Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie PRZEŁOM w sprawie Durczoka? Dziennikarze "Wprost" mają "zaginiony dowód"

124
Podziel się:

"Odnaleźliśmy pewien dokument znajdujący się w komputerze Sylwestra Latkowskiego!" - twierdzi ich adwokat.

Będzie PRZEŁOM w sprawie Durczoka? Dziennikarze "Wprost" mają "zaginiony dowód"

Dzisiaj odbyła się już druga rozprawa w procesie, który dziennikarzom Wprost wytoczył Kamil Durczok. Były redaktor naczelny Faktów TVN chce wywalczyć w sumie aż 9 milionów złotych odszkodowania.

Durczok wytoczył proces tygodnikowi Wprost oraz czterem dziennikarzom zaangażowanym w tworzenie artykułów, które zakończyły jego karierę w TVN-ie. Pozwani - Marcin Dzierżanowski, Paweł Majewski, Olga Wasilewska i były redaktor naczelny Sylwester Latkowski - złożyli wniosek o przesłuchanie ponad 70 świadków.

Dziennikarze przygotowali się do bitwy prawnej z Durczokiem i przeszli do kontrataku. Ostatnio Latkowski i Majewski opublikowali te fragmenty raportu TVN-u, które stacja ukryła przed opinią publiczną (zobacz: Byli dziennikarze "Wprost" ujawnili TAJNY RAPORT TVN-u w sprawie Durczoka!). Teraz poszli krok dalej. Obrońca dziennikarzy wycofał większość nazwisk z listy zgłoszonej do sądu:

Odnaleźliśmy pewien dokument znajdujący się w komputerze Sylwestra Latkowskiego - tłumaczy Gazecie Wyborczej adwokat Aleksander Grot. Wcześniej wydawało nam się, że nie będzie można tego dokumentu odzyskać, bo komputer został wyczyszczony przez ABW. Ten dokument sprawi, że będzie można ograniczyć liczbę świadków.

Prawnik Durczoka, Jacek Dubois, został poinformowany o nowym dowodzie w sprawie, ale nie wie jeszcze, co to za dokument.

Jest jakiś nowy materiał, ale nie wiemy jaki? Czy on dalej będzie za tydzień, czy też dowiemy się, że nagle zginął? Jeżeli prawnicy nie przedstawiają dowodu, ale tylko o nim mówią, to jest to manipulacja sądem - powiedział.

Obrońca dziennikarzy nie ujawnił charakteru znaleziska. Możliwe, że jest to nagranie jednej z kobiet, które anonimowo udzieliły wywiadu dla tygodnika, rozpoczynając tym całą sprawę przeciwko Durczokowi.

Tymczasem Kamil nie wyglądał dziś na zmartwionego. Widać, że jest coraz bardziej pewny siebie: Uśmiechnięty Kamil Durczok w sądzie! (ZDJĘCIA)

KOMENTARZE
(124)
gość
7 lat temu
Najgorsze jest to, że takich "Durczoków" na wysokich stołkach jest znacznie więcej...
gość
7 lat temu
Trzeba być naprawdę naiwnym albo naprawdę wyrachowanym by wierzyć i wmawiać innym całkowitą niewinność tego człowieka w tej sprawie.
gość
7 lat temu
ja też czytam pudelka dla komentarzy - są ciekawsze od newsów:)
gość
7 lat temu
ciekawe, jakie mają na niego haki? Może aktorka coś zeznała? Albo Gardias? Gardias nie za darmo kupiła wille -skąd wzięła pieniądze? może TVN ja przekupił.
Gość
7 lat temu
Tak zupełnie z innej beczki - to on jest brzydki, zwyczajnie brzydki. Jakby zerwał się z jakiejś wiejskiej potańcówki.
Najnowsze komentarze (124)
Durczok sexoh...
7 lat temu
Durczok to osoba chora na seksoholizm,ma srodki i mozliwosci by leczyc sie od lat ..ale od lat sie nie leczy nie kwapi sie leczyc..a powinien sie leczyc on i jego wspoluzalezniona od seksoholizmu Durczokaa cala rodzina Durczokow ,rowniez zona i otyly chorobliwie syn zajadajacy problemy seksulane ojca duza iloscia pochlanianego jedzenia.Cala rodzina ma problem tak samo jak rodziny alkoholikow czy narkomanow sa Poradnie Anonimowych Seksoholikow przy Poradniach Anonimowych Alkoholikow i tam Durczoki powinny sie udac..celem leczenie calej rodziny
duran
7 lat temu
najlepszą obroną jest atak, ale szczytem hamstwa jest robienie z siebie ofiary
gość
7 lat temu
nie piszcie już nigdy więcej o tym człowieku!
gość
7 lat temu
Zaginiona Guma Dupczoka
ivss
7 lat temu
Skazali Zielnika bez sądu i patrząc na to co się dzieje coraz bardziej jestem przekonana, że Durczok jako niewygodny też jest skazany przez opinię publiczną BEZ ANI JEDNEGO ZEZNANIA POD PRZYSIĘGĄ ponoć skrzywdzonych kobiet - ja mam pytanie, jeśli on walczy o 9 milionów to ile taka kobieta mogłaby się domagać? TO DLACZEGO ŻADNA NIE ZEZNAJE????? Bo żadna pod przysięgą i karą pozbawienia wolności nic nie powie czego nie było...
Gość
7 lat temu
Odrazu widać ze to p*****l !!!
gość
7 lat temu
durszlak do gazu a gaz do dechy
gość
7 lat temu
wprawny obserwator z mowy ciała wyczyta jego kamuflaż i kłamstwa
Elka
7 lat temu
mają dokument...ha ha..akurat,będą płacić niezłą kasę
gość
7 lat temu
ależ on brzydki......
gość
7 lat temu
Już jeden wojewoda dostał zapłatę za swoje chamstwo, ten pan powinien dostać to samo.
gość
7 lat temu
niesądzę, żeby cokolwiek znaleźli na lapsie wyczyszczonym przez abw
JA
7 lat temu
takiego śmiecia odstawić od wszystkiego niech z-rdala za 1000zł miesięcznie , gnida , m***a
Gość
7 lat temu
Powinien spaść niziutko, tam gdzie jego miejsce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie