. Reszta niech zostanie milczeniem...
gość
6 lat temu
a kto to jest HAJZER
bESECDmz
gość
6 lat temu
Największa krytykanta Polski uczyła jak krytykowac i byc chamską , a teraz widzi pewnie konkurencję i lęka się o chleb. Babo, największy plotkarzu świata, zamknij się i wstydu oszczędź. Popracuj troche nad swoja świadomościa, bo ciemnota cię zalewa.
kpt.
6 lat temu
Czy możemy być już nie napastowani osobą Korwin -Piotrowskiej, jej radami, opiniami i całą jej osobą w ogóle ? Nie jest autorytetem, ani głosem ludu i nikt jej nie dał legitymacji do wyznaczania kierunku i sposobu życia Polaków.
gość
6 lat temu
Przecież to wy stworzyliście i wychowaliście to pokolenie hejterów. Teraz zgrywacie zszokowanych, ale wystarczy wrócić kilka lat wstecz, by zobaczyć jak p***y poziom reprezentowaliście. Uczyliście i nadal uczycie ludzi nienawiści do innych. Poziom totalnego dna i tylko żeby zgnoić - później szyderczo drwiąc jak mimo pozwów gwiazd, udawało wam się migać od kary. Też nie macie odwagi podpisywać się nazwiskami, tylko anonimowo, pod dziwnymi nickami. Hipokryci!
a fe
6 lat temu
O walce z hejtem mówi największa medialna hejterka Polski! Tfu...!
gość
6 lat temu
Ta osoba, tak jak chajzer też wylewała żółć na innych! O co tej głupiej babie chodzi! Niektórzy tylko odpłacają pięknym, za nadobne! Może to im uzmysłowi jacy naprawdę są!
gość
6 lat temu
a kto czyta komentarze?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESECDns
bESECDnt
bESECDnu
bESECDnv
bESECDnw
bESECDnb