Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gretkowska o Andrzeju Dudzie: "Jest ministrantem, służy do czarnej mszy!"

244
Podziel się:

"Praca nocą to jest zachowanie właściwe mężczyznom w depresji. Nie śpią po nocach i są wkurwieni" - tłumaczy pisarka-feministka.

Gretkowska o Andrzeju Dudzie: "Jest ministrantem, służy do czarnej mszy!"

Manuela Gretkowska 10 lat temu postanowiła założyć Partię Kobiet, której program reklamowała plakatem z nagimi działaczkami. Ugrupowanie nie odniosło sukcesu, a Gretkowska wróciła do pisania książek. Jedną z nich poświęciła swoim intymnym relacjom ze zmarłym niedawno Andrzejem Żuławskim. Przed głośnym i toksycznym związkiem z Weroniką Rosati reżyser był w bardzo toksycznym związku z Gretkowską. Pisarka nadal chętnie wypowiada się w sprawach społecznych i politycznych - ostatnio zabrała głos w sprawie Komitetu Obrony Demokracji. Zobacz: Gretkowska o demonstracjach KOD: "Partyjni faceci, którzy UCIEKAJĄ PRZED ALIMENTAMI"

W nowej rozmowie z Renatą Kim z Newsweeka pisarka wypowiada się na temat listu biskupów apelujących o całkowity zakaz przerywania ciąży oraz planowym obywatelskim projekcie zaostrzenia ustawy aborcyjnej.

Kiedy patrzę na prezydenta Dudę, to mam nieodparte wrażenie, że jest ministrantem. Nie wiem tylko, czy on zdaje sobie sprawę, że służy do czarnej mszy, jaka jest właśnie odprawiana przez rząd razem z Kościołem. A to, że projekt zaostrzenia ustawy aborcyjnej został ogłoszony mniej więcej w tym czasie, gdy Kościół katolicki obchodzi dzień Miłosierdzia Bożego świadczy o tym, że w Polsce jest miłosierdzie, ale dla nienarodzonych a nie dla kobiet - tłumaczyła Gretkowska. Dodała, że ekspresowe przeprowadzanie różnych ustaw przez Prawo i Sprawiedliwość oraz nocne posiedzenia Sejmu świadczą o… "depresji i wkurwieniu" rządzących.

Praca nocą to nie jest tylko kwestia prędkości, ale praca nocą to jest zachowanie właściwe mężczyznom w depresji. Nie śpią po nocach i są wkurwieni. Pracują. Nocą będzie ustawa, obudzimy się z projektem i nie będziemy mogli nic zrobić.

Zgadzacie się z nią? Jest to znacznie bardziej wyważona opinia niż wczorajszy występ innej feministki, Anny Zawadzkiej, w TVN24. Zobacz: Morozowski przerywa program z feministką i księdzem Sową! "Księża sieją nienawiść, a sami są genderem!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(244)
gość
7 lat temu
polska to chory kraj..szkoda tylko zwykłych polakow
gość
7 lat temu
dlaczego faceci tak często nie posiadają jaj...
Gość
7 lat temu
Kraj jest kierowany przez jednego człowieka! Tutaj nie ma demokracji!
gość
7 lat temu
Dobre :):)
gość
7 lat temu
Racja!
Najnowsze komentarze (244)
gość
6 lat temu
Tej zakompleksionej feminy chyba jej juz kolejny porzadnie nie w******* bo skrzeczy jak potluczona.
Gość
7 lat temu
Komeżka to już naprawdę by był szczyt, wystarczy że spdnie z wełny w pralce uprał.
gość
7 lat temu
Pani Gretkowska, ministrantem do czarnej mszy to od dawna jest Pani. Szkoda Pani do piekła, bo dość ładna i płodna, mogłaby powstać ciekawa biblioteka. Dostała Pani dar od Boga, lecz zmierza w drugą stronę, nie dziękując Bogu za ten dar, Który niewątpliwie jest rzadkością. Chyba, że umie Pani pisać tylko o bzdurach, to znaczyłoby, że dar nie jest od Zbawcy.
gość
7 lat temu
Kaczynski to p*****l, jak Hitler. Seruje caloscia
gość
7 lat temu
Wszędzie mówią, że ta Gretkowska to jest lesba. brr
gość
7 lat temu
A kto to jest ta Gretkowska? Nie znam tej kobieciny.
gość
7 lat temu
Ciekawe ilu Panom służyła za podnużek pani Gretkowska?
gość
7 lat temu
czytajac te wpisy to nie ma ani jednej osoby co choc troche mialaby ojeju w tych glupich lepetynach -ordynusy i i****i nikt wiecej ,,,co chca sie dowartosciowac na aroganckich wpisach.
gość
7 lat temu
oj,manuelo1 widac od razu ,ze dawno nie mialas kloca w sobie i wtedy uaktywniasz sie i pieprzysz bez sensu!1 wróć do czarka michalskiego bo sama chwalilas się,ze ma zaganiacza az po szyję!!!
gość
7 lat temu
To, że pracują w nocy, to nie jest kwestia depresji, tylko braku erekcji.
gość
7 lat temu
Biedna kobieta , przekwita i chłopa nie ma do łóżka to wyżywa się w wywiadach na ludziach których nie lubi .
gość
7 lat temu
historia go osądzi m***a
AS
7 lat temu
pracusie noca to tylko wampiry ,wysysaja krew polaków
Gosc
7 lat temu
Dwa pajacyki rządzą jeden ma. Tupecik na głowie, a drugi bezzębny. Myślą ze. Maja. Moc ,ale. Ta moc jest piekielna i przejdzie. Na pokolenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie