Zwycięzca "Top Model" po spotkaniu w Hiltonie (ZDJĘCIA)

Radek Pestka spotkał się z szefem międzynarodowej agencji modelek. Zrobi karierę?

Obraz

W poniedziałek wieczorem, dość niespodziewanie, zwycięzcą piątej edycji Top Model został Radek Pestka. W finale pokonał Jacoba Kosela oraz Karolinę Pisarek. I chociaż od dawna mówiło się, że tym razem pewnie wreszcie wygra mężczyzna, wybór delikatnego i nieśmiałego Pestki okazał się dużym zaskoczeniem. Fanki Jacoba wciąż nie mogą przeboleć jego przegranej... Zobacz: Drugi finalista "Top Model": "Dałem z siebie wszystko!"

19-latek z Gdyni wygrał 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją Avant Models, która w Polsce reprezentuje również Joannę Krupę. Wczoraj widziano go, jak wychodził z Hotelu Hilton w Warszawie, gdzie spotkał się z dyrektorem generalnym agencji. Towarzyszyła mu szefowa polskiego oddziału i menedżerka Dżoany, Małgorzata Leitner.

Jak sądzicie, zrobi karierę? Czy, podobnie jak większość uczestników i zwycięzców, skończy pozując na ściankach?

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą