Doda wychodzi ze SPA. Po kąpieli w mleku? (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu chwaliła się zdjęciami ze środka.

Obraz

Dorota Rabczewska sporo ostatnio odpoczywa. Na jej profilu pojawiła się seria zdjęć w pobytu w SPA, który był prezentem od jej narzeczonego. Pochwaliła się, jak kąpie się nago w mleku z płatkami kwiatów.

Pozowała też z rzeźbą, pokazując wnętrze w dość pretensjonalnym, "greckim" stylu:

Obraz
Obraz

Zobaczcie, jak wyglądała po wyjściu z zabiegów. Wybrała się do sklepu z organiczną żywnością, a potem wróciła do mieszkania - nie tego, które wynajmuje z Emilem, ale swojego starego apartamentu.

Doda i Emil wynajmują teraz mieszkanie za 17 tysięcy złotych miesięcznie. Wymyślili, że bardziej opłaci im się kupić je za 3 miliony złotych. Na razie brakuje im jeszcze pieniędzy.

Emil ma podobno aż 7 milionów złotych długów w Urzędzie Skarbowym. Ciekawe, czy spłaci je w trakcie tego związku.

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą