Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liroy WYSTARTUJE W WYBORACH! Z list Kukiza!

320
Podziel się:

"Pan Marzec długo się wahał, naradzał się z rodziną, w końcu zgodził się kandydować i pomóc w kampanii referendalnej". Będzie jedynką w Kielcach.

Liroy WYSTARTUJE W WYBORACH! Z list Kukiza!

Do wyborów parlamentarnych zostały już tylko dwa miesiące, więc wewnątrz każdej partii trwają właśnie gorące dyskusje nad ostatecznym kształtem list. Niektórzy już dawno zabrali się za realizację marzeń o karierze politycznej i tak jak "nowa gwiazda SLD" robią wszystko, by zostać zauważonym przez władze partii. Przypomnijmy: Nowa "gwiazda SLD": Angelika Sawicka (ZDJĘCIA)

O popularność nie musi martwic się z kolei Piotr Marzec, znany lepiej jako raper Liroy. Jak informuje tygodnik Do Rzeczy, Liroy też wystartuje w nadchodzących wyborach. Powalczy o mandat poselski z ramienia partii Pawła Kukiza. Liroy ma zostać jedynką na kieleckiej liście.

Raper już od kilku miesięcy nie kryje swoich sympatii politycznych. Na Facebooku namawia do wzięcia udziału we wrześniowym referendum na temat wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych.

Pan Marzec długo się wahał, naradzał się z rodziną, w końcu zgodził się kandydować i pomóc w kampanii referendalnej - mówi w Do Rzeczy Miłosz Lodowski, rzecznik ruchu Pawła Kukiza.

KOMENTARZE
(320)
Gość
6 lat temu
"Pan Marzec" sie wahal hahahaha
gość
6 lat temu
kazdy teraz chce byc politykiem i do koryta sie dostac
gość
6 lat temu
Wstyd Panie Kukiz.
gość
6 lat temu
Następny się pcha do koryta! Ale najważniejsze żeby hajs się zgadzał..
gość
6 lat temu
Żenada, czy Pan Marzec ma jakieś doświadczenie w działalności społecznej, pomysły na rozwiązanie polskich problemów, rozkręcenie gospodarki, wsparciu służby zdrowia?
Najnowsze komentarze (320)
Moniq
6 lat temu
I bardzo dobrze, a czemu nie :) za dużo wszędzie dziadków leśnych, przyda się ktoś nowy jestem za
zniesmaczony
6 lat temu
Z taką "kulturą" to On daleko zajdzie. Prostactwo i buractwo dzisiaj ma dobry czas. Tylko tak dalej, a z Polaków będzie śmiał się cały Świat.
gość
6 lat temu
Andrzejewski to alfa i omega w porównaniu z Marcem.
gość
6 lat temu
wobec takich "mądrych" ruchów wodza Kukiza niestety trzeba będzie oddać głos na PiS, rządzili tylko dwa lata w porównaniu do ośmiu platfusów, trzeba dać im szanse.
gość
6 lat temu
gruba przesada panie Kukiz. Kto następny? Jola Rutowicz czy Krzysztof Kononowicz?
gość
6 lat temu
Nastepna ekipa z Wiejskiej bedzie chyba glupsza od aktualnej
gość
6 lat temu
Liroy, oto wiarygodność Kukiza !!!!!!!!! :))))))))))))
gość
6 lat temu
Jeszcze ilu oszołomów Kukiz będzie wystawiał na kandydatów do sejmu precz z nimi Panie Kukiz z pana muzyk jest do niczego i polityk taki sam będzie dosyć mamy oszołomów w sejmie tam potrzeba poważnych ludzi i Wara od koryta .....
gość
6 lat temu
jak polityka to to powazna sprawa to dlaczego same klauny tam siedzą
gość
6 lat temu
Boję się takiej Polski którą zgotują nam ci inteligentni inaczej. Boję się i mi tak strasznie żal mego kraju. Czym sobie zasłużyliśmy na takich polityków???
gość
6 lat temu
od 8 lat rzadzi PO i PSL m****e i maja wiekszosc w sejmie, a co ma z tym PIS wspolnego???
gość
6 lat temu
ale się uśmiałam więcej krytyki wobec siebie nalezy zadać pytanie czy ludzie mnie chcą???
Gość
6 lat temu
Jeszcze do rzadu nie wszedł a Wy już Go skazaliscie? Pomyślcie lepiej ile lat tam taki Kalisz siedział co to tylko w TVN wywiadzik strzelał co chwila i nic więcej? Takich wolicie ludzi? Czy ta baba z PiSu co się wiecznie awanturuje? On chociaż nie chce iść się tam kłócić a co zrobi? dajmy mu szansę
Gość
6 lat temu
Porażka!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie