Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded: "Barack Obama jest SUNNITĄ! Wszyscy to wiedzą!"

255
Podziel się:

"To ostatni moment, kiedy możemy bez broni stanąć w obronie swojej wolności" - mówi szefowa Fundacji Estera. "W niemieckich obozach dla uchodźców 80 proc. stanowią mężczyźni - młodzi i silni".

Miriam Shaded: "Barack Obama jest SUNNITĄ! Wszyscy to wiedzą!"

Dzięki problemowi z syryjskimi uchodźcami Miriam Shaded w bardzo krótkim czasie stała się znana w całym kraju. 29-letnia szefowa Fundacji Estera zajmuje się pomocą chrześcijanom z Syrii. Shaded ostrzega, że zalew Europy przez uchodźców to początek światowej "wojny cywilizacyjnej między kulturą muzułmańską a chrześcijańską".

Shaded postanowiła wystartować w wyborach do Sejmu z listy Janusza Korwin-Mikkego. Zapytana w jednym z wywiadów o poglądy kontrowersyjnego polityka przyznała, że "gada głupotki", ale propozycję startowania do wyborach przyjęła, bo tylko on jej to zaproponował.

To ostatni moment, kiedy możemy bez broni stanąć w obronie swojej wolności - mówi Shaded w rozmowie z portalem wPolityce. Musimy pamiętać, że wspomniana ucieczka oznacza zasiedlanie Europy. Ponad 5 mln imigrantów rocznie napływa do Europy. Polska tak naprawdę nie zgodziła się na przyjęcie 7 tys. imigrantów, ale na 25 tys. Nie upubliczniono tego, ale można to wyliczyć. Każda z osób, która jest przyjęta będzie mogła sprowadzić swoją rodzinę. Poza tym są otwarte granice, więc będzie można się przemieszczać.

90 proc. tych osób nie musi uciekać przed wojną. Proszę zwrócić uwagę, że znaczna część przybyszów nie ma przy sobie dokumentów. Osoby, które rzeczywiście uciekają przed agresją, nie miały problemu z ich okazaniem. Gdy sprowadzałam chrześcijan z Syrii, dowód tożsamości był niezbędny. Imigranci na pewno posiadali dokumenty, tylko z jakichś powodów nie chcieli ich okazać.

Shaded została zapytana, czy zna powody, dla których imigranci pozbywają się swoich dokumentów. Odpowiadając stwierdziła też, że za wszystkim stoi m.in. prezydent Barack Obama, który wg niej wspiera Arabię Saudyjską i Iran, bo sam jest muzułmaninem - sunnitą.

W niemieckich obozach dla uchodźców 80 proc. stanowią mężczyźni - młodzi i silni. Serbskie służby graniczne podały informację, że 75 proc. stanowią takie właśnie osoby. To są fakty, a wspomniane statystyki zatrważają! Europa udaje, że tego nie widzi i stara się promować multi-kulti.

Niestety islam łamie wszelkie prawa człowieka. Szariat to najgorszy system totalitarny, jaki możemy sobie wyobrazić. Obcinanie rąk, biczowanie, za odstępstwo od wiary - śmierć, za podejrzenie zdrady - śmierć, obrzezania kobiet... Niemal pod każdym względem islam łamie prawa. Najgorsze jest to, że ich prawa są propagowane w Europie, a wiele inicjatyw jest finansowanych przez przedstawicieli Arabii Saudyjskiej.

Warto również zwrócić uwagę na rolę Baracka Obamy, który jest sunnitą, więc w wielu kwestiach współpracuje z Arabią Saudyjską. Każdy może wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. W Arabii Saudyjskiej wszyscy wiedzą, że prezydent USA jest sunnitą, w Stanach Zjednoczonych – również, ale niestety skrzętnie ukrywają tę informację. Musimy sobie uświadomić, że to wojna religijna i zderzenie cywilizacji - wschodniej i zachodniej. Nasze prawa i wartości, jako Europejczyków, stoją przed gigantycznym zagrożeniem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(255)
gość
7 lat temu
Jedna mądra na tym świecie ,mówi prawdę ,Europa dąży do samozagłady
gość
7 lat temu
obama to przewidziany antychryst i on rozpeta pieklo w europie i na swiecie,,,
Gość
7 lat temu
To jest prawda !!!!
gość
7 lat temu
A co nas interesuje Obama , nas interesuje to ze nie chcemy miec u siebie fanatykow bez zadnych dokumentow
gość
7 lat temu
To fakt, tylko że bez znaczenia. Amerykę dzieli od czcigodnych nielegalnych imigrantów ocean, od południa budują sobie całkiem solidny murek, przy którym ten Orbana to śmiech na sali. Tak gadają, że Europa ma przyjmować. Europa już naprzyjmowała, nie wymusiła bezwzględnego przestrzegania europejskich zasad i przepisów. I coraz więcej jest teraz chętnych do zamykania granic z powodu nieziemskiego wkurwu rdzennych mieszkańców i rosnących obaw o bezpieczeństwo i jakiekolwiek zapanowanie nad sytuacją.
Najnowsze komentarze (255)
gość
7 lat temu
dobrze mówi, Miriam na prezydenta!
gość
7 lat temu
"no religious test shall ever be required as a qualification to any office or public trust under the United States" jak mówi Konstytucja USA czyli religia urzędnika (zatem i prezydenta) jest jego prywatną sprawą szkoda natomiast że Obama misspoke on 'Polish death camp'
gość
7 lat temu
burak obama jest wrogiem Polski (odkrył "polskie obozy koncentracyjne") a jakiego wyznania to wedle artykułu 6 Konstytucji USA jest jego sprawą ("powierzenie w służbie Stanów Zjednoczonych jakiegoś urzędu lub funkcji publicznej nie może być uzależnione od wyznania")
Gośćkota
7 lat temu
Dobrze mówi.
gość
7 lat temu
Islam jest jak dżuma, Korwin jest jak cholera. Wybór któregokolwiek i tak oznacza chorobę. Poza tym Korwin ma bardzo zbliżone do islamistów podejście do ludzi, więc raczej jest to walka dwóch oszołomskich idei pomiędzy sobą.
gość
7 lat temu
Jest zapisane w przepowiedni , że jak m****n obejmie władzę to będzie III wojna
gość
7 lat temu
Bardzo dobrze,że ta dziewczyna mówi wprost o zagrożeniach dla Europy. Politycy zachowują się jakby wpadli w jakiś marazm i byli marionetkami, którzy pozwalają na niszczenie Europy.
ivss
7 lat temu
Islam powinien być zakazany w Polsce - bo nie uwzględnia praw kobiet, homoseksualistów i innowierców, nie ma nic wspólnego z tolerancją i wolnością słowa. Jak Niemcy ich sprowadzili to niech sie teraz sami z nimi rozprawią.
gość
7 lat temu
Dobrze kiedys ktoś przepowiedział..... Koniec swiata nadejdzie, jak czarny prezydentem zostanie...... Powoli się zaczyna....
gość
7 lat temu
Absolutnie ma rację.
ja
7 lat temu
zakochałem się
gość
7 lat temu
głosujmy na partię Korwina jedyny patriota, człowiek który od lat nie zmienia zdania i o tym co dzieje się teraz o wszystkich zagrożeniach mówił już bardzo dawno temu tylko wtedy kazdy się śmiał, nie dajmy dojść enty raz do władzy pis i po bo to nas pogrąża
gość
7 lat temu
nie chce europa chrzescijanstwa i boga, bedzie miala islam... :(
gość
7 lat temu
i bravo Miriam!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie