Urodziny Dody. "Zepnijcie pośladki na maksa!" (4 WIDEO)

Fani śpiewali chórem "Sto lat", Doda rzuciła łaskawie: "Dobra".

Obraz

Koncert urodzinowy Dody w Spodku odbył się w sympatycznej atmosferze. Nikt nie poprosił o autograf na jej zdjęciu w lodówce, wszyscy byli szczęśliwi i uśmiechnięci. Jakby było się z czego cieszyć...

Oto 4 filmiki z "backstage'u" i z samego koncertu, nagrane podobno przez ludzi z fanklubu Doda Diamond:

I ostatnie:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą