W zamachach w Brukseli rannych zostało trzech Polaków!

151 reakcji
0
0
151
Podziel się

"Służby konsularne pozostają w kontakcie z rodzinami poszkodowanych”.

W zamachach w Brukseli rannych zostało trzech Polaków!

Dziś rano w Brukseli doszło do zamachów terrorystycznych na lotnisku i w metrze. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła już do 34 osób. Ponad 100 ostało rannych. Przed chwilą premier Belgii Charles Michel potwierdził, że wybuchy na lotnisku i w metrze to zamachy. Komentatorzy i specjaliści od terroryzmu nie mają wątpliwości, że te wydarzenia to skoordynowane ataki islamskich ekstremistów. Kilka dni przed wybuchami w Brukseli pojmano organizatora ubiegłorocznych zamachów w Paryżu Salaha Abdeslama.

Okazuje się, że wśród rannych znaleźli się także Polacy. Według najnowszych ustaleń trzech obywateli Polski trafiło do szpitala w Brukseli.

Z informacji posiadanych aktualnie przez polskie służby konsularne wynika, iż wśród poszkodowanych w dzisiejszych zamachach w Brukseli jest trzech polskich obywateli, którzy są hospitalizowani. Służby konsularne pozostają w kontakcie z rodzinami poszkodowanych – czytamy w oświadczeniu MSZ.

Dwoje poszkodowanych to funkcjonariusze Służby Celnej przebywający w Brukseli na delegacji.

151
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(151)
nie dla islam...
4 lata temu
macie swoja toletancje....
gość
4 lata temu
Boże, co się dzieje z tym światem...
Polacy3Majcie...
4 lata temu
Płacze Belgia, płacze Francja tak się kończy tolerancja! Tylko szkoda, że najbardziej poszkodowane są zawsze niewinne, prawdopodobnie nie mające większego wpływu na podejmowane decyzje jednostki.
gość
4 lata temu
przyjmujmy dalej naszych "przyjacieli", strach gdzieś lecieć...
gość
4 lata temu
Moje poglady sa bardziej lewicowe niz prawicowe ale tej islamskiej dziczy mowie stamowcze NIE! Wynocha z nimi. I tak, z biednymi dziecmi rowniez bo z tych dzieci strach pomyslec co wyrosnie! WYNOCHA!
Najnowsze komentarze (151)
gość
4 lata temu
my ludzie??? chyba nie ci w Europie i Ameryce, to te korki co wyznaja islam takie zacofy totalne! U mniech jest brak edukacji, informacji i rozwoju! Jak na wielbbladach jezdzili tak nadal jezdza! Gdzie sa szybkie koleje, internet, nowoczesne domy i samochody???? Tylko w Europie Ameryce I zachodniej Azji. Kazdy kraj muzulmanski jest zacofany rozwojowo, kulturowo i duchowo!!!
tata
4 lata temu
A może ja nie chce takich zdjęć oglądać?!? Opamiętajcie się trochę. ...
damian
4 lata temu
to ten sławny koszykarz xd xd xd
gość
4 lata temu
pewnie nie tylko mi sie wydaje ze politycy robia to specjalnie i nie moga niby zlapac tych terrorystow
gość
4 lata temu
powinni po cichu pozbywac sie tych ciapattych... nie etyczne ale oni nas zniszcza, powoli ale za pare lat by moze ich juz nie bylo...
gość
4 lata temu
n lotnisku wszystkich broatych trzeba omijac na 20 m, popadniemy w paranoje...
gość
4 lata temu
mogli wysadzic politykow a nie cywili moze wtedy by sie za nich wzieli!! ps. mam nadzieje ze Europa sie pamieta i deportuje wszystkich ( marzenia nie do spelnienia? :()
Gość
4 lata temu
Dziękujemy babci Merkel
gość
4 lata temu
Zdjecie ofiary lezacej pod gruzem pokazujecie w calosci, a rane nogi zakrywacie ???
gość
4 lata temu
dzieki bogu za odejscie laewackiej po,,,juz bysmy mieli kupe muslimów ,,,,kopaczka szykowala nam ten desant
Gość
4 lata temu
Mamy te nasza tolerancje
gość
4 lata temu
Kukiz 15 bardzo dobrze wypowiedział się na temat Kamili Gasiuk z nowoczesnej . Brawo dla kukiz 15 brawo w końcu ktoś tej idjotce powiedział prawdę :))))
gość
4 lata temu
ja nie wychodzę w ogole z domu a o wakacjach mogę zapomnieć boje się nie wsiądę do samolotu ani nie przekroczę granicy Polski bije sie
gość
4 lata temu
boje się
...
Następna strona