Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek o małżeństwie z Hakielem: "Jest dobrze. Cieszymy się sobą"

144
Podziel się

"Razem idziemy do przodu". Pyza zapewnia, że kryzys w związku mają już za sobą.

Cichopek o małżeństwie z Hakielem: "Jest dobrze. Cieszymy się sobą"
bCxzpuPp

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel 3 lata temu przeszli poważny kryzys w związku. Tak ciężki, że, jak potem wyznała Kasia, gdyby nie byli małżeństwem, nie przetrwaliby go. Zobacz: "Małżeństwo nie było mi potrzebne do szczęścia!"

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Ale składaliśmy sobie przysięgę - oceniła z perspektywy czasu.

Ich sytuacja finansowa nadal nie jest idealna. Ciągle mają do spłacenia ogromny kredyt, zaciągnięty na dom w Wilanowie, którego nie mogą teraz sprzedać. Jego cena jest bowiem znacznie niższa niż ta, za którą ją kupili. Przez 7 lat, systematycznie spłacając raty, Cichopki oddały bankowi ponad milion złotych, jednak w tym czasie, w związku z kursem franka, ich zadłużenie jeszcze wzrosło.

bCxzpuPr

W zeszłym roku musieli oddawać bankowi 21 tysięcy zł miesięcznie. Zobacz: Rata Cichopków wzrosła o... 3 tysiące miesięcznie!

Ale najważniejsze, że udało im się pokonać kryzys małżeński. W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium Kasia zapewnia, że jakoś poukładani sobie z Marcinem swoje sprawy.

Ja i Marcin ciężko pracujemy i cieszymy się sobą. Mąż otworzył nowe oddziały swojej akademii tańca. Razem idziemy do przodu. wyznaje Cichopek - Jest dobrze i niech tak zostanie. Ja działam zadaniowo i skupiam się tylko na tym, co jest tu i teraz, co mam do zrobienia.

Przy okazji Katarzyna wyznaje, że ciągle stosuje dietę pudełkową i na razie wyklucza operacje plastyczne.

bCxzpuPx

W tej kwestii nie ma tajemnic, rządzi dieta pudełkowa - wyznaje w tabloidzie. To szalenie wygodne rozwiązanie w robocze dni tygodnia, gdy nie ma się dużo czasu. Ale w weekendy gotuję dla całej rodziny i jemy wszyscy razem przy jednym stole. Nigdy nie myślałam o operacji plastycznej. Chyba nie mam takiej potrzeby. Za bardzo boję się takiej ingerencji w organizm. Wolę regularnie ćwiczyć, żeby utrzymać ciało w ryzach niż później kłaść się pod skalpel. Za 10 lat wciąż będę mamą i mam nadzieję, że nadal sexy.

bCxzpuPy
bCxzpuPS
KOMENTARZE
(144)
Gość
4 lata temu
Ja życzę im wszystkiego dobrego, niech im się układa :)
Gość
4 lata temu
Brawo. Tak trzymać. Dbać o rodzinę
Gość
4 lata temu
a ja ją lubię :) sympatyczna kobieta
bCxzpuPT
he he he
4 lata temu
Jak zwykle błędy. Pudel kopsnij troche hajsem to mogę wam te teksty poprawiać 😁
Gość
4 lata temu
Cichopeko muchachos! Poprawcie tytuł Pudelekes
Najnowsze komentarze (144)
Gość
4 lata temu
Jestem w związku z kolegą z podwórka z którym znamy się... od zawsze. Jesteśmy razem 9 lat I niecały rok po ślubie... przezylusmy duzo..i uwazam ze Ma rację P. Kasia... ta przysięga naprawdę cementuje związek i nie pozwala rzucić wszystko tak o przy jakieś kłótni... zgadzam się z nią.
Gość
4 lata temu
Pustaki...
Gość
4 lata temu
Uuuu to musi być słabi jak do mediów z tym lata...
fan
4 lata temu
Piękna kobieta, szczęśliwa, spełniona, która w dodatku pomaga spełniać marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Byłem na stadionie Narodowym jak prowadziła imprezę dla takiej fundacji. Super dziewczyna.
Gość
4 lata temu
nardzo sympatyczna kobieta!! :)
gość
4 lata temu
ja życzę im powodzenia,fajne małżeństwo
gość
4 lata temu
jak mawia moja babcia - jak ktos na prawo i lewo klapie dziobem ze jest super to jest c***ja nie super
gość
4 lata temu
Kaśka super , Marcin pasztet
bCxzpuPL
Pudel, chory ...
4 lata temu
Jak można nazywać kogoś Pyzą, kto pyzą nie jest!!! Piękna , zadbana, seksowna, a wy chamsko wyskakujecie- PYZA! Z wami coś nie tak!!!!!
gość
4 lata temu
,,PYZA'' ???Pudel Ty kretynie!!! Ciekaw jestem jak Ty wyglądasz Maszkaronie. Pani Kasia jest piekna i zgrabna kobieta, chciałbym aby choć polowa Polek w naszym kraju wygladala tak jak ona
gość
4 lata temu
Jezu. ale ona jest g****a!
gość
4 lata temu
piekna rodzina i godna naśladowania w polskim show biznesie,POWODZENIA
gość
4 lata temu
Prawdziwe małżenstwo a nie jak inne gwiazdy ze co chwile biora slub i co chwile sa rozwody ! zycze im szczescia!
Gość
4 lata temu
Pudel sam jesteś PYZA😛a Pani Kasia wygląda zjawiskowo 😊
...
Następna strona
bCxzpuQn