Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomek i Hania Lis spierają się o... uchodźców!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
195
Podziel się:

Lisica jest przeciwna napływowi młodych mężczyzn do Europy. "Tomasz był zdziwiony, że nie podziela jego poglądów".

Tomek i Hania Lis spierają się o... uchodźców!
bEUZSNmJ

Tomasz Lis należy do największych w Polsce entuzjastów otwarcia granic dla uchodźców z ogarniętych wojną krajów muzułmańskich. Apeluje o to w tygodniku Newsweek, którego jest naczelnym, a także w swoim programie Tomasz Lis na żywo. Był bardzo zdziwiony, gdy na Twitterze swojej żony przeczytał jej wpis:

72 procent uchodźców to mężczyźni. Sami uciekają, a dzieci i kobiety zostawiają na wojnie? Nie rozumiem - napisała Hania.

Tygodnik Na żywo dopatruje się tu wpływów słynnej Oriany Fallacci, którą Hania poznała w dzieciństwie, gdy jej ojciec, komunistyczny dziennikarz z listy "kanalii stanu wojennego", Waldemar Kedaj, był polskim korespondentem w Rzymie. Włoska dziennikarka już wiele lat temu przestrzegała przez zagrożeniem ze strony islamu. Hanna podziela te poglądy.

bEUZSNmL

Tomasz był rozczarowany jej wpisem. Był przekonany, że żona zgadza się z nim w tej sprawie.

Między Hanią i Tomkiem wywiązała się dyskusja i żadne nie chciało przyznać racji partnerowi - zdradza ich znajomy w rozmowie z Na żywo. Ale w ich domu nigdy nie było cichych dni. Tym razem też się dogadają.

Nie wątpimy.

bEUZSNmR

_

bEUZSNmS

_

bEUZSNmT
bEUZSNnm
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(195)
bąbelek
6 lat temu
Nie chcę uchodźców :(
gość
6 lat temu
Na początku będą potulni i wdzięczni a za parę lat zaczną mieć coraz większe żądania !!!! Jak im rząd nie da to wysadzą się w zatłoczonym autobusie !!!
Gość
6 lat temu
Pokazywane sa tylko komentarze po cenzurze!!!!!!
bEUZSNnn
Gość
6 lat temu
Całkowita manipulacja komentarzami jak lajkami przez ten portal. Ale to nieuczciwe!!!!
gość
6 lat temu
islamizacja Brimy , CZY NIE TO SAMO WŁASNIE DZIEJE SIE Z EUROPĄ? "Przez setki lat, mój kraj (Indonezja) była królestwem hindusko-buddyjskim.Ostatni hinduski król był na tyle dobry, że przyznał pierwszym muzułmańskim misjonarzom nieruchomości zwolnione od podatku, aby ułatwić im życie i możliwość szerzenia swojej religii. Wyznawców zaczęło powoli przybywać, a kiedy byli już dostatecznie silni liczbowo, zaatakowali królestwo. Ci, którzy nie chcieli konwertować na islam uciekli z kraju. Powoli, stopniowo, hindusko-buddyjska Indonezja przeistoczyła się w największą islamską nację na świecie. Jeśli Zachód miałby wyciągnąć jakieś wnioski, to niech historia mojego kraju będzie dla nich lekcją wartą głębszego zastanowienia. Jesteśmy ludzi wspierajacymi pokój i demokrację. Po prostu nie chcemy, aby zostały nam one odebrane przez naszą ignorancję i zgubną poprawność polityczną, połączoną z powierzchowną tolerancją- Daniel Byantoro
Najnowsze komentarze (195)
gość
4 lata temu
czyli Kaczyński rozbił Tomkowi małżeństwo TL płakał w czasie wywiadu z Tuskiem, kiedy chciał aby ten wrócił i żeby było tak jak było Hanka robiła Tomka w trąbę bo wyjechała z obcym facetem na wesele Lis się wściekł a Hanka go nie zaszczepiła
gość
4 lata temu
teraz tomek ma wolny dom nie niech sprosi sobie gości -uchodźców, niech raz będzie konsekwentny a nie udziela porad bo taki jest rozkaz Solorza
gość
5 lata temu
Na początku będą potulni i wdzięczni a za parę lat zaczną mieć coraz większe żądania !!!! Jak im rząd nie da to wysadzą się w zatłoczonym autobusie !!![/cytat]nawet na początku nie będą potulni, nie licz na to! zobacz jak się zachowują w Grecji czy na Węgrzech[/cytat]racja !!!!!!!!!!!![/cytat]Oni nie pasuja do europejskiej kultury i nech wracaja do siebie te pluskwy muzulmanskie ta zaraza
x
5 lata temu
Na początku będą potulni i wdzięczni a za parę lat zaczną mieć coraz większe żądania !!!! Jak im rząd nie da to wysadzą się w zatłoczonym autobusie !!![/cytat]nawet na początku nie będą potulni, nie licz na to! zobacz jak się zachowują w Grecji czy na Węgrzech[/cytat]racja !!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Hania rules!!!!!!!!
gość
6 lat temu
A on zawsze w butach "nauticach" symbol tandety aspirantów do klasy wyższej.
gość
6 lat temu
Alez ona szybko sie starzeje wyglada okropnie jezeli chodzi o uchodzcow to popieram ja
gość
6 lat temu
Bo to ją zgwałcą a nie jego.
bEUZSNnf
gość
6 lat temu
Tomek nie masz prawa nosić szalika w barwach narodowych POLSKI.
gość
6 lat temu
lisica wie że dni Tomka jako gwiazdy są policzone i za moment będzie bezrobotny to już rozgląda się za nowym "Tomkiem". Zmiana władzy, zmiana przekonań?
Gość
6 lat temu
C**j wam w lisie d**y resortowe bękarty.
gość
6 lat temu
pÓjdą razem o lóżka i8 dojdą do porozumienia
gość
6 lat temu
redaktor Lis powinien zaprosic redaktor LIs do swojego programu i podyskutowac o tym problemie
gość
6 lat temu
lbo LIs CHCE mlode kobiety
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZSNnY
bEUZSNnZ
bEUZSNoa
bEUZSNob
bEUZSNoc
bEUZSNnH