Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok został... wykładowcą!

204
Podziel się

Prowadzi kongres dla przedsiębiorców w Katowicach. "Jego doświadczenie jest bardzo przydatne".

Durczok został... wykładowcą!
bCOWyUJN

Kamil Durczok jest obecnie w trakcie procesu z tygodnikiem Wprost o ujawnienie wstydliwych tajemnic kierowanej przez niego redakcji Faktów. Dziennikarz uważa, że artykuł zrujnował mu karierę, a jego żona Marianna jest oburzona, że w ogóle musi udowadniać swoją niewinność. Jednak już na pierwszej rozprawie wydawca programu przyznał, że zwierzały mu się osoby, które doświadczyły od Durczoka mobbingu i molestowania seksualnego. Przypomnijmy: Byli współpracownicy pogrążają Durczoka: "TAK, BYŁEM ŚWIADKIEM MOBBINGU, a osoby molestowane mi się zwierzały"

Tymczasem wygląda na to, że Kamil już znalazł sobie zajęcie i podczas przymusowego urlopu pracuje jako... wykładowca. Właśnie prowadzi w Katowicach kongres dla przedsiębiorców.

Jak ujawnia w Fakcie osoba z biura Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, nikomu nie przeszkadza, że prowadzący znęcał się nad swoimi pracownikami, co potwierdziła specjalna komisja TVN-u.

bCOWyUJP

Pan redaktor bierze udział w tej imprezie od początku czyli od 2011 roku - komentuje Patrycja Sopalska. Jest dziennikarzem ekonomicznym i jego doświadczenie jest bardzo przydatne.

Przypomnijmy, jak wyglądało doświadczenie Kamila, które było przydatne także w Faktach: Była dziennikarka "Faktów" TVN: "Przed dyżurami Z NERWÓW PŁAKAŁAM i WYMIOTOWAŁAM"

bCOWyUJV
bCOWyUKq
KOMENTARZE
(204)
Gość
5 lata temu
Dla mnie wyglada na obleśnego erotomana :-/
gość
5 lata temu
wykładowcą hehe chyba uczy jak wycierać blat. Druga perfekcyjna pani domu zal
Gość
5 lata temu
Ja bym wyszła - przepraszam.
bCOWyUKr
Gość
5 lata temu
To juz spore przegięcie !
gość
5 lata temu
koszula rozpieta jak jakis latynos-kryzys wieku sredniego
Najnowsze komentarze (204)
cheapest madd...
4 lata temu
You started it ! cheapest madden 17 mobile coins supplier
buy blade & s...
4 lata temu
If he shows up, we stick with him. buy blade & soul gold
gość
5 lata temu
czysty sk..., ale czy to takie rzadkie, niejeden "bizmesmen" w pierwszym pokoleniu oderwany od cepa, chce być właśnie taki, jeszcze zapłaci, żeby się doszkolić
gość
5 lata temu
kulturę osobistą wynosi się z domu, niestety lata PRL i dzika transformacja po ,89 roku zrobiły z wielu wieśniaków prezesów i czy inne autorytety i trza się teraz męczyć
Durczok sexoh...
5 lata temu
Durczok to chory seksoholik Durczok powinien zglosic sie do Poradni Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia i zapisac do Anonimowych Seksoholikow..korzenie problemu Durczoka sięgają dzieciństwa. Seksoholik zyje jak na haju. Prawdopodobnie przez fenyloetyloaminę, która uwalnia się przy miłosnych uniesieniach. Jej chemiczna budowa jest podobna do budowy amfetaminy.
gość
5 lata temu
wstydu nie ma
Emmily
5 lata temu
Jesteście debilami!Pan Kamil to najlepszy facet i dziennikarz,jeszcze wam pokaże-i****i,zazdrośnicy! Świetnie potrafi opowiadać,zaciekawia swoją osobowością,sposobem prowadzenia rozmowy,nie daje sobie w kaszę dmuchać!!!Niech żyje pan Kamil Durczok!
gość
5 lata temu
Jesteście,gorsi od Durczoka.Dlaczego tyle złosliwości ?To straszne jak chcecie go zniszczyći obedrzeć z godnosci.Ja Durczoka lubię i szanuję jako super dziennikarza.
bCOWyUKj
gość
5 lata temu
łoo jaki bebzol, widac ze zajada i zapija stresy, potem bedzie otylosc i depresja, potem powrot i tak w kolko
Gość
5 lata temu
Popieranie mobingu też powinno być karane!
gość
5 lata temu
kolesie zawsze pomogą,ludzie powinni wyjść ,wykładowca sieznalazł
Gość
5 lata temu
Jaki milutki i dowciapby pewb nir teraz byl...
Gość
5 lata temu
Gdybym był facetem którejś z ofiar łeb bym mu up... bydlakowi
gość
5 lata temu
A co wykłada ?
...
Następna strona
bCOWyUKL