Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sinead O'Connor próbowała POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO!

192
Podziel się:

W niedzielę wieczorem opublikowała na Facebooku list pożegnalny... Fani zadzwonili na policję.

Sinead O'Connor próbowała POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO!
bEEBlQSt

Na oficjalnym koncie Sinead O'Connor na Facebooku w niedzielę późnym wieczorem pojawił się list pożegnalny skierowany do rodziny i fanów. Piosenkarka napisała w nim, że przedawkowała środki nasenne i ukrywa się w hotelu w Irlandii. Przerażeni fani rozpoczęli poszukiwania gwiazdy, która nie powiadomiła nikogo z bliskich, gdzie się znajduje. Powodem jej targnięcia się na życie była rozłąka z dziećmi. Obaj byli mężowie utrudniają jej kontakty z dziećmi. Piosenkarka od miesięcy walczy w sądzie o prawo spotykania się z dwójką swoich najmłodszych dzieci - 8-letnim Yeshuą i 11-letnim Shanem.

W długim liście na Facebooku O'Connor zwróciła się do fanów, żeby powiadomili rodzinę o jej śmierci, bo ci nie są zainteresowani jej losem:

Ten tydzień mnie ostatecznie złamał. Jestem pozbawiona kontaktu z moimi dziećmi, bez żadnego wypowiedzianego powodu przez ich ojców i załamana serią bolesnych zdrad. Dwie ostatnie noce mnie dobiły. Przedawkowałam.

bEEBlQSv

Nie jestem w domu, jestem w hotelu gdzieś w Irlandii, pod fałszywym nazwiskiem. Gdyby nie ten wpis, moje dzieci i rodzina nawet by o tym nie wiedzieli. Przez ostatnie dwa tygodnie wszyscy mieli mnie gdzieś. Mogłabym leżeć tu martwa od tygodnia i nie mieliby o tym pojęcia.

Moja rodzina w ogóle mnie nie szanuje i nie ceni. Gratuluję. W końcu się mnie pozbyliście. Moich dzieci nie interesuje, czy jestem żywa czy martwa. Tak samo ich ojcowie w ogóle o to nie dbają. Lubią mnie obcy, ale nie moja własna rodzina.

48-letnia wokalistka została półtorej godziny później odnaleziona przez policję i zawieziona do szpitala. Nadal przebywa na intensywnej terapii i pod obserwacją psychologa.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz: Sinead O'Connor PRÓBOWAŁA SIĘ ZABIĆ!

bEEBlQSB
bEEBlQSC
bEEBlQSW
KOMENTARZE
(192)
Gość
6 lat temu
Nie dziwię się. Depresja zabiera co raz więcej osób.
Gość
6 lat temu
Wielki Talent ale biedny czlowiek!
Gość
6 lat temu
Bardzo współczuję. ..to na pewno trudna sytuacja dla.Niej...
bEEBlQSX
gosc
6 lat temu
smutne to do czego samotnosc prowadzi
gość
6 lat temu
współczuję, to najgorsza rzecz na świecie - mieć świadomość, że nikt z bliskich o ciebie nie dba
Najnowsze komentarze (192)
gość
4 lata temu
zadzwon prosze pomoge 608130208
monia
6 lat temu
Ona jest ateistką, może dlatego dla niej to łatwiejsze to co chciała zrobić. Współczuję, biedna, samotna kobieta.
gość
6 lat temu
A może zasłużyła na ich obojętność?
gość
6 lat temu
Na szacunek u własnych dzieci trzeba sobie zapracować proszę panią. Nie wystarczy być kontrowersyjną artystką, trzeba jeszcze być dobrą matką.
polak
6 lat temu
Jak ktos sie chce zabic to nie podaje co robi i gdzie ,tak robi tylko ten ktory nie chce umrzec a zrobic wokol siebie duzo szumu
gość
6 lat temu
jezeli chciała popelnic samobójswo to p oco to ogłaszała na FB?
gość
6 lat temu
jezeli chciała popelnic samobójswo to p oco to ogłaszała na FB?
gość
6 lat temu
jednego głupka mniej by bylo
bEEBlQSP
gość
6 lat temu
Ludzie jeśli jej zabrali dzieci to jest nieżle odjechana!!Zresztą widać na zdjęciach,twarz po lekach,alkoholu i dragach...
gość
6 lat temu
ROFL
gość
6 lat temu
atencjuszka xD
Jan Karczek
6 lat temu
Artysta jednej piosenki... i to przez przypadek. Zawsze była jeb-n-ię-ta i taka została. Sama zapracowała na to, że rodzina nie chce jej znać, może mieć pretensje tylko do siebie. Wredna jest, strzelając samobója zwala winę na wszystkich wokół. Nie jest mi jej żal.
Goscinny
6 lat temu
Wyglada paskudnie. Karma wróciła za to co zrobiła ze zdjęciem naszego Papierza. Lepiej ze dzieci są z ojcem ,nigdy nie chciałbym mieć takiej matki. Teraz czas na HEJTY dalej do dzieła.
gość
6 lat temu
Biedna. O ile to nie chwyt marketingowy, to bardzo współczuję. Wiem co to depresja. Ale życie jest piękne, kiedy się bierze odpowiednie leki. :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEBlQTI
bEEBlQTJ
bEEBlQTK
bEEBlQTL
bEEBlQTM
bEEBlQTr