Te dziewczyny poniżyła Doda...

Naprawdę uważa, że jest od nich lepsza/ładniejsza?

Obraz

Na wyborach Miss Miedwia 2007 Doda poniżyła startujące w konkursie młode dziewczyny. Określiła ich występy mianem "marnych początków jednominutowych karierowiczek"? Jak w takim razie określiłaby swoje początki (w Barze)? I czy naprawdę lepiej się od nich prezentuje?

Przypomnijmy - wiele dziewczyn straciło zapał do konkursów po tym, jak Doda nabijała się z nich na scenie i poniżała je przed znajomymi pytaniami w stylu: Czy chodzisz z facetem do łóżka na pierwszej randce?

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą