Doda pojechała na snowboard... w staniku i różowym kasku (FOTO)

Ma już stylizację na stok... Ładna?

Obraz

Doda zrezygnowała na razie z tras koncertowych i postanowiła trochę odpocząć. Koniec stycznia spędziła na paryskim Tygodniu Mody, gdzie każde jej wyjście z hotelu wzbudzało zainteresowanie fotografów. Piosenkarka twierdzi, że zrobiła furorę swoimi drogimi i odważnymi stylizacjami.

Teraz celebrytka pochwaliła się na Instagramie wyjazdem na snowboard. Pokazała zdjęcia z wnętrza luksusowego pokoju hotelowego. Doda ma już stylizację na stok: różowy kask, różowe spodnie z futrzanymi ochraniaczami oraz czarny, ażurowy stanik.

Dobry pomysł?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą