Niedługo i ty poliżesz Dodę!

Ruszyła produkcja lodów z jej wizerunkiem.

Obraz

Ruszyła już produkcja lodów z wizerunkiem Dody. Nasz informator pracujący w pewnej drukarni donosi, że pełną parą są już wytwarzane opakowania. Nie mamy niestety zdjęć, gdyż bał się, że straci pracę. Rozumiecie - taki terror przy produkcji :)

Zdradźmy tyle, że opakowania jednego smaku będą bardzo w stylu Doroty - krzykliwe i różowe.

Pomyślcie - czy ta dziewczyna jest normalna? Ostatnio popłakała się, gdy 40-tysięczny stadion krzyczał "Doda zrób nam loda", a ona robi sobie z tego teraz hasło reklamowe. Jaki może być efekt? Rzadziej będzie słyszeć takie wulgarne odzywki? Czy firma Koral dobrze robi promując produkt spożywczy czymś tak nieprzyzwoitym?

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą