Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska ODWIEDZI MĘŻA W ARESZCIE? "Staram się o widzenie dla synowej"

177
Podziel się:

Ojciec Dubienieckiego zapewnia, że Kaczyńska chce zobaczyć się z mężem. "Bardzo się z nim solidaryzuje". Z jego kochanką też?

Kaczyńska ODWIEDZI MĘŻA W ARESZCIE? "Staram się o widzenie dla synowej"

Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego od prawie dwóch lat istnieje już tylko na papierze. Pozew trafił do sądu w ubiegłym roku, ale do rozwodu nie doszło - podobno ze względu na Jarosława Kaczyńskiego, który miał prosić bratanicę o wstrzymanie się z tak poważną decyzją. W czasie nieustającej od zeszłej wiosny kampanii wyborczej - najpierw do Parlamentu Europejskiego, późnej samorządowej, ostatnio prezydenckiej, a teraz parlamentarnej - skandal z drugim rozwodem córki Lecha Kaczyńskiego mógłby negatywnie odbić się na wizerunku partii.

To chyba nie była najlepsza decyzja. Teraz Marta jest żoną aferzysty zatrzymanego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Postawiono mu już prokuratorskie zarzuty: o kierowanie grupą przestępczą, wyłudzenie ponad 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych oraz pranie brudnych pieniędzy. Gdyby Kaczyńska w porę rozwiodła się z Dubienieckim, znacznie łatwiej byłoby się jej od niego odciąć.

Jak jednak twierdzi ojciec Marcina, mecenas Marek Dubieniecki, Kaczyńska... wspiera męża i "bardzo się z nim solidaryzuje". Czy solidaryzuje się też z aresztowaną razem z nim kochanką, byłą żoną Artura Boruca, Katarzyną M.?

Staram się o widzenie dla synowej. Żona Marcina bardzo się z nim solidaryzuje - zapewnia Dubieniecki senior w rozmowie z Super Expressem. To dla nas wszystkich bardzo bolesna sprawa.

Na tyle bolesna, że Dubieniecki zamierza domagać się miliona złotych odszkodowania za "bezprawne zatrzymanie"... Powinno wystarczyć mu na kolejne porsche. Zobacz: Dubieniecki żąda... MILIONA ZŁOTYCH ODSZKODOWANIA!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(177)
Kamil
7 lat temu
Powinien być sądzony jak każdy Kowalski.
gość
7 lat temu
zyla z tych milionow?
Niemcy
7 lat temu
On musiał mieć wtyki w Pefronie.
gość
7 lat temu
zyla z tych milionow?
faktem jest
7 lat temu
Kaczyńskiego mu się jednak nie udało "zacwaniakować"
Najnowsze komentarze (177)
gość
7 lat temu
Ten Dubieniecki nie ma szczęścia do miłości.Tak samo jak Marta Kaczyńska na czele z prezesem Jarkiem i kopaczową.
gość
7 lat temu
zodziej!!!!
gość
7 lat temu
solidaryzuje się kaczyńska z kasą którą zajumał,d**y pewnie też za kasę mu dawała a mo że stary kaczor bawił się z dubienieckim
xx~~
7 lat temu
Marta jest prawnikiem, moze uzyc swoich wplywow , w koncu wujek i prezydent RP to koledzy partyjni :-) (moze jakies ulaskawienie?)
gość
7 lat temu
Bezwstydna kobieta,
gość
7 lat temu
Patologia
gość
7 lat temu
Nagonka na P Kaczyńską Przecież dubieniecki nie jest w PIS Bardziej pasuje do PO albo do SLD jak jego ojciec
gość
7 lat temu
nagonka na PIS TRWA Amber Gold WSIowe SKOKI bez wyrokówPOd dywan
gość
7 lat temu
nastepny z******j w rodzinie marta dobrze wiedziala skad ma tyle pieniedzy zyla na jego koszt dlatego powinna oddac pieniadze z odszkodowania po rodzicach na cele charaktatywne zeby kiedys jej rodzice wybaczyli ja juz spotka sie z nimi w tym leprzym swiecie
gość
7 lat temu
borucowa została wzieta do podpisywania i faktycznie to ona beknie za przekręty dubienieckiego , głupie dziewczę zostało zrobione h..
gość
7 lat temu
ŻAŁOSNA C**A KTÓRA SAMA NIE WIE CZEGO CHCE
gość
7 lat temu
ŻAŁOSNA C**A KTÓRA SAMA NIE WIE CZEGO CHCE
gość
7 lat temu
poszla mu zrobic l***e na pocieszenie
doda
7 lat temu
Co za wspaniała żona nie dość że solidaryzuje się z mężem aferzystą to jeszcze solidaryzuje sie i wspiera kochankę męża ,myślę że na co dzień żyła z tych milionów . żenada. Powinien byc sądzony surowiej niz zwykły Kowalski bo był prawnikiem i lepsze miał rozeznanie w sytuacji. powinni go również dożywotnie pozbawć wykonywania zawodu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie