Trwa ładowanie...

Gwiazdy w samych ręcznikach! (ZDJĘCIA)

175
Podziel się:
175
Podziel się:

W projekcie Mario Testino wzięli już udział między innymi Miley Cyrus, Justin Bieber, Anja Rubik i Cristiano Ronaldo.

1
 / 20
Anja Rubik
Anja Rubik
0
0

Mario Testino** to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów w branży modowej. Pracuje z największymi gwiazdami, przygotowując sesję do najlepszych magazynów: Vogue'a, Elle czy Harper's Bazaar. Rok temu wpadł na pomysł, aby zebrać zdjęcia zza kulis realizowanych projektów. Na pierwszych zdjęciach uwiecznił Kate Moss, Mirandę Kerr i Kate Upton... w samych ręcznikach. **Przypomnijmy: Kate Moss, Kate Upton i Miranda Kerr W RĘCZNIKACH!

Od tego czasu w ramach "towel series" Testino na swoim Instagramie i stronie internetowej opublikował już ponad 80 zdjęć. Oprócz znanych modelek i modeli w ręcznikach zapozowali mu między innymi Miley Cyrus, Selena Gomez, Justin Bieber, Naomi Campbell, Kendall Jenner i Anja Rubik.

Zobaczcie najlepsze zdjęcia.

2
 / 20
Miley Cyrus
3
 / 20
Justin Bieber
4
 / 20
Blake Lively
5
 / 20
Emily Ratajkowski
6
 / 20
Anna Wintour
7
 / 20
Cristiano Ronaldo
8
 / 20
Amanda Seyfried
9
 / 20
Rosie Huntington-Whiteley
10
 / 20
Selena Gomez
11
 / 20
Georgia May Jagger
12
 / 20
Kendall Jenner
13
 / 20
Suki Waterhouse
14
 / 20
Naomi Campbell
15
 / 20
Keira Knightley
16
 / 20
Cara Delevingne
17
 / 20
Kate Moss
18
 / 20
Karlie Kloss
19
 / 20
Gisele Bundchen
20
 / 20
Gwiazdy w samych ręcznikach
KOMENTARZE
(175)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Pudel, znow mamy znosci tego spamera? Albo usuniecie go albo wiecej nie bede tutaj wchodzila! Przestancie robic z nas idiotow, zarabiacie na tym!!!
gość
10 lat temu
Anja- klasa!
gość
10 lat temu
Piekna Anja.
gość
10 lat temu
ładne te zdjęcia
Gość
10 lat temu
Tylko cyrus jak zwykle z gołym cyckiem
NAJNOWSZE KOMENTARZE (175)
gość
10 lat temu
Anja jest okkkropnnaa , nie wiem jak może się komuś podobać; oo
gość
10 lat temu
moss wygląda jak m***l
gość
10 lat temu
zdecydowanie Justin wyszedł najlepiej .
gość
10 lat temu
Miley
gość
10 lat temu
Świetna sesja, zdjęcie Justina najlepsze ;) Widzieliście tą jego bluzę? Jest mega! Tutaj macie link:
gość
10 lat temu
Świetna sesja, zdjęcie Justina najlepsze ;) Widzieliście tą jego bluzę? Jest mega!
gość
10 lat temu
gwiazdy, heh chyba nazbyt wyolbrzymione okreslenie
gość
10 lat temu
Profesjonalnie :)
gość
10 lat temu
W*********j sie zabic pedale !!!
gość
10 lat temu
Ta suczke bym ruchal az by jej tripsy odpadly :D
gość
10 lat temu
brzytka morda ale cialko mozna *****c
gość
10 lat temu
no no
gość
10 lat temu
Karlie Kloss- najładniejsza modelka ever!!!
gość
10 lat temu
a ja mam to gdzies, od pol roku zarabiam 9 tysiecy na miesiac siedzac w gaciach przed komputerem, niektorzy juz lata tak zarabiaja np tu VENTOURS.PLmoge pracowac kiedy chce dublet
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
9.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
8.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
7.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
6.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
5.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
4.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
3.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.
2.

Singielka Marcela Leszczak przechadza się po czerwonym dywanie w PRZEŚWITUJĄCEJ kreacji

Marcela Leszczak dołączyła do pokaźnej reprezentacji celebrytek, które wpadły na imprezę jednej z marek kosmetycznych. Modelka nie tylko potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim, ale również przykuła uwagę fotoreporterów w odważnej kreacji.
1.

Katarzyna Zillmann wymienia czułości z ukochaną. Panie pojawiły się razem na Elle Style Awards. Słodziaki?

Katarzyna Zillmann znów zabrała ukochaną na ściankę. Tym razem olimpijka wraz z Julią Walczak zawitały na evencie Elle Style Awards. Nie obyło się bez czułości.