Wtorek 22.09.2015 13:25

Gala "Glamour": Steczkowska, Horodyńska, Farna, Maffashion (DUŻO ZDJĘĆ)

Glamour Kobieta Roku Glamour Ewa Farna Justyna Steczkowska Zofia Ślotała Margaret Marzena Kanclerska-Gryz Aneta Kręglicka Joanna Horodyńska Julia Banaś

Wczoraj odbyła się impreza Kobiety Roku "Glamour", która zakończyła plebiscyt magazynu. Nagrody rozdano w kilku kategoriach. Najważniejszą otrzymała Ewa Farna, uznana za "Kobietę roku Glamour". Wokalistka najwidoczniej nie przejmuje się krytyką swojego wyglądu, bo na imprezie pojawiła się w odważnej, niebieskiej sukni z głębokim rozcięciem. Nagrodę wręczała jej natomiast Justyna Steczkowska w oryginalnym nakryciu głowy.

Pozostałe wyróżnienia trafiły do Anny Jagodzińskiej (Health&Beauty Glamour), Maffashion ("Kobieta Roku Online"), Julii Banaś (Największy talent Glamour), Marzeny Kanclerskiej-Gryz (Najbardziej kreatywna w biznesie) i Margaret, która została uznana za... "Fashion Icon Glamour". Wśród gości gali znalazło się sporo celebrytek, modelek i projektantów. Pojawili się między innymi Dawid Woliński, Zosia Ślotała, Sara Boruc z siostrą Ines Mannei oraz Aneta Kręglicka.

W plebiscycie zabrakło chyba tylko nagrody za metamorfozę roku. Z pewnością otrzymałaby ją Joanna Horodyńska, która pochwaliła się nowym kolorem włosów.

Czytelnicy wybrali też Mężczyznę Roku Glamour. To wyróżnienie przypadło Dawidowi Podsiadle, który nie pojawił się na gali, ale podziękował za nagrodę za pomocą nagranego wcześniej wideo.

Zobaczcie zdjęcia. Margaret naprawdę zasługuje na tytuł "fashion icon"?

« Poprzednie 1/27

Ewa Farna - "Kobieta roku Glamour"

2Ewa Farna - "Kobieta roku Glamour"