Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miszczak o Kuźniarze: "Musi się nauczyć pracy w duecie"

215
Podziel się

"Jeszcze wydaje mu się, że jest solowym prowadzącym. Kuźniar ma pewien temperament polityczny... Ten hejt z tym się wiąże".

Miszczak o Kuźniarze: "Musi się nauczyć pracy w duecie"
bCNBBwWd

Jesienny "transfer" Jarosława Kuźniara z TVN24 do programu śniadaniowego wzbudził sporo emocji. Rozpolitykowany dziennikarz dostał polecenie zajęcia się mniej poważnymi sprawami i zastąpił Roberta Kantereita, który u boku Anna Kalczyńskiej raczej nie miał szans na rozwinięcie kariery prowadzącego. Niestety, dość szybko okazało się, że przenosiny Kuźniara nie były najlepszym pomysłem. Jarek, przyzwyczajony do bycia gwiazdą, źle znosi pracę zespołową.

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN-u, przyznaje, że Kuźniar ma z tym problemy i radzi mu publicznie, że powinien nauczyć się pracy w zespole. Tłumaczy też, że niechęć widzów do Kuźniara to efekt jego "temperamentu politycznego":

bCNBBwWf

Idzie mu świetnie, choć co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym. Pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjono_wać - powiedział Miszczak w rozmowie z serwisem dziennik.pl. _Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku. Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał właśnie z tym się wiąże.

Przypomnijmy przykłady "temperamentu politycznego" Kuźniara:

bCNBBwWl
bCNBBwWm
bCNBBwWG
KOMENTARZE
(215)
gość
5 lata temu
a nie lepiej go wywalić?
gość
5 lata temu
On jest z tych co niczego się już nie nauczą Pracę dostał za jajka ;)
Gość
5 lata temu
Musi nauczyć się dziennikarstwa
bCNBBwWH
Gość
5 lata temu
Jarek to lamus
gość
5 lata temu
nie nadaje sie do tv...
Najnowsze komentarze (215)
gość
5 lata temu
Coz za upadek , wprost do banalnej tv sniadaniowej , a Kuzniar zapewne ma wieksze ambicje , durak!
gość
5 lata temu
Nie bardzo kumam o co chodzi z ta nagonka na Kuzniara. Mieszkam za granica. Odbieram tvn24 jak jeden z polskich kanalow. O ile Kuzniar jakos prowadzil te poranne wiadomosci ( zesko, jakby byl po 5 kawach ) Tak teraz sami jakajacy prowadzacy lub sepleniacy i dukajacy, ktorzy co dwie sekundy wtracaja : eeeeeeeeee. Juz w Teleekspersie jak zatrudnili amatorow to lepiej im szlo czytanie z promptera. A tu masakra :/
gość
5 lata temu
nie mam czasu na głupoty, ale nawet gdybym go miala, nie obejrzalabym ZaDNEGO programu z tym prowadzacym.
belfer45
5 lata temu
Kużniar to osobowosć-osobowości,ta pani Kalczynskao próbuje "zasłonic " Go,ale kiepska jest, zagadywała poprzedniego partnera,który byl, niesmiały przy Pienkowskiej i NIGDY sie nie rozwinąl.Teraz samodzielnie jakoś funkcjonuje ,aledo Kużniara to mu HO HO - DUKA!!
gość
5 lata temu
Już TVN pokazał jak się załatwia sprawy np. z Durczokiem,wysoooka odprawa ,a reszta zadośćuczynienie i mordy w kubeł nic się nie stało,a obecny szef TVN 24 wiedział wystarczająco by zareagować ,ale może robił tak samo,że dali mu stołek po Durczoku.STRASZNE BAGNO
gość
5 lata temu
Tu może tylko podsuwać jego genialne komentarze do kapusty. Pracować w duecie? Przecież ten m******a siedzi jak c**l a ta Pani nadaje ton do programu. Panie Miszczak trzeba go wyrzucić niech idzie do PRACY. np. Wal mart heheeeee.
gość
5 lata temu
dano mu szanse przyjal stara sie nie jest bufonem >.Jest dobrym dziennikarzem ma wiedze niech sie uczy wspolpracy
gość
5 lata temu
Od kiedy nie ma Kuźniara w "Wstajesz i wiesz", nie oglądam już tego programu. G****a to była decyzja, a ci co wiecznie się do Kuźniara p........ją, niech odpowiedzą sobie czy siebie też nienawidzą. Opętane, zawzięte DEBILE i tyle.
bCNBBwWz
gość
5 lata temu
Nie nadaje się nawet do TV Mango
gość
5 lata temu
a ja tam go lubię. Ma facet jaja.
gość
5 lata temu
A ja widzę, że to Kalczyńska ma problem z pracą w duecie! Zapatrzona w siebie, w mini, gdzie prawie poślady widać jak siądzie. Zero dystansu do siebie.
gość
5 lata temu
A kto jest ten Kuzniar? Jakiś aktor?
Marta Gruszcz...
5 lata temu
Szkoda takiej osobowości dla telewizji śniadaniowe nie wiem dlaczego taka rotacja w tvn 24 był brylantem dla niego oglądałam tą stacje szkoda
gość
5 lata temu
a ja lubię ten cięty język :-)
...
Następna strona
bCNBBwXb