Trwa ładowanie...

Gala "Glamour": Steczkowska, Horodyńska, Farna, Maffashion (DUŻO ZDJĘĆ)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Farna została "kobietą roku", Maffashion - "kobietą roku online", a Margaret... "fashion icon". Zobaczcie, jak wyglądały.

1
 / 27
Ewa Farna - "Kobieta roku Glamour"
Ewa Farna - "Kobieta roku Glamour"
0
0

Wczoraj odbyła się impreza Kobiety Roku "Glamour", która zakończyła plebiscyt magazynu. Nagrody rozdano w kilku kategoriach. Najważniejszą otrzymała Ewa Farna, uznana za "Kobietę roku Glamour". Wokalistka najwidoczniej nie przejmuje się krytyką swojego wyglądu, bo na imprezie pojawiła się w odważnej, niebieskiej sukni z głębokim rozcięciem. Nagrodę wręczała jej natomiast Justyna Steczkowska w oryginalnym nakryciu głowy.

Pozostałe wyróżnienia trafiły do Anny Jagodzińskiej (Health&Beauty Glamour), Maffashion ("Kobieta Roku Online"), Julii Banaś (Największy talent Glamour), Marzeny Kanclerskiej-Gryz (Najbardziej kreatywna w biznesie) i Margaret, która została uznana za... "Fashion Icon Glamour". Wśród gości gali znalazło się sporo celebrytek, modelek i projektantów. Pojawili się między innymi Dawid Woliński, Zosia Ślotała, Sara Boruc z siostrą Ines Mannei oraz Aneta Kręglicka.

W plebiscycie zabrakło chyba tylko nagrody za metamorfozę roku. Z pewnością otrzymałaby ją Joanna Horodyńska, która pochwaliła się nowym kolorem włosów.

Czytelnicy wybrali też Mężczyznę Roku Glamour. To wyróżnienie przypadło Dawidowi Podsiadle, który nie pojawił się na gali, ale podziękował za nagrodę za pomocą nagranego wcześniej wideo.

Zobaczcie zdjęcia. Margaret naprawdę zasługuje na tytuł "fashion icon"?

2
 / 27
Margaret - "Fashion Icon Glamour"
3
 / 27
Justyna Steczkowska
4
 / 27
Maffashion - "Kobieta Roku Online Glamour"
5
 / 27
Joanna Horodyńska
6
 / 27
Aneta Kręglicka
7
 / 27
Anna Jagodzińska - "Health&Beauty Glamour"
8
 / 27
Julia Banaś - "Największy talent Glamour"
9
 / 27
Ada Fijał
10
 / 27
Sara Boruc
11
 / 27
Ines Mannei
12
 / 27
Marzena Kanclerska-Gryz - "Najbardziej kreatywna w biznesie"
13
 / 27
Macademian Girl
14
 / 27
Dawid Woliński
15
 / 27
Zofia Ślotała
16
 / 27
Agnieszka Wesołowska
17
 / 27
Michał Witkowski
18
 / 27
Izabela Janachowska
19
 / 27
Kamila Szczawińska
20
 / 27
Sylwia Nowak
21
 / 27
Aneta Todorczuk-Perchuć
22
 / 27
Anna Skura
23
 / 27
Katarzyna Warnke
24
 / 27
Agnieszka Maciejak
25
 / 27
Anna Puślecka
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Joannę Przetakiewicz też wzięło na wspominki. Tak wyglądała 10 lat temu (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz dołączyła do internetowego trendu #2016challenge i opublikowała zdjęcia sprzed 10 lat. Czujecie powiew nostalgii?
9.

Anita Sokołowska chwali się NOWĄ FRYZURĄ przed studiem "Dzień dobry TVN". Zmiana na plus? (ZDJĘCIA)

Anita Sokołowska pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN", prezentując efekty spektakularnej metamorfozy. Z uśmiechem pozowała zgromadzonym przed studiem fotoreporterom, zachwycając nowym wizerunkiem.
8.

Leonardo DiCaprio mierzy markowe fatałaszki na zakupach z MŁODSZĄ O 24 LATA ukochaną (ZDJĘCIA)

Leonardo DiCaprio i Vittorię Ceretti "przyłapano" ostatnio na wspólnym "shoppingu" w Nowym Jorku. Fajnie się na nich patrzy?
7.

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz spędzają ferie z TRÓJKĄ dzieci. Rodzinka na medal? (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz, mimo napiętych grafików, znaleźli czas na zimowy wyjazd z dziećmi. Para zabrała trójkę pociech na ferie w górach, a relacją pochwaliła się w mediach społecznościowych.
6.

Uchachana Paris Jackson wybrała się na lunch z tajemniczym przystojniakiem. W końcu znalazła miłość? (ZDJĘCIA)

Paris Jackson została "przyłapana" przez paparazzi na lunchu w jednej z kalifornijskich knajp. Córce króla popu, która niedawno rozstała się z narzeczonym, towarzyszył tajemniczy przystojniak. Czy to ten jedyny?
5.

Olaf Lubaszenko budzi podziw lżejszą o 80 kg sylwetką na premierze sztuki (ZDJĘCIA)

Olaf Lubaszenko przeszedł niesamowitą metamorfozę, zrzucając aż 80 kilogramów. Aktor pojawił się na premierze spektaklu "Dzień listopadowy", z dumą prezentując na ściance efekty odchudzania.
4.

Zofia Zborowska i jej ferie: nauka jazdy na nartach półtorarocznej Jaśminy, selfie z mężem i pokaz siły z Borysem Szycem (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć z zimowego szaleństwa na stoku. Pokazała swoją półtoraroczną córkę, Jaśminę, uczącą się jeździć na nartach i zrobiła sobie fotkę z mężem. W pamiątkowej galerii z wyjazdu znalazł się także Borys Szyc.
3.

17-letnia pociecha Bena Afflecka i Jennifer Garner gra na komputerze, siedząc na chodniku. Też tak czekacie na autobus? (ZDJĘCIA)

Niedawno paparazzi zauważyli w Los Angeles 17-letnią pociechę Jennifer Garner i Bena Afflecka. Uwiecznili dziecko znanej pary siedzące na chodniku i wpatrujące się w skupieniu w ekran laptopa.
2.

Dorosłe dzieci Umy Thurman i Ethana Hawke'a zawitały na pokaz mody. Podobne do znanych rodziców? (ZDJĘCIA)

Uma Thurman i Ethan Hawke wychowali dwoje dzieci, które kilka lat temu przekroczyły próg pełnoletności. Jak widać na załączonym obrazku, rodzeństwo cieszy się świetnymi relacjami. Wygrali na loterii genów?
1.

Książę Harry rozsyła uśmiechy i pozdrowienia w drodze na proces przeciwko tabloidowi w Londynie (ZDJĘCIA)

Książę Harry zawitał w Londynie, gdzie odbywa się proces przeciwko Daily Mail. Syn króla Karola III został sfotografowany przed sądem.