Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Noszą na sobie martwe zwierzęta, które umierały w męczarniach"

1212
Podziel się:

Doda, Mucha, Rusin - najokrutniejsze kobiety showbiznesu?

"Noszą na sobie martwe zwierzęta, które umierały w męczarniach"

Zamiłowanie Kingi Rusin do naturalnych futer znane jest od dawna. Mniej mówi się o dwóch innych amatorkach obdzierania zwierząt ze skóry - Dodzie i Ani Musze [tak, celowo odmieniamy jej nieodmienne nazwisko - "bo śmiesznie"].

Do śmiechu nie jest za to fundacji Viva! Akcja dla zwierząt walczącej z przemysłową hodowlą zwierząt futerkowych. Oto treść otwartego listu do Rusin, Muchy i Dody:

(Przypomnijcie sobie okrutny uśmieszek na twarzy Kingi, gdy paradowała w futrze z lisa. Ile zwierząt zabito, by mogła dać prztyczka w nos byłemu mężowi?)

Fundacja pisze na swoim oficjalnym profilu internetowym (*antyfutro.mixer.pl)
*
:

Anna Mucha, Kinga Rusin i Doda to powszechnie znane i zazwyczaj lubiane osobistości. Jest jeszcze jedna rzecz, która łączy te 3 panie: wszystkie noszą futra naturalne, noszą na sobie kawałek martwego zwierzęcia, które żyło w ciasnej klatce i umarło w wielkiej męczarni. Uważamy, że futro to, w dzisiejszych czasach, bezsensowny kaprys, promowanie okrucieństwa i przemocy wobec zwierząt. Mamy nadzieję, że fakt, iż noszą futra, nie jest wynikiem ich obojętności i znieczulenia na niewinne cierpienie, ale nieświadomości, niewiedzy o prawdziwym obliczu przemysłu futrzarskiego. Postanowiliśmy ukazać paniom, co tak na prawdę dzieje się na fermie futrzarskiej i jak wygląda proces hodowli i zabijania zwierząt, z którzych wyrabia się futra. Mamy nadzieje, że poruszy to serca i sumienia pań i przestaną one wspierać ten okrutny i niehumanitarny przemysł.
Wysłaliśmy już list do Anny Muchy i Dody z prośbą, aby zaprzestały nosić futra, a tym samym popierać okrucieństwo wobec zwierząt. Niestety nie doczekaliśmy się odpowiedzi. Dlatego postanowilismy opublikować list otwarty do trzech pań w internecie. Być może dbałość o dobrą opinię wśród swoich fanów skłoni panie do zastanowienia nad swoim zachowaniem. Oto treść listu, na który Mucha, Doda i Rusin nie wiedzą, co odpowiedzieć:

Szanowne Panie, Zwracamy się do Pań z prośbą o zaprzestanie kupowania i noszenia futer naturalnych. Jako osoby publiczne, powinny Panie wziąć pod uwagę, iż nosząc futra, przyczyniają się Panie do promowania okrucieństwa wobec zwierząt, które nie służy niczemu oprócz zaspokajania ludzkiej próżności. Być może nie zdają sobie Panie sprawy, iż futro to anachroniczny, zbędny w dzisiejszych czasach i okupiony cierpieniem produkt. Produkt, który powstaje ze skór specjalnie w tym celu zabijanych zwierząt. Nosząc futro naturalne, noszą Panie na sobie kawałek martwego zwierzęcia, które żyło i umarło w wielkich męczarniach. Żadne słowa nie oddadzą barbarzyństwa hodowli i zabijania zwierząt futerkowych, ale wystarczy obejrzeć jeden z filmów na stronie antyfutro.pl_, żeby zrozumieć, że w cywilizowanym społeczeństwie nie powinno być miejsca na tak bezsensowne i bezmyślne zabijanie zwierząt. Uprzejmie prosimy o chwilę namysłu. Przestając nosić futra, przestają Panie promować bezmyślne okrucieństwo. Z poważaniem, Fundacja Viva! Akcja dla zwierząt._
Zobacz: antyfutro.mixer.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1212)
=ja2313
15 lat temu
nikogo tu wczesniej nie wyzywalam. ale powiem jedno .. i*****a z ciebie!!!!!!!!!!!!!!!
=ja2313
15 lat temu
Boże!!! co za idiotki (pod tym wzgledem) jak mozna nosic takie futro? za skarby swiata bym go nie taknela a co dopiero kupila!! Pnie wstydzcie sie w tej kwesti! to oburzajace!
Animalpedia
13 lat temu
Coś okropnego! Jesteśmy przeciwni! NIE dla futer!
pranie mózgu ...
15 lat temu
mów za siebie p******u pustaku stól pysk i módl sie żeby sobie ktoś z ciebie ladnej torebeczki nie wyszykował...................
kula-szpiegul...
15 lat temu
Pudelku! Strzez sie! Bo te okrutne Dziwuchy obedra cie ze skory!
Najnowsze komentarze (1212)
gość
9 lat temu
idiotki, czas to tylko potwierdził, od 2008 nic sie nie zmienilo
gość
12 lat temu
;o Idotka.! ;/;/;/ Ból powienien spotkać cb za taki komentarz ..! Zwierzęta też czują i możliwe że bardziej od nas.. Żadnej głębszej refleksji .../ ;(( szkoda mi takich ludzi
Animalpedia
13 lat temu
Coś okropnego! Jesteśmy przeciwni! NIE dla futer!
pantera123
13 lat temu
ty ,, Rejczel`` ty sie lecz . jak można tak krzywdzić zwierzęta ???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;@@@@@
gość
13 lat temu
jak można robić coś takiego ??? to ludzie chyba są BEZ SERCA !!!!!!! ;( :( to straszne :( :( :( :(
gość
13 lat temu
jak tak można
gość
14 lat temu
One mają mordy jak rzeźnik z filmu rzeźnia ...
gość
14 lat temu
Z tym futrem nie będą ładniejsze bo i tak wyglądają jak syfy.
gość
14 lat temu
To ździra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
Niech nosi sobie futerko z własnej cipy!!!!!!!!!
Ema $
14 lat temu
Jak ja bym była prezydentem to ją i te wszystkie morderczynie rozstrzelała pod murem !!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
Oj czyli jednak miałam racje ze jej nie lubiałam....myśla tylko o pieniądzach i sławie...i to wszystko! Piszcie chłopaki na 7787786...najlepiej z łodzi i w wieku 15-17 lat!
gość
14 lat temu
dziewczyna ma racje zwierzeta futerkowe hoduje sie w zamknietych fermach na których przestrzegane są przepisy o dobrostanie dotyczace utrzymania i uboju . burza medialna wywolywana jest przez producentów sztucznych futer, ktore sa wykonane ze sztucznych materiałow zanieczyszczajacych środowisko po to aby odstraszyc ludzi od nich. te zwierzeta sa wykorzystywane tak jak inne i koncza tak samo np trzoda chlewna , krowy miesne i mleczne drob wszystkie lączy to samo SA WYKORZYSTYWANE PRZEZ CZLOWIEKA A POTEM SIE JE UBIJA . WNIOSKI JEŚLI NIE MACIE POJECIA O CHOWIE ZWIERZAT TO OBEJRZYJCIE KOLEJNY ODCINEK JAKIEGOS TASIEMCA
gość
14 lat temu
jakby tak te pieniadze co na futra ida odkladac to ile by mozna dzieci w afryce wyzywic. biedne zwierzatka:((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie