Doda dostała mandat w Bentleyu za milion... (FOTO)
Na opłacenie parkometru zabrakło już pieniędzy? Towarzyszyła jej nowa, urocza asystentka.
Doda została niedawno posiadaczką samochodu marki Bentley - model Continental GT warty jest około miliona złotych. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że musiała go sobie kupić, a nie dostała go od producenta, jak np. Anna Mucha swoje liczne mercedesy. Bentley nie zatrudnia bowiem do promowania swojej marki gwiazd takich jak Dorota. Zobacz: Doda ma nowy samochód za milion!
Kilka dni temu Doda została "przyłapana" przez paparazzi w centrum Warszawy, kiedy dostała mandat za brak opłaconego parkometru. Towarzyszyła jej urocza i skromna nowa asystentka.
Mamy nadzieję, że przypomniała o jej o zapłaceniu kary.