Doda w eleganckiej sukni na "Różach Gali" (ZDJĘCIA)

Znów bez Emila... Jak tam usta?

Obraz

Wczoraj w warszawskim Ufficio Primo odbyła się impreza Róże Gali, które wręczono już po raz 13. Nagrodzono celebrytów w sześciu różnych kategoriach - Filmie, Muzyce, Mediach, Książkach, Teatrze i Online, a na ściance pozował prawdziwy tłum celebrytów.

Na czerwonym dywanie zobaczyć można było m.in. Dodę, która znów pojawiła się na nim bez narzeczonego, Emila Haidara. Wybrała na tę okazję dopasowaną, długą sukienkę w kolorze wina - z "syrenim" ogonem i dużym dekoltem.

Jak wypadła? Przygotowywała się już od jakiegoś czasu: Dodzie znowu spuchły usta? (ZDJĘCIA)

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą