Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paulina Młynarska do byłego kochanka: "Przestań się onanizować kobietą!"

771
Podziel się:

"Seks w jego wydaniu sprowadzał się do całowania w usta, miętolenia bez ładu i składu, po czym milczącej penetracji aż do szczytowania (tylko on)".

Paulina Młynarska do byłego kochanka: "Przestań się onanizować kobietą!"

Paulina Młynarska miała, jak dotąd, czterech mężów. O swoich doświadczeniach seksualnych postanowiła opowiedzieć w książce Jeszcze czego!. Szczególnie krytykuje w niej jednego kochanka, który, jak ujawnia, "onanizował się kobietą". Młynarska twierdzi, że był tak kiepski w łóżku, że nie pomagały żadne sposoby. Nie zdradza jednak, czy opisuje któregoś ze swoich mężów, czy też kogoś, kto nie znajduje się na liście jej oficjalnych związków.

Początkowo nic nie zapowiadało katastrofy:

Z punktu widzenia dzisiejszego mizernego rynku matrymonialnego - niemal ideał. Miły, uczynny i oddany. (...) Ale kochankiem był do niczego - pisze dziennikarka. Seks w jego wydaniu sprowadzał się do całowania w usta przez trzy do pięciu minut, miętolenia bez ładu i składu przez kolejne trzy, cunnilingusa przez sześć minut, po czym milczącej penetracji aż do szczytowania (tylko on), co zajmowało ostatnie pięć minut. Po wszystkim następowało nieodmiennie pełne ulgi westchnienie: Kosmos, kosmos!. Ja zostawałam z niczym - wspomina Młynarska i dodaje:

Temu panu kobieta w łóżku potrzebna była jako rodzaj żywej lalki. Na pewno nie jako partnerka. Nie pomagały sięgające szczytów dyplomacji rozmowy, prowadzenie jego dłoni tam, gdzie powinna się znaleźć, ani namiętne szepty do ucha, czyli wszystko to, co zwyczajowo radzą czynić w takich sytuacjach fachowcy. Facet nieodmiennie powracał do rutyny. Jego zdaniem najwyraźniej kobieta składała się z cycków i cipki.

Najwyraźniej ten związek nie pozostawił ciepłych wspomnień, bo w dalszej części książki Młynarska jeszcze bardziej znęca się nad niepojętnym partnerem:

Jak to możliwe, że oczytany chłop, znający się na sztuce, kinoman i meloman, zadowalał się tak ubogim repertuarem? Włożył, wyjął i już kosmos? Nie pojmuję - narzeka w książce. Chcesz prawdziwego KOSMOSU, kolego? To przestań się onanizować kobietą! Zrób krok w jej stronę. A jeśli nie wiesz jak, umów się z zaufaną przyjaciółką i każ sobie wytłumaczyć, na czym polega kobieca przyjemność.

Młynarska przyznaje, że wytrzymała w tym związku zbyt długo, bo wierzyła, że inne zalety partnera zrównoważą jego nieporadność seksualną. Teraz, jak zapewnia, z perspektywy zdobytego doświadczenia, załatwiłaby sprawę inaczej.

Walnęłabym prawdę między oczy, a raczej, co wydaje mi się bardziej na miejscu - między nogi - zapewnia w książce.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(771)
gosc17689
8 lat temu
I o co robicie afere?
gość
8 lat temu
Ostro. Jednak wolę żyć bez seksu niż byc dal kogoś materacem, co to wszadzi wyciągnie i dumny z tego jaki to on dobry jest ha ha. A głupie baby się godzą na takie coś, by tylko miec przy sobie parę gaqci, ,,bo na tym polega'' ,,nie dam mu to pójdzie do innej''. A niech idzie.
magda
8 lat temu
znam ten ból haha
Gość
8 lat temu
Racja! :)
jerzu
8 lat temu
co ja czytam
Najnowsze komentarze (771)
Biedrońka w k...
3 lata temu
No i nic dziwnego, że tak wychowała swoją córkę.
Gość
6 lat temu
"Jego zdaniem najwyraźniej kobieta składała się z cycków i cipki." - czyli dobrze ocenił, bo Młynara naprawdę składa się tylko z tego. Mózgu to u niej za grosz na przykład. Serca też niewiele, skoro tak bezczelnie upublicznia takie rzeczy.
Gość
6 lat temu
hahaha. mnie to stary przez dwie godziny z łóżka nie wypuszczał :D
Gość
6 lat temu
zdaj maturę, potem się grzmoć.
dsa
6 lat temu
jak mozna publicznie pisac o takich rzeczak, gdzie jest klas tych ldzi????????wstyd
MARK
7 lat temu
stara LATAWICA
yarosuaf
7 lat temu
obleśna jest ta baba, tak bardzo, że każda jej wypowiedź jest rzygopędna do bólu.
gość
7 lat temu
cA to może ona w łóżku jest denna,że facetowi nie staje
Gość
8 lat temu
A ta pani zna się na rzeczy. Wieku 16 lat wyjechała do Francji grać w serialu erotycznym "Różowa seria".... można by powiedzieć że ma doskonałe wykształcenie. Względem seksu, bo naukę skończyła w Szkole Podstawowej. Liceum rozpoczęła ale nie ukończyła.
gościu
8 lat temu
nastepna skundlona młynarska, żenada
facio
8 lat temu
a ty paólino:) nie znasz swojego ciała? widocznie facio ciebie nie kręcił!! to po co żeniłaś się!!!
Kowalska
8 lat temu
Racja . Brawo dla tej Pani !!!!!
gość
8 lat temu
JAKA ONA G****A , GŁUPSZA NIZ PARAGRAF PRZEWIDUJE
Kluklo
8 lat temu
Akurat wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy. Znam ludzie po studiach, a debile z nich jakich mało. Pamiętaj, że wykształcony nie znaczy mądry.
...
Następna strona